FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Piatok, 17. novembra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.162.250.227 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2011, kategória U8

Fragaria Cup 2011 » kategória U8
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. FC Minsk I. (BY) 16 : 9 7
2. Partizán Bardejov (SK) 9 : 8 12
3. ACS Tampa Brasov (white) (RO) 11 : 11 8
4. FC Poli Timisoara (white) (RO) 27 : 1 21
5. FK Dinamo Riga II. (LV) 5 : 27 3
6. FC Dinamo Kirov 2004 (RU) 2 : 39 0
7. FC Avangard Kursk (RU) 18 : 4 18
8. BVSC-Zugló (HU) 16 : 5 13
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. FC Minsk II. (BY) 3 : 19 4
2. FS "DANI COMAN" Pitesti (violet) (RO) 12 : 8 8
3. ACS Tampa Brasov (blue) (RO) 28 : 9 16
4. FK Zirka Kiev I. (UA) 8 : 11 10
5. FAMT Prešov I. (SK) 12 : 9 12
6. FC Avangard Kursk 2004 (RU) 1 : 33 0
7. MŠK Fomat Martin (SK) 15 : 3 15
8. FC SUPER NOVA Riga (LV) 21 : 8 16
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. FC Dinamo Minsk 2004 (BY) 2 : 23 1
2. 1.FC Tatran Prešov (SK) 9 : 12 9
3. FS "DANI COMAN" Pitesti (white) (RO) 18 : 5 16
4. FK Dinamo Riga I. (LV) 14 : 6 14
5. FC "Krasnodar" Armavir (RU) 4 : 16 5
6. FC "Ariston" Ruse (BG) 20 : 3 16
7. FC Pitesti 2008 (RO) 15 : 5 14
8. FK Zirka Kiev II. (UA) 2 : 14 3
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. FC Dinamo Minsk (BY) 14 : 8 10
2. ACS Tampa Brasov (orange) (RO) 3 : 31 3
3. FK "Feniks" Zhitomir (UA) 17 : 3 15
4. FAMT Prešov II. (SK) 0 : 31 0
5. MFK Košice (SK) 17 : 2 17
6. FC Poli Timisoara (violet) (RO) 13 : 7 9
7. STS-Kashira (RU) 6 : 13 7
8. Budatétény SE (HU) 25 : 0 18
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. FS "DANI COMAN" Pitesti (white)(RO) - FK "Feniks" Zhitomir(UA) 0 : 2
2. Budatétény SE(HU) - FC Pitesti 2008(RO) 2 : 1
3. MFK Košice(SK) - FC "Ariston" Ruse(BG) 1 : 3
4. FK Dinamo Riga I.(LV) - FC Dinamo Minsk(BY) 3 : 0
5. FC SUPER NOVA Riga(LV) - BVSC-Zugló(HU) 1 : 0
6. FC Poli Timisoara (white)(RO) - FAMT Prešov I.(SK) 2 : 0
7. FC Avangard Kursk(RU) - MŠK Fomat Martin(SK) 4 : 0
8. ACS Tampa Brasov (blue)(RO) - Partizán Bardejov(SK) 4 : 0
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. FK "Feniks" Zhitomir(UA) - Budatétény SE(HU) 3 : 2
2. FC "Ariston" Ruse(BG) - FK Dinamo Riga I.(LV) 1 : 0
3. FC SUPER NOVA Riga(LV) - FC Poli Timisoara (white)(RO) 2 : 0
4. FC Avangard Kursk(RU) - ACS Tampa Brasov (blue)(RO) 2 : 1
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. FK "Feniks" Zhitomir(UA) - FC "Ariston" Ruse(BG) 3 : 2
2. FC SUPER NOVA Riga(LV) - FC Avangard Kursk(RU) 3 : 1
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FC "Ariston" Ruse(BG) - FC Avangard Kursk(RU) 1 : 4
Finále
 StretnutieVýsledok
1. FK "Feniks" Zhitomir(UA) - FC SUPER NOVA Riga(LV) 2 : 1
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Anton Bol - FK "Feniks" Zhitomir(UA)
Najlepší brankár: Dmytro Kulish - FK "Feniks" Zhitomir(UA)
Najlepší hráč: Bruno Melnis - FC SUPER NOVA Riga(LV)
Hviezdy turnaja
1. Dmytro Kulish - FK "Feniks" Zhitomir(UA)
2. Alexey Sukharev - FC Avangard Kursk(RU)
3. Bruno Melnis - FC SUPER NOVA Riga(LV)
4. Anton Bol - FK "Feniks" Zhitomir(UA)
5. Artjoms Druzenko - FC SUPER NOVA Riga(LV)
6. Ivan Matyushenko - FK "Feniks" Zhitomir(UA)
Konečné umiestnenie
1 FK "Feniks" Zhitomir(UA)
2 FC SUPER NOVA Riga(LV)
3 FC Avangard Kursk(RU)
4 FC "Ariston" Ruse(BG)
5 Budatétény SE(HU)
6 ACS Tampa Brasov (blue)(RO)
7 FK Dinamo Riga I.(LV)
8 FC Poli Timisoara (white)(RO)
9 FC Pitesti 2008(RO)
10 BVSC-Zugló(HU)
11 MFK Košice(SK)
12 FAMT Prešov I.(SK)
13 FS "DANI COMAN" Pitesti (white)(RO)
14 FC Dinamo Minsk(BY)
15 MŠK Fomat Martin(SK)
16 Partizán Bardejov(SK)
17 FK Zirka Kiev I.(UA)
18 FC Poli Timisoara (violet)(RO)
19 1.FC Tatran Prešov(SK)
20 ACS Tampa Brasov (white)(RO)
21 FC Minsk I.(BY)
22 STS-Kashira(RU)
23 FS "DANI COMAN" Pitesti (violet)(RO)
24 FC "Krasnodar" Armavir(RU)
25 FC Minsk II.(BY)
26 FK Zirka Kiev II.(UA)
27 FK Dinamo Riga II.(LV)
28 ACS Tampa Brasov (orange)(RO)
29 FC Dinamo Minsk 2004(BY)
30 FAMT Prešov II.(SK)
31 FC Avangard Kursk 2004(RU)
32 FC Dinamo Kirov 2004(RU)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2585853
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­