FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Sobota, 16. decembra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.91.171.137 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2004, kategória U11

Fragaria Cup 2004 » kategória U11
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. Monolit Užhorod (UA) 15 : 4 15
2. Tisza Volán FS (HU) 11 : 10 12
3. NHK Rijeka (HR) 13 : 5 15
4. Sandencia Nowy Sacz (PL) 19 : 4 16
5. FK Drustav Svidník (SK) 4 : 15 2
6. FK Dukla Banská Bystrica (SK) 16 : 7 15
7. TTS Trenčín (SK) 3 : 14 4
8. MFK VTJ Rožňava (SK) 3 : 25 3
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. FK Kolos Sumy (UA) 5 : 19 4
2. Vác Város LSE (HU) 30 : 1 19
3. FK OEZ Letohrad (CZ) 17 : 3 16
4. FC Brasov (RO) 12 : 9 15
5. 1. FC Košice (SK) 9 : 11 7
6. FK Lokomotíva Trnava (SK) 7 : 8 10
7. Junošport Stará Ľubovňa (SK) 7 : 24 5
8. TJ Sokol Ľubotice (SK) 4 : 16 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. Sdjušor Zmina Sumy (UA) 1 : 29 0
2. Golden boys FC Mezokovesd (HU) 16 : 7 15
3. FC Hlučín (CZ) 6 : 15 7
4. Spicul Bucuresti (RO) 5 : 15 4
5. BŠK Bardejov (SK) 17 : 3 16
6. FK Čaňa (SK) 12 : 4 16
7. FC OZEX Solivar (SK) 8 : 10 7
8. FK Bukocel Sport Vranov (SK) 21 : 3 16
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. FC Neftianik Akhtirka (UA) 7 : 22 6
2. LOKI Focisuli Debrecen (HU) 25 : 1 19
3. NK Factor Ljubljana (SI) 5 : 17 9
4. FC TVD Slavičín (CZ) 11 : 7 15
5. FK AS Trenčín (SK) 23 : 3 16
6. FC Tatran Prešov (červení) (SK) 6 : 19 1
7. FK ZŤS Dubnica (SK) 19 : 8 13
8. FK Lokomotíva 1946 Košice (SK) 3 : 22 3
 
▼ Výsledky ▼
Skupina F
 TímySkóreBody 
1. FC Puma Tallinn (EE) 10 : 12 7
2. FS Užhorod (UA) 5 : 30 1
3. TS Wisla Krakow (PL) 20 : 7 15
4. Výber OFZ (SK) 6 : 8 6
5. FC Tatran Prešov (bieli) (SK) 15 : 3 18
6. FC Dinamo Bucuresti (RO) 17 : 6 16
7. FK Slovan Duslo Šaľa (SK) 9 : 12 8
8. MFK Myjava Turá Lúka (SK) 6 : 10 9
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. FK Lokomotíva 1946 Košice(SK) - BŠK Bardejov(SK) 0 : 4
2. Sandencia Nowy Sacz(PL) - TS Wisla Krakow(PL) 1 : 1
2 : 3 (pk)
3. Vác Város LSE(HU) - FS Užhorod(UA) 3 : 0
4. FK Čaňa(SK) - FC Brasov(RO) 2 : 1
5. LOKI Focisuli Debrecen(HU) - Monolit Užhorod(UA) 0 : 1
6. FC Tatran Prešov (bieli)(SK) - FK Dukla Banská Bystrica(SK) 1 : 0
7. FK AS Trenčín(SK) - FK OEZ Letohrad(CZ) 0 : 3
8. FC Dinamo Bucuresti(RO) - FK Bukocel Sport Vranov(SK) 2 : 1
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. BŠK Bardejov(SK) - TS Wisla Krakow(PL) 1 : 3
2. Vác Város LSE(HU) - FK Čaňa(SK) 3 : 1
3. Monolit Užhorod(UA) - FC Tatran Prešov (bieli)(SK) 0 : 2
4. FK OEZ Letohrad(CZ) - FC Dinamo Bucuresti(RO) 0 : 2
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. TS Wisla Krakow(PL) - Vác Város LSE(HU) 1 : 4
2. FC Tatran Prešov (bieli)(SK) - FC Dinamo Bucuresti(RO) 1 : 5
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. TS Wisla Krakow(PL) - FC Tatran Prešov (bieli)(SK) 1 : 1
3 : 4 (pk)
Finále
 StretnutieVýsledok
1. Vác Város LSE(HU) - FC Dinamo Bucuresti(RO) 2 : 0
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Marko Lukáč - BŠK Bardejov(SK)
Najlepší brankár: Petre Alexandru - FC Dinamo Bucuresti(RO)
Najlepší hráč: Tamás Györi - Vác Város LSE(HU)
Hviezdy turnaja
1. Holman Dávid - Vác Város LSE(HU)
2. Martin Króner - Vác Város LSE(HU)
3. Ivan George Caralin - FC Dinamo Bucuresti(RO)
4. Stenescu Raphael Andrei - FC Dinamo Bucuresti(RO)
5. Tomáš Jeřábek - FC Tatran Prešov (bieli)(SK)
6. Richard Kuropčák - FC Tatran Prešov (bieli)(SK)
Konečné umiestnenie
1 Vác Város LSE(HU)
2 FC Dinamo Bucuresti(RO)
3 FC Tatran Prešov (bieli)(SK)
4 TS Wisla Krakow(PL)
5 FK Čaňa(SK)
6 BŠK Bardejov(SK)
7 FK OEZ Letohrad(CZ)
8 Monolit Užhorod(UA)
9 Sandencia Nowy Sacz(PL)
10 FK Bukocel Sport Vranov(SK)
11 FC Brasov(RO)
12 LOKI Focisuli Debrecen(HU)
13 FK Dukla Banská Bystrica(SK)
14 FK AS Trenčín(SK)
15 FC Dinamo Bucuresti(RO)
16 FC TVD Slavičín(CZ)
17 NHK Rijeka(HR)
18 Golden boys FC Mezokovesd(HU)
19 FK ZŤS Dubnica(SK)
20 FK Lokomotíva Trnava(SK)
21 MFK Myjava Turá Lúka(SK)
22 Tisza Volán FS(HU)
23 FK Slovan Duslo Šaľa(SK)
24 1. FC Košice(SK)
25 FC Hlučín(CZ)
26 NK Factor Ljubljana(SI)
27 FC OZEX Solivar(SK)
28 FC Puma Tallinn(EE)
29 FC Neftianik Akhtirka(UA)
30 Junošport Stará Ľubovňa(SK)
31 TTS Trenčín(SK)
32 Výber OFZ(SK)
33 Spicul Bucuresti(RO)
34 TJ Sokol Ľubotice(SK)
35 FK Lokomotíva 1946 Košice(SK)
36 MFK VTJ Rožňava(SK)
37 FK Kolos Sumy(UA)
38 FC Tatran Prešov (červení)(SK)
39 Sdjušor Zmina Sumy(UA)
40 FS Užhorod(UA)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2629502
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­