FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Nedeľa, 22. októbra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.225.47.94 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2003, kategória U10

Fragaria Cup 2003 » kategória U10
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. SK FS Junior Teplice (CZ) 11 : 2 9
2. FC Brasov (RO) 7 : 2 9
3. FK Dukla Banská Bystrica (SK) 0 : 11 1
4. FC Spartak Trnava (SK) 8 : 5 9
5. Kin Kon Bratislava (SK) 2 : 8 1
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. MAC Budapest (HU) 14 : 7 12
2. SK UNEX Uničov (CZ) 3 : 10 2
3. FK Jupie Banská Bystrica (SK) 15 : 2 15
4. BŠK Bardejov (SK) 14 : 2 16
5. FK Lokomotíva 1946 Košice (SK) 5 : 11 5
6. FK Slavoj Trebišov (SK) 2 : 18 3
7. Výber OFZ (SK) 3 : 6 6
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. FK Marila Příbram (CZ) 9 : 7 13
2. FS Užhorod (UA) 16 : 3 13
3. FK Čaňa (SK) 3 : 14 4
4. AŠK Inter Bratislava (SK) 8 : 6 7
5. FK ZŤS Dubnica (SK) 3 : 14 2
6. Junošport Stará Ľubovňa (SK) 6 : 16 4
7. MTK Hungaria (HU) 18 : 3 15
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. VÁC Város Labdarúgo (HU) 17 : 2 15
2. FC Krasnaya Presnya (RU) 2 : 12 3
3. Baník Prievidza (SK) 11 : 6 10
4. 1. FC Košice (SK) 9 : 6 7
5. FK Savon Banská Bystrica (SK) 6 : 12 6
6. HFC Humenné (SK) 8 : 15 3
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. FC Kazincbarcika (HU) 17 : 3 13
2. SFC Opava (CZ) 6 : 5 9
3. Metalurg Zaporozhya (UA) 14 : 5 11
4. FK Lokomotíva Trnava (SK) 6 : 3 11
5. ŠK Tesla Stropkov (SK) 5 : 9 5
6. MFK Myjava Turá Lúka (SK) 7 : 12 7
7. TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota (SK) 2 : 20 1
 
▼ Výsledky ▼
Skupina F
 TímySkóreBody 
1. LOKI Focisuli Debrecen (HU) 20 : 5 15
2. SK České Budějovice (CZ) 20 : 2 16
3. FC Lokomotíva Košice (SK) 5 : 23 3
4. MŠK Spišské Podhradie (SK) 16 : 5 12
5. Slovan Levice (SK) 7 : 8 8
6. MFK Snina (SK) 5 : 11 7
7. MFK Slovmag Revúca (SK) 1 : 20 0
 
▼ Výsledky ▼
Skupina G
 TímySkóreBody 
1. Golden boys FC Mezokovesd (HU) 10 : 5 11
2. Nyírsuli Nyíregyháza (HU) 7 : 4 11
3. NK Factor Ljubljana (SI) 4 : 7 7
4. ZŤ Šport Podbrezová (SK) 5 : 6 7
5. FC Nitra (SK) 8 : 0 14
6. FK Drustav Svidník (SK) 3 : 11 1
7. ŠK Fomat Martin (SK) 5 : 9 6
 
▼ Výsledky ▼
Skupina H
 TímySkóreBody 
1. FK OEZ Letohrad (CZ) 14 : 4 15
2. Oczko Chorzow (PL) 6 : 22 4
3. FC Tatran Prešov (SK) 20 : 1 18
4. FK Slovan Duslo Šaľa (SK) 4 : 12 4
5. MFK VTJ Rožňava (SK) 8 : 11 6
