FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Piatok, 17. novembra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.162.250.227 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2005, kategória U11

Fragaria Cup 2005 » kategória U11
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. ŠK Matador Púchov (SK) 5 : 7 8
2. KAC Jednota Košice (SK) 8 : 9 9
3. MISI Miskolc (HU) 7 : 13 5
4. THOY Lakatamia (CY) 4 : 12 7
5. ŠK Tesla Stropkov (SK) 5 : 11 6
6. Lider Nowy Sacz (PL) 9 : 5 13
7. NK Factor Ljubljana (SI) 18 : 4 17
8. S.C. FC Petrolul S.A. (RO) 6 : 1 12
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. TJ Sokol Ľubotice (SK) 5 : 23 0
2. HFK Prievidza (SK) 9 : 14 7
3. Junošport Stará Ľubovňa (SK) 3 : 18 3
4. PFC Metalurg Zaporozhye I (UA) 16 : 6 17
5. FC Hlučín (CZ) 9 : 9 9
6. ŠK Odeva Lipany (SK) 15 : 9 14
7. AS Kinder Sangeorgiu de Mures (RO) 9 : 8 10
8. Vác Város LSE (HU) 24 : 3 19
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. PFC Metalurg Zaporozhye II (UA) 18 : 8 12
2. FC Osijek (HR) 21 : 4 17
3. MŠK Spišské Podhradie (SK) 4 : 3 12
4. ŠK Fomat Martin (SK) 5 : 5 8
5. FC Tatran Prešov (SK) 17 : 5 15
6. Videoton Székesfehérvár (HU) 7 : 15 9
7. NK Factor Svetina - Lazar Ljubljana (SI) 2 : 30 0
8. CSS Alexandria (RO) 13 : 17 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. FK Dukla Banská Bystrica (SK) 9 : 5 10
2. MFK Rožňava (SK) 4 : 13 7
3. FC Steel Trans Ličartovce (SK) 12 : 7 12
4. RETRO Vatutino (UA) 7 : 11 7
5. SK Slávia Praha (CZ) 23 : 1 18
6. C.S. Viitorul Zaläu (RO) 3 : 6 5
7. CSM Codlea (RO) 2 : 17 1
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. BŠK Bardejov (SK) 7 : 2 10
2. JFC Skonto Riga (LV) 7 : 10 7
3. FC TVD Slavičín (CZ) 7 : 4 11
4. RK Banská Bystrica (SK) 2 : 12 3
5. Nyírsuli Nyíregyháza (HU) 15 : 5 12
6. Výber OFZ (SK) 5 : 2 11
7. Industria S.C. Turzii (RO) 1 : 9 5
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. NK Factor Ljubljana(SI) - Výber OFZ(SK) 3 : 0
2. Vác Város LSE(HU) - FK Dukla Banská Bystrica(SK) 2 : 4
3. FC Osijek(HR) - BŠK Bardejov(SK) 5 : 1
4. SK Slávia Praha(CZ) - ŠK Odeva Lipany(SK) 3 : 1
5. Nyírsuli Nyíregyháza(HU) - S.C. FC Petrolul S.A.(RO) 2 : 1
6. PFC Metalurg Zaporozhye I(UA) - FC Steel Trans Ličartovce(SK) 3 : 0
7. Lider Nowy Sacz(PL) - PFC Metalurg Zaporozhye II(UA) 1 : 1
4 : 3 (pk)
8. FC Tatran Prešov(SK) - FC TVD Slavičín(CZ) 4 : 1
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. NK Factor Ljubljana(SI) - SK Slávia Praha(CZ) 0 : 1
2. PFC Metalurg Zaporozhye I(UA) - Lider Nowy Sacz(PL) 1 : 2
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. NK Factor Ljubljana(SI) - PFC Metalurg Zaporozhye I(UA) 3 : 2
Finále
 StretnutieVýsledok
1. SK Slávia Praha(CZ) - Lider Nowy Sacz(PL) 4 : 2
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Bence Szenes - Vác Város LSE(HU)
Najlepší brankár: Josef Řehák - SK Slávia Praha(CZ)
Najlepší hráč: Anže Zorc - NK Factor Ljubljana(SI)
Hviezdy turnaja
1. Josef Řehák - SK Slávia Praha(CZ)
2. Anže Zorc - NK Factor Ljubljana(SI)
3. Robert Hrubý - SK Slávia Praha(CZ)
4. Nik Kapun - NK Factor Ljubljana(SI)
5. Alexandr Dušenko - PFC Metalurg Zaporozhye I(UA)
6. Filip Drobílek - SK Slávia Praha(CZ)
Konečné umiestnenie
1 SK Slávia Praha(CZ)
2 Lider Nowy Sacz(PL)
3 NK Factor Ljubljana(SI)
4 PFC Metalurg Zaporozhye I(UA)
5 Nyírsuli Nyíregyháza(HU)
6 FK Dukla Banská Bystrica(SK)
7 FC Osijek(HR)
8 FC Tatran Prešov(SK)
9 PFC Metalurg Zaporozhye II(UA)
10 S.C. FC Petrolul S.A.(RO)
11 ŠK Odeva Lipany(SK)
12 Vác Város LSE(HU)
13 FC TVD Slavičín(CZ)
14 FC Steel Trans Ličartovce(SK)
15 Výber OFZ(SK)
16 BŠK Bardejov(SK)
17 MŠK Spišské Podhradie(SK)
18 AS Kinder Sangeorgiu de Mures(RO)
19 KAC Jednota Košice(SK)
20 MFK Rožňava(SK)
21 ŠK Matador Púchov(SK)
22 FC Hlučín(CZ)
23 Videoton Székesfehérvár(HU)
24 RETRO Vatutino(UA)
25 JFC Skonto Riga(LV)
26 ŠK Fomat Martin(SK)
27 HFK Prievidza(SK)
28 THOY Lakatamia(CY)
29 Industria S.C. Turzii(RO)
30 C.S. Viitorul Zaläu(RO)
31 ŠK Tesla Stropkov(SK)
32 CSS Alexandria(RO)
33 RK Banská Bystrica(SK)
34 Junošport Stará Ľubovňa(SK)
35 CSM Codlea(RO)
36 MISI Miskolc(HU)
37 TJ Sokol Ľubotice(SK)
38 NK Factor Svetina - Lazar Ljubljana(SI)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2585842
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­