FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Sobota, 16. decembra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.91.171.137 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2014, kategória U8

Fragaria Cup 2014 » kategória U8
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. FC Dinamo Minsk (BY) 27 : 5 18
2. MLKS WIDOK Skierniewice (PL) 11 : 16 10
3. ACS Poli Timisoara (RO) 14 : 10 12
4. 1.FC Tatran Prešov (SK) 8 : 19 4
5. FK Junior Šaca (SK) 7 : 19 6
6. Lev Yashin FC Kiev (UA) 1 : 26 0
7. DUSSH Sambir (UA) 18 : 9 13
8. FS Zinedine Uzhgorod (UA) 26 : 8 19
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. PATRICK FC Minsk (BY) 3 : 17 2
2. MFK Košice (SK) 12 : 10 11
3. ACS Tampa Corona Brasov (RO) 30 : 8 19
4. FK Junior Košice (SK) 17 : 10 16
5. FK SAFI Prešov (SK) 10 : 19 5
6. CFC Galychyna Lviv (UA) 10 : 19 9
7. FC Chayka Kiev B (UA) 4 : 16 4
8. SJFSSOR Uzhgorod B (UA) 22 : 9 13
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) 14 : 6 13
2. FC Chayka Kiev A (UA) 11 : 9 12
3. FK Galaktik Košice (SK) 14 : 6 12
4. FK Nikars Riga (LV) 1 : 31 0
5. FAMT Prešov (SK) 6 : 16 3
6. SJFSSOR Uzhgorod A (UA) 8 : 12 6
7. FK Favorit Velikiy Bereznyy (UA) 16 : 2 19
8. Matejka Kinder Team (SK) 18 : 6 18
 
▼ Výsledky ▼
Nadstavba
 StretnutieVýsledok
1. Szanda Focisuli SE Szolnok(HU) - Lev Yashin FC Kiev(UA) 3 : 0(k)
2. ACS Poli Timisoara(RO) - PATRICK FC Minsk(BY) 5 : 1
3. MFK Košice(SK) - FK Nikars Riga(LV) 2 : 0
4. FK Galaktik Košice(SK) - 1.FC Tatran Prešov(SK) 5 : 0
5. MLKS WIDOK Skierniewice(PL) - FC Chayka Kiev B(UA) 6 : 0
6. CFC Galychyna Lviv(UA) - FAMT Prešov(SK) 0 : 0
1 : 2 (pk)
7. FC Chayka Kiev A(UA) - FK SAFI Prešov(SK) 2 : 0
8. FK Junior Šaca(SK) - SJFSSOR Uzhgorod A(UA) 3 : 1
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. DUSSH Sambir(UA) - Szanda Focisuli SE Szolnok(HU) 3 : 2
2. SJFSSOR Uzhgorod B(UA) - MFK Košice(SK) 3 : 1
3. FS Zinedine Uzhgorod(UA) - FC Chayka Kiev A(UA) 2 : 0
4. Matejka Kinder Team(SK) - ACS Poli Timisoara(RO) 1 : 1
3 : 1 (pk)
5. ACS Tampa Corona Brasov(RO) - FK Junior Šaca(SK) 3 : 1
6. FK Favorit Velikiy Bereznyy(UA) - MLKS WIDOK Skierniewice(PL) 1 : 0
7. FC Dinamo Minsk(BY) - FAMT Prešov(SK) 5 : 1
8. FK Junior Košice(SK) - FK Galaktik Košice(SK) 1 : 1
0 : 2 (pk)
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. DUSSH Sambir(UA) - ACS Tampa Corona Brasov(RO) 1 : 4
2. SJFSSOR Uzhgorod B(UA) - FS Zinedine Uzhgorod(UA) 1 : 0
3. FK Favorit Velikiy Bereznyy(UA) - FC Dinamo Minsk(BY) 1 : 2
4. FK Galaktik Košice(SK) - Matejka Kinder Team(SK) 0 : 2
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. ACS Tampa Corona Brasov(RO) - SJFSSOR Uzhgorod B(UA) 1 : 1
2 : 0 (pk)
2. FC Dinamo Minsk(BY) - Matejka Kinder Team(SK) 3 : 1
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. SJFSSOR Uzhgorod B(UA) - Matejka Kinder Team(SK) 1 : 2
Finále
 StretnutieVýsledok
1. ACS Tampa Corona Brasov(RO) - FC Dinamo Minsk(BY) 1 : 2
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Plaiasu Rares - ACS Tampa Corona Brasov(RO)
Najlepší brankár: Čieško Matúš - Matejka Kinder Team(SK)
Najlepší hráč: Lapkes Stanislav - FC Dinamo Minsk(BY)
Hviezdy turnaja
1. Čieško Matúš - Matejka Kinder Team(SK)
2. Plaiasu Rares - ACS Tampa Corona Brasov(RO)
3. Stanciu Robert - ACS Tampa Corona Brasov(RO)
4. Lapkes Stanislav - FC Dinamo Minsk(BY)
5. Gerec Sebastián - Matejka Kinder Team(SK)
6. Smahin Denis - SJFSSOR Uzhgorod B(UA)
Konečné umiestnenie
1 FC Dinamo Minsk(BY)
2 ACS Tampa Corona Brasov(RO)
3 Matejka Kinder Team(SK)
4 SJFSSOR Uzhgorod B(UA)
5 FS Zinedine Uzhgorod(UA)
6 FK Favorit Velikiy Bereznyy(UA)
7 DUSSH Sambir(UA)
8 FK Galaktik Košice(SK)
9 FK Junior Košice(SK)
10 Szanda Focisuli SE Szolnok(HU)
11 ACS Poli Timisoara(RO)
12 FC Chayka Kiev A(UA)
13 MFK Košice(SK)
14 MLKS WIDOK Skierniewice(PL)
15 FK Junior Šaca(SK)
16 FAMT Prešov(SK)
17 CFC Galychyna Lviv(UA)
18 SJFSSOR Uzhgorod A(UA)
19 FK SAFI Prešov(SK)
20 1.FC Tatran Prešov(SK)
21 FC Chayka Kiev B(UA)
22 PATRICK FC Minsk(BY)
23 Lev Yashin FC Kiev(UA)
24 FK Nikars Riga(LV)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2629517
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­