6. FK AS Trenčín (SK) 11 : 6 12
7. FC Bukocel Štart Vranov (SK) 8 : 15 3
 
▼ Výsledky ▼
Nadstavba postupová
 StretnutieVýsledok
1. SK FS Junior Teplice(CZ) - FC Brasov(RO) 0 : 1
2. SK FS Junior Teplice(CZ) - BŠK Bardejov(SK) 0 : 1
3. SK FS Junior Teplice(CZ) - FK Jupie Banská Bystrica(SK) 4 : 2
4. SK FS Junior Teplice(CZ) - MTK Hungaria(HU) 1 : 4
5. SK FS Junior Teplice(CZ) - FS Užhorod(UA) 1 : 1
6. SK FS Junior Teplice(CZ) - VÁC Város Labdarúgo(HU) 3 : 1
7. SK FS Junior Teplice(CZ) - Baník Prievidza(SK) 2 : 0
8. FC Brasov(RO) - BŠK Bardejov(SK) 2 : 0
9. FC Brasov(RO) - FK Jupie Banská Bystrica(SK) 0 : 1
10. FC Brasov(RO) - MTK Hungaria(HU) 0 : 3
11. FC Brasov(RO) - FS Užhorod(UA) 0 : 0
12. FC Brasov(RO) - VÁC Város Labdarúgo(HU) 0 : 3
13. FC Brasov(RO) - Baník Prievidza(SK) 1 : 0
14. BŠK Bardejov(SK) - FK Jupie Banská Bystrica(SK) 1 : 0
15. BŠK Bardejov(SK) - MTK Hungaria(HU) 0 : 0
16. BŠK Bardejov(SK) - FS Užhorod(UA) 0 : 2
17. BŠK Bardejov(SK) - VÁC Város Labdarúgo(HU) 0 : 1
18. BŠK Bardejov(SK) - Baník Prievidza(SK) 3 : 0
19. FK Jupie Banská Bystrica(SK) - MTK Hungaria(HU) 1 : 1
20. FK Jupie Banská Bystrica(SK) - FS Užhorod(UA) 0 : 0
21. FK Jupie Banská Bystrica(SK) - VÁC Város Labdarúgo(HU) 2 : 1
22. FK Jupie Banská Bystrica(SK) - Baník Prievidza(SK) 3 : 0
23. MTK Hungaria(HU) - FS Užhorod(UA) 2 : 1
24. MTK Hungaria(HU) - VÁC Város Labdarúgo(HU) 2 : 0
25. MTK Hungaria(HU) - Baník Prievidza(SK) 0 : 1
26. FS Užhorod(UA) - VÁC Város Labdarúgo(HU) 1 : 0
27. FS Užhorod(UA) - Baník Prievidza(SK) 1 : 0
28. VÁC Város Labdarúgo(HU) - Baník Prievidza(SK) 2 : 1
29. FC Kazincbarcika(HU) - Metalurg Zaporozhya(UA) 2 : 0
30. FC Kazincbarcika(HU) - SK České Budějovice(CZ) 0 : 0
31. FC Kazincbarcika(HU) - LOKI Focisuli Debrecen(HU) 0 : 0
32. FC Kazincbarcika(HU) - FC Nitra(SK) 1 : 1
33. FC Kazincbarcika(HU) - Golden boys FC Mezokovesd(HU) 2 : 2
34. FC Kazincbarcika(HU) - FC Tatran Prešov(SK) 0 : 0
35. FC Kazincbarcika(HU) - FK OEZ Letohrad(CZ) 4 : 1
36. Metalurg Zaporozhya(UA) - SK České Budějovice(CZ) 1 : 2
37. Metalurg Zaporozhya(UA) - LOKI Focisuli Debrecen(HU) 2 : 1
38. Metalurg Zaporozhya(UA) - FC Nitra(SK) 3 : 0
39. Metalurg Zaporozhya(UA) - Golden boys FC Mezokovesd(HU) 4 : 1
40. Metalurg Zaporozhya(UA) - FC Tatran Prešov(SK) 0 : 1
41. Metalurg Zaporozhya(UA) - FK OEZ Letohrad(CZ) 3 : 2
42. SK České Budějovice(CZ) - LOKI Focisuli Debrecen(HU) 2 : 1
43. SK České Budějovice(CZ) - FC Nitra(SK) 0 : 0
