FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Piatok, 17. novembra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.162.250.227 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2013, kategória U9

Fragaria Cup 2013 » kategória U9
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. FC Zimbru Chisinau (MD) 7 : 10 7
2. MUKP Dąbrowa Górnicza (PL) 8 : 6 9
3. CS Atletico Arad (RO) 19 : 5 19
4. FK Galaktik Košice (SK) 11 : 13 9
5. DUSSH-1 Kiev (UA) 5 : 22 3
6. FC Spartak Ivano-Frankivsk (UA) 6 : 9 8
7. Suzirya Svalyava (UA) 9 : 9 7
8. FC Dinamo Minsk II. (BY) 12 : 3 17
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. FAMT Prešov (SK) 6 : 11 7
2. SDUSHOR Uzhgorod (UA) 6 : 18 6
3. FC Dinamo Minsk I. (BY) 33 : 1 21
4. SR-S GWIAZDA Ruda Śląska (PL) 8 : 14 7
5. ACS Stars Braila (RO) 8 : 16 9
6. DUSSH-17 Kiev (UA) 3 : 24 1
7. MFK Košice (SK) 18 : 10 13
8. FK Atlet Kiev A (UA) 18 : 6 16
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. FK Vishnevoe (UA) 7 : 9 7
2. SK Everest Tallinn (EE) 25 : 2 18
3. FSD Smolevichi (BY) 1 : 36 0
4. FK Junior Košice (SK) 10 : 6 9
5. FC Chayka Kiev (UA) 16 : 7 12
6. FK Poshuk Lviv (UA) 3 : 12 4
7. NK Jezero Medvode (SI) 13 : 3 12
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. 1.FC Tatran Prešov (SK) 13 : 4 13
2. MFK Skalica (SK) 8 : 7 12
3. BTS Rekord Bielsko-Biała (PL) 5 : 13 6
4. FC Karpaty Lviv I. (UA) 21 : 3 21
5. FK Atlet Kiev B (UA) 2 : 19 1
6. FM Fortuna Kaunas (LT) 13 : 6 14
7. DUSSH "Junak" Drogobych (UA) 4 : 17 6
8. CSF CFR 1933 Timisoara I. (RO) 11 : 8 9
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. CSF CFR 1933 Timisoara II. (RO) 2 : 20 0
2. FS Uzhgorod (UA) 29 : 2 18
3. KS Beniaminek 03 Starogard Gdański (PL) 5 : 4 10
4. MŠK Tesla Stropkov (SK) 9 : 8 6
5. FC Karpaty Lviv II. (UA) 5 : 6 11
6. FC Fortuna Minsk (BY) 7 : 12 9
7. FK SAFI Prešov (SK) 6 : 11 5
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. MUKP Dąbrowa Górnicza(PL) - FS Uzhgorod(UA) 1 : 5
2. MFK Košice(SK) - FC Karpaty Lviv I.(UA) 2 : 1
3. NK Jezero Medvode(SI) - FC Dinamo Minsk I.(BY) 0 : 0
1 : 3 (pk)
4. KS Beniaminek 03 Starogard Gdański(PL) - FC Dinamo Minsk II.(BY) 1 : 1
2 : 1 (pk)
5. 1.FC Tatran Prešov(SK) - SK Everest Tallinn(EE) 1 : 1
2 : 3 (pk)
6. CS Atletico Arad(RO) - FK Junior Košice(SK) 3 : 0
7. FK Atlet Kiev A(UA) - FC Karpaty Lviv II.(UA) 0 : 0
3 : 1 (pk)
8. FC Chayka Kiev(UA) - FM Fortuna Kaunas(LT) 0 : 3
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. MFK Košice(SK) - FK Atlet Kiev A(UA) 1 : 2
2. FS Uzhgorod(UA) - FM Fortuna Kaunas(LT) 3 : 0
3. SK Everest Tallinn(EE) - KS Beniaminek 03 Starogard Gdański(PL) 0 : 0
2 : 0 (pk)
4. FC Dinamo Minsk I.(BY) - CS Atletico Arad(RO) 0 : 0
3 : 2 (pk)
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. FS Uzhgorod(UA) - FK Atlet Kiev A(UA) 4 : 1
2. SK Everest Tallinn(EE) - FC Dinamo Minsk I.(BY) 0 : 1
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FK Atlet Kiev A(UA) - SK Everest Tallinn(EE) 0 : 1
Finále
 StretnutieVýsledok
1. FS Uzhgorod(UA) - FC Dinamo Minsk I.(BY) 1 : 3
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Oleksandr Cherevko - FS Uzhgorod(UA)
Najlepší brankár: Martsinkevich Yan - FC Dinamo Minsk I.(BY)
Najlepší hráč: Orlov Mihhail - SK Everest Tallinn(EE)
Hviezdy turnaja
1. Plaksa Tsikhan - FC Dinamo Minsk I.(BY)
2. Marozik Uladzislau - FC Dinamo Minsk I.(BY)
3. Martsinkevich Yan - FC Dinamo Minsk I.(BY)
4. Orlov Mihhail - SK Everest Tallinn(EE)
5. Kolobov Mihhail - SK Everest Tallinn(EE)
6. Kichun Eugen - FS Uzhgorod(UA)
7. Oleksandr Cherevko - FS Uzhgorod(UA)
Konečné umiestnenie
1 FC Dinamo Minsk I.(BY)
2 FS Uzhgorod(UA)
3 SK Everest Tallinn(EE)
4 FK Atlet Kiev A(UA)
5 CS Atletico Arad(RO)
6 FM Fortuna Kaunas(LT)
7 MFK Košice(SK)
8 KS Beniaminek 03 Starogard Gdański(PL)
9 FC Karpaty Lviv I.(UA)
10 FC Dinamo Minsk II.(BY)
11 NK Jezero Medvode(SI)
12 FC Chayka Kiev(UA)
13 FC Karpaty Lviv II.(UA)
14 1.FC Tatran Prešov(SK)
15 FK Junior Košice(SK)
16 MUKP Dąbrowa Górnicza(PL)
17 MFK Skalica(SK)
18 FC Fortuna Minsk(BY)
19 FC Spartak Ivano-Frankivsk(UA)
20 FK Vishnevoe(UA)
21 MŠK Tesla Stropkov(SK)
22 CSF CFR 1933 Timisoara I.(RO)
23 FK Galaktik Košice(SK)
24 ACS Stars Braila(RO)
25 FK SAFI Prešov(SK)
26 SDUSHOR Uzhgorod(UA)
27 Suzirya Svalyava(UA)
28 FC Zimbru Chisinau(MD)
29 FAMT Prešov(SK)
30 FK Poshuk Lviv(UA)
31 SR-S GWIAZDA Ruda Śląska(PL)
32 BTS Rekord Bielsko-Biała(PL)
33 DUSSH "Junak" Drogobych(UA)
34 DUSSH-1 Kiev(UA)
35 FK Atlet Kiev B(UA)
36 CSF CFR 1933 Timisoara II.(RO)
37 DUSSH-17 Kiev(UA)
38 FSD Smolevichi(BY)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2585848
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­