FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Piatok, 17. novembra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.162.250.227 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2005, kategória U12

Fragaria Cup 2005 » kategória U12
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. PFC Metalurg Zaporozhye (UA) 10 : 2 10
2. FK OEZ Letohrad (CZ) 3 : 4 7
3. BŠK Bardejov (SK) 7 : 7 7
4. Vác Város LSE (HU) 13 : 0 13
5. FK Drustav Svidník (SK) 1 : 11 1
6. Ivansiuc Cluj Napoca (RO) 4 : 14 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. FC Tatran Prešov I (SK) 26 : 1 15
2. THOY Lakatamia (CY) 6 : 5 9
3. Sdjušor Zmina Sumy (UA) 2 : 25 0
4. FC Puma Tallinn (EE) 7 : 9 6
5. FK Slovan Duslo Šaľa (SK) 14 : 6 12
6. Industria S.C. Turzii (RO) 5 : 14 3
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. ŠK Tesla Stropkov (SK) 8 : 4 10
2. LOKI Focisuli Debrecen (HU) 3 : 5 4
3. FS Užhorod (UA) 8 : 5 7
4. MŠK Spišské Podhradie (SK) 5 : 8 3
5. AS Kinder Sangeorgiu de Mures (RO) 3 : 5 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. FC Tatran Prešov II (SK) 6 : 9 4
2. CS Negrea Resita (RO) 9 : 6 9
3. ŠK Matador Púchov (SK) 9 : 3 10
4. FC Nitra (SK) 15 : 3 6
5. CSS Alexandria (RO) 5 : 23 0
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. FC Dinamo Minsk (BY) 6 : 5 6
2. FC OZEX Solivar (SK) 3 : 6 2
3. FC Arsenal Kiev (UA) 2 : 5 2
4. FC Steel Trans Ličartovce (SK) 6 : 1 12
5. FK Omladinac Novi Banovci (SRB) 4 : 4 5
 
▼ Výsledky ▼
Skupina F
 TímySkóreBody 
1. FK Čaňa (SK) 4 : 4 5
2. TJ Sokol Ľubotice (SK) 6 : 0 10
3. Gyóri Eto (HU) 9 : 3 9
4. 1. MFK Košice (SK) 1 : 12 0
5. S.C. FC Petrolul S.A. (RO) 6 : 7 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina G
 TímySkóreBody 
1. FK Dukla Banská Bystrica (SK) 12 : 0 13
2. Junošport Stará Ľubovňa (SK) 8 : 7 6
3. F.K.S. Stal Mielec (PL) 7 : 5 9
4. MFK Snina (SK) 15 : 0 13
5. FC Sibiu (RO) 2 : 28 0
6. FC Voshod Kiev (UA) 8 : 12 3
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. Vác Város LSE(HU) - FS Užhorod(UA) 3 : 0
2. FC Dinamo Minsk(BY) - Gyóri Eto(HU) 1 : 1
3 : 1 (pk)
3. FC Tatran Prešov I(SK) - FC Nitra(SK) 5 : 0
4. ŠK Matador Púchov(SK) - FK Dukla Banská Bystrica(SK) 0 : 3
5. FC Steel Trans Ličartovce(SK) - F.K.S. Stal Mielec(PL) 2 : 0
6. TJ Sokol Ľubotice(SK) - PFC Metalurg Zaporozhye(UA) 0 : 4
7. MFK Snina(SK) - FK Slovan Duslo Šaľa(SK) 2 : 0
8. ŠK Tesla Stropkov(SK) - CS Negrea Resita(RO) 0 : 0
7 : 6 (pk)
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. Vác Város LSE(HU) - FC Dinamo Minsk(BY) 8 : 0
2. FC Tatran Prešov I(SK) - FK Dukla Banská Bystrica(SK) 2 : 0
3. FC Steel Trans Ličartovce(SK) - PFC Metalurg Zaporozhye(UA) 0 : 4
4. MFK Snina(SK) - ŠK Tesla Stropkov(SK) 0 : 3
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. Vác Város LSE(HU) - PFC Metalurg Zaporozhye(UA) 1 : 1
3 : 2 (pk)
2. FC Tatran Prešov I(SK) - ŠK Tesla Stropkov(SK) 0 : 0
1 : 2 (pk)
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. PFC Metalurg Zaporozhye(UA) - FC Tatran Prešov I(SK) 1 : 1
0 : 2 (pk)
Finále
 StretnutieVýsledok
1. Vác Város LSE(HU) - ŠK Tesla Stropkov(SK) 3 : 1
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Martin Regali - FC Tatran Prešov I(SK)
Najlepší brankár: Pavol Cap - ŠK Tesla Stropkov(SK)
Najlepší hráč: Dávid Holman - Vác Város LSE(HU)
Hviezdy turnaja
1. Martin Regali - FC Tatran Prešov I(SK)
2. Pavol Cap - ŠK Tesla Stropkov(SK)
3. Dávid Holman - Vác Város LSE(HU)
Konečné umiestnenie
1 Vác Város LSE(HU)
2 ŠK Tesla Stropkov(SK)
3 FC Tatran Prešov I(SK)
4 PFC Metalurg Zaporozhye(UA)
5 FK Dukla Banská Bystrica(SK)
6 MFK Snina(SK)
7 FC Steel Trans Ličartovce(SK)
8 FC Dinamo Minsk(BY)
9 Gyóri Eto(HU)
10 CS Negrea Resita(RO)
11 FK Slovan Duslo Šaľa(SK)
12 F.K.S. Stal Mielec(PL)
13 ŠK Matador Púchov(SK)
14 FS Užhorod(UA)
15 TJ Sokol Ľubotice(SK)
16 FC Nitra(SK)
17 THOY Lakatamia(CY)
18 BŠK Bardejov(SK)
19 FK Čaňa(SK)
20 FK Omladinac Novi Banovci(SRB)
21 FK OEZ Letohrad(CZ)
22 Junošport Stará Ľubovňa(SK)
23 FC Puma Tallinn(EE)
24 AS Kinder Sangeorgiu de Mures(RO)
25 LOKI Focisuli Debrecen(HU)
26 FC Tatran Prešov II(SK)
27 S.C. FC Petrolul S.A.(RO)
28 FC OZEX Solivar(SK)
29 Ivansiuc Cluj Napoca(RO)
30 MŠK Spišské Podhradie(SK)
31 FC Voshod Kiev(UA)
32 Industria S.C. Turzii(RO)
33 FC Arsenal Kiev(UA)
34 CSS Alexandria(RO)
35 FK Drustav Svidník(SK)
36 1. MFK Košice(SK)
37 Sdjušor Zmina Sumy(UA)
38 FC Sibiu(RO)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2585857
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­