44. SK České Budějovice(CZ) - Golden boys FC Mezokovesd(HU) 0 : 2
45. SK České Budějovice(CZ) - FC Tatran Prešov(SK) 0 : 0
46. SK České Budějovice(CZ) - FK OEZ Letohrad(CZ) 0 : 1
47. LOKI Focisuli Debrecen(HU) - FC Nitra(SK) 0 : 0
48. LOKI Focisuli Debrecen(HU) - Golden boys FC Mezokovesd(HU) 2 : 0
49. LOKI Focisuli Debrecen(HU) - FC Tatran Prešov(SK) 0 : 1
50. LOKI Focisuli Debrecen(HU) - FK OEZ Letohrad(CZ) 0 : 0
51. FC Nitra(SK) - Golden boys FC Mezokovesd(HU) 2 : 0
52. FC Nitra(SK) - FC Tatran Prešov(SK) 0 : 1
53. FC Nitra(SK) - FK OEZ Letohrad(CZ) 0 : 1
54. Golden boys FC Mezokovesd(HU) - FC Tatran Prešov(SK) 0 : 2
55. Golden boys FC Mezokovesd(HU) - FK OEZ Letohrad(CZ) 1 : 2
56. FC Tatran Prešov(SK) - FK OEZ Letohrad(CZ) 3 : 0
Nadstavba nepostupová
 StretnutieVýsledok
1. FC Spartak Trnava(SK) - Kin Kon Bratislava(SK) 4 : 1
2. FC Spartak Trnava(SK) - FK Dukla Banská Bystrica(SK) 2 : 0
3. FC Spartak Trnava(SK) - MAC Budapest(HU) 3 : 1
4. FC Spartak Trnava(SK) - Výber OFZ(SK) 1 : 0
5. FC Spartak Trnava(SK) - FK Lokomotíva 1946 Košice(SK) 6 : 1
6. FC Spartak Trnava(SK) - FK Slavoj Trebišov(SK) 5 : 0
7. Kin Kon Bratislava(SK) - FK Dukla Banská Bystrica(SK) 0 : 0
8. Kin Kon Bratislava(SK) - MAC Budapest(HU) 0 : 2
9. Kin Kon Bratislava(SK) - Výber OFZ(SK) 0 : 1
10. Kin Kon Bratislava(SK) - FK Lokomotíva 1946 Košice(SK) 2 : 0
11. Kin Kon Bratislava(SK) - FK Slavoj Trebišov(SK) 1 : 0
12. FK Dukla Banská Bystrica(SK) - MAC Budapest(HU) 0 : 3
13. FK Dukla Banská Bystrica(SK) - Výber OFZ(SK) 0 : 3
14. FK Dukla Banská Bystrica(SK) - FK Lokomotíva 1946 Košice(SK) 1 : 0
15. FK Dukla Banská Bystrica(SK) - FK Slavoj Trebišov(SK) 0 : 3
16. MAC Budapest(HU) - Výber OFZ(SK) 2 : 0
17. MAC Budapest(HU) - FK Lokomotíva 1946 Košice(SK) 3 : 1
18. MAC Budapest(HU) - FK Slavoj Trebišov(SK) 6 : 0
19. Výber OFZ(SK) - FK Lokomotíva 1946 Košice(SK) 0 : 0
20. Výber OFZ(SK) - FK Slavoj Trebišov(SK) 2 : 0
21. FK Lokomotíva 1946 Košice(SK) - FK Slavoj Trebišov(SK) 2 : 0
22. FK Marila Příbram(CZ) - AŠK Inter Bratislava(SK) 1 : 1
23. FK Marila Příbram(CZ) - FK Čaňa(SK) 2 : 1
24. FK Marila Příbram(CZ) - Junošport Stará Ľubovňa(SK) 3 : 0
25. FK Marila Příbram(CZ) - 1. FC Košice(SK) 2 : 1
26. FK Marila Příbram(CZ) - FK Savon Banská Bystrica(SK) 3 : 0
27. FK Marila Příbram(CZ) - FC Krasnaya Presnya(RU) 4 : 0
28. FK Marila Příbram(CZ) - HFC Humenné(SK) 5 : 1
29. AŠK Inter Bratislava(SK) - FK Čaňa(SK) 4 : 1
30. AŠK Inter Bratislava(SK) - Junošport Stará Ľubovňa(SK) 1 : 1
31. AŠK Inter Bratislava(SK) - 1. FC Košice(SK) 2 : 0
32. AŠK Inter Bratislava(SK) - FK Savon Banská Bystrica(SK) 2 : 0
33. AŠK Inter Bratislava(SK) - FC Krasnaya Presnya(RU) 2 : 0
34. AŠK Inter Bratislava(SK) - HFC Humenné(SK) 3 : 0
35. FK Čaňa(SK) - Junošport Stará Ľubovňa(SK) 1 : 0
36. FK Čaňa(SK) - 1. FC Košice(SK) 3 : 0
37. FK Čaňa(SK) - FK Savon Banská Bystrica(SK) 3 : 0
38. FK Čaňa(SK) - FC Krasnaya Presnya(RU) 0 : 3
39. FK Čaňa(SK) - HFC Humenné(SK) 3 : 0
40. Junošport Stará Ľubovňa(SK) - 1. FC Košice(SK) 0 : 3
41. Junošport Stará Ľubovňa(SK) - FK Savon Banská Bystrica(SK) 0 : 3
42. Junošport Stará Ľubovňa(SK) - FC Krasnaya Presnya(RU) 2 : 1
43. Junošport Stará Ľubovňa(SK) - HFC Humenné(SK) 1 : 1
44. 1. FC Košice(SK) - FK Savon Banská Bystrica(SK) 0 : 1
45. 1. FC Košice(SK) - FC Krasnaya Presnya(RU) 4 : 0
46. 1. FC Košice(SK) - HFC Humenné(SK) 4 : 1
47. FK Savon Banská Bystrica(SK) - FC Krasnaya Presnya(RU) 3 : 1
48. FK Savon Banská Bystrica(SK) - HFC Humenné(SK) 1 : 4
49. FC Krasnaya Presnya(RU) - HFC Humenné(SK) 1 : 0
50. FK Lokomotíva Trnava(SK) - SFC Opava(CZ) 1 : 0
51. FK Lokomotíva Trnava(SK) - MFK Myjava Turá Lúka(SK) 3 : 0
52. FK Lokomotíva Trnava(SK) - ŠK Tesla Stropkov(SK) 0 : 0
53. FK Lokomotíva Trnava(SK) - MŠK Spišské Podhradie(SK) 1 : 1
54. FK Lokomotíva Trnava(SK) - Slovan Levice(SK) 0 : 0
55. FK Lokomotíva Trnava(SK) - MFK Snina(SK) 2 : 0
56. FK Lokomotíva Trnava(SK) - FC Lokomotíva Košice(SK) 2 : 0
57. SFC Opava(CZ) - MFK Myjava Turá Lúka(SK) 0 : 0
58. SFC Opava(CZ) - ŠK Tesla Stropkov(SK) 2 : 1
59. SFC Opava(CZ) - MŠK Spišské Podhradie(SK) 3 : 1
60. SFC Opava(CZ) - Slovan Levice(SK) 1 : 2
61. SFC Opava(CZ) - MFK Snina(SK) 3 : 0
62. SFC Opava(CZ) - FC Lokomotíva Košice(SK) 3 : 0
63. MFK Myjava Turá Lúka(SK) - ŠK Tesla Stropkov(SK) 2 : 0
64. MFK Myjava Turá Lúka(SK) - MŠK Spišské Podhradie(SK) 1 : 0
65. MFK Myjava Turá Lúka(SK) - Slovan Levice(SK) 0 : 3
66. MFK Myjava Turá Lúka(SK) - MFK Snina(SK) 0 : 0
67. MFK Myjava Turá Lúka(SK) - FC Lokomotíva Košice(SK) 0 : 1
68. ŠK Tesla Stropkov(SK) - MŠK Spišské Podhradie(SK) 3 : 1
69. ŠK Tesla Stropkov(SK) - Slovan Levice(SK) 1 : 1
70. ŠK Tesla Stropkov(SK) - MFK Snina(SK) 3 : 0
71. ŠK Tesla Stropkov(SK) - FC Lokomotíva Košice(SK) 2 : 0
72. MŠK Spišské Podhradie(SK) - Slovan Levice(SK) 2 : 0
73. MŠK Spišské Podhradie(SK) - MFK Snina(SK) 1 : 0
74. MŠK Spišské Podhradie(SK) - FC Lokomotíva Košice(SK) 7 : 0
75. Slovan Levice(SK) - MFK Snina(SK) 0 : 0
76. Slovan Levice(SK) - FC Lokomotíva Košice(SK) 3 : 2
77. MFK Snina(SK) - FC Lokomotíva Košice(SK) 2 : 0
78. Nyírsuli Nyíregyháza(HU) - NK Factor Ljubljana(SI) 3 : 1
79. Nyírsuli Nyíregyháza(HU) - ZŤ Šport Podbrezová(SK) 1 : 0
80. Nyírsuli Nyíregyháza(HU) - FK AS Trenčín(SK) 0 : 2
81. Nyírsuli Nyíregyháza(HU) - MFK VTJ Rožňava(SK) 3 : 0
82. Nyírsuli Nyíregyháza(HU) - FK Slovan Duslo Šaľa(SK) 0 : 2
83. Nyírsuli Nyíregyháza(HU) - Oczko Chorzow(PL) 1 : 1
84. NK Factor Ljubljana(SI) - ZŤ Šport Podbrezová(SK) 1 : 0
85. NK Factor Ljubljana(SI) - FK AS Trenčín(SK) 0 : 5
86. NK Factor Ljubljana(SI) - MFK VTJ Rožňava(SK) 1 : 3
87. NK Factor Ljubljana(SI) - FK Slovan Duslo Šaľa(SK) 0 : 0
88. NK Factor Ljubljana(SI) - Oczko Chorzow(PL) 1 : 3
89. ZŤ Šport Podbrezová(SK) - FK AS Trenčín(SK) 2 : 3
90. ZŤ Šport Podbrezová(SK) - MFK VTJ Rožňava(SK) 1 : 3
91. ZŤ Šport Podbrezová(SK) - FK Slovan Duslo Šaľa(SK) 3 : 0
92. ZŤ Šport Podbrezová(SK) - Oczko Chorzow(PL) 1 : 3
93. FK AS Trenčín(SK) - MFK VTJ Rožňava(SK) 1 : 0
94. FK AS Trenčín(SK) - FK Slovan Duslo Šaľa(SK) 2 : 0
95. FK AS Trenčín(SK) - Oczko Chorzow(PL) 6 : 0
96. MFK VTJ Rožňava(SK) - FK Slovan Duslo Šaľa(SK) 2 : 0
97. MFK VTJ Rožňava(SK) - Oczko Chorzow(PL) 3 : 1
98. FK Slovan Duslo Šaľa(SK) - Oczko Chorzow(PL) 1 : 1
Nadstavba nepostupová
 StretnutieVýsledok
1. SK UNEX Uničov(CZ) - FK ZŤS Dubnica(SK) 0 : 1
2. SK UNEX Uničov(CZ) - TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota(SK) 0 : 0
3. SK UNEX Uničov(CZ) - MFK Slovmag Revúca(SK) 0 : 0
4. SK UNEX Uničov(CZ) - FK Drustav Svidník(SK) 2 : 0
5. SK UNEX Uničov(CZ) - FC Bukocel Štart Vranov(SK) 0 : 2
6. FK ZŤS Dubnica(SK) - TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota(SK) 2 : 0
7. FK ZŤS Dubnica(SK) - MFK Slovmag Revúca(SK) 2 : 0
8. FK ZŤS Dubnica(SK) - FK Drustav Svidník(SK) 2 : 1
9. FK ZŤS Dubnica(SK) - FC Bukocel Štart Vranov(SK) 2 : 0
10. TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota(SK) - MFK Slovmag Revúca(SK) 1 : 1
11. TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota(SK) - FK Drustav Svidník(SK) 3 : 1
12. TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota(SK) - FC Bukocel Štart Vranov(SK) 3 : 3
13. MFK Slovmag Revúca(SK) - FK Drustav Svidník(SK) 0 : 1
14. MFK Slovmag Revúca(SK) - FC Bukocel Štart Vranov(SK) 0 : 2
15. FK Drustav Svidník(SK) - FC Bukocel Štart Vranov(SK) 1 : 0
O 5. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FK Jupie Banská Bystrica(SK) - FK OEZ Letohrad(CZ) 1 : 0
2. FC Brasov(RO) - FC Kazincbarcika(HU) 1 : 0
3. FK Jupie Banská Bystrica(SK) - FC Brasov(RO) 0 : 0
2 : 1 (pk)
4. FK OEZ Letohrad(CZ) - FC Kazincbarcika(HU) 1 : 1
2 : 3 (pk)
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. MTK Hungaria(HU) - Metalurg Zaporozhya(UA) 2 : 0
2. FS Užhorod(UA) - FC Tatran Prešov(SK) 1 : 3
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. Metalurg Zaporozhya(UA) - FS Užhorod(UA) 2 : 1
Finále
 StretnutieVýsledok
1. MTK Hungaria(HU) - FC Tatran Prešov(SK) 2 : 0
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: David Holman - VÁC Város Labdarúgo(HU)
Najlepší brankár: Gábor Szente - MTK Hungaria(HU)
Najlepší hráč: Peter Mriglot - FC Tatran Prešov(SK)
Hviezdy turnaja
1. Gábor Szente - MTK Hungaria(HU)
2. Zholt Haydosh - FS Užhorod(UA)
3. Danyyl Kuchuk - Metalurg Zaporozhya(UA)
4. Peter Mriglot - FC Tatran Prešov(SK)
5. David Holman - VÁC Város Labdarúgo(HU)
6. Benjamín Magyar - MTK Hungaria(HU)
Konečné umiestnenie
1 MTK Hungaria(HU)
2 FC Tatran Prešov(SK)
3 Metalurg Zaporozhya(UA)
4 FS Užhorod(UA)
5 FK Jupie Banská Bystrica(SK)
6 FC Brasov(RO)
7 FC Kazincbarcika(HU)
8 FK OEZ Letohrad(CZ)
9 SK FS Junior Teplice(CZ)
10 BŠK Bardejov(SK)
11 VÁC Város Labdarúgo(HU)
12 SK České Budějovice(CZ)
13 LOKI Focisuli Debrecen(HU)
14 FC Nitra(SK)
15 Golden boys FC Mezokovesd(HU)
16 Baník Prievidza(SK)
17 FK Marila Příbram(CZ)
18 FC Spartak Trnava(SK)
19 FK AS Trenčín(SK)
20 FK Lokomotíva Trnava(SK)
21 AŠK Inter Bratislava(SK)
22 MAC Budapest(HU)
23 SFC Opava(CZ)
24 MFK VTJ Rožňava(SK)
25 FK Čaňa(SK)
26 Výber OFZ(SK)
27 Nyírsuli Nyíregyháza(HU)
28 Slovan Levice(SK)
29 ŠK Tesla Stropkov(SK)
30 Kin Kon Bratislava(SK)
31 Oczko Chorzow(PL)
32 1. FC Košice(SK)
33 FC Krasnaya Presnya(RU)
34 MŠK Spišské Podhradie(SK)
35 FK Slovan Duslo Šaľa(SK)
36 FK Dukla Banská Bystrica(SK)
37 MFK Myjava Turá Lúka(SK)
38 FK Savon Banská Bystrica(SK)
39 FK Lokomotíva 1946 Košice(SK)
40 NK Factor Ljubljana(SI)
41 MFK Snina(SK)
42 Junošport Stará Ľubovňa(SK)
43 ZŤ Šport Podbrezová(SK)
44 FK Slavoj Trebišov(SK)
45 FC Lokomotíva Košice(SK)
46 HFC Humenné(SK)
47 FK ZŤS Dubnica(SK)
48 FC Bukocel Štart Vranov(SK)
49 TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota(SK)
50 FK Drustav Svidník(SK)
51 SK UNEX Uničov(CZ)
52 MFK Slovmag Revúca(SK)
53 ŠK Fomat Martin(SK)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2560047
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­