FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Streda, 15. augusta 2018 meniny
• Vaše IP: 54.80.93.19 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2007, kategória U14

Fragaria Cup 2007 » kategória U14
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. FK Slovan Duslo Šaľa (SK) 6 : 4 7
2. FC Zirka Kiev (UA) 12 : 3 13
3. SC Travedus Kalvarija (LT) 2 : 13 3
4. MFK Košice (SK) 5 : 6 6
5. TJ Svitavy (CZ) 4 : 7 2
6. FK Srem-BUMERANG Sremska Mitrovica (SRB) 11 : 7 10
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. NK Osijek (HR) 26 : 3 14
2. MŠK Spišské Podhradie (SK) 13 : 16 6
3. RVUFK Kiev (UA) 12 : 0 16
4. MFK Vranov nad Topľou (SK) 9 : 15 9
5. Djush No.15 I. Kiev (UA) 12 : 11 10
6. JK Maag Tammeka Tartu (EE) 8 : 18 4
7. FK Drustav Svidník (SK) 2 : 19 1
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. ŠK Tesla Stropkov (SK) 17 : 1 16
2. SK Legion Tallinn (EE) 0 : 25 0
3. FC Tractor Minsk (BY) 11 : 6 7
4. FK Sokol Ľubotice (SK) 10 : 4 9
5. LIDER Kobelyaki (UA) 1 : 23 3
6. MKS Sandejca Nowy Sacz (PL) 11 : 6 10
7. NK Marsonija Slavonski Brod (HR) 19 : 4 15
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. FC Arsenal Kiev (UA) 7 : 2 10
2. CWKS Resovia Rzeszów (PL) 2 : 13 0
3. MFK Snina (SK) 5 : 12 6
4. ŠK Matador Púchov (SK) 7 : 1 12
5. FC Orbita Minsk (BY) 5 : 9 4
6. AS Kinder Sangeorgiu de Mures (RO) 14 : 3 11
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. Djush No.15 II. Kiev (UA) 4 : 17 5
2. ŠK Odeva Lipany (SK) 9 : 11 5
3. MFK Slovan Giraltovce (SK) 7 : 14 5
4. SK Suntaži (LV) 3 : 21 2
5. NK Imotski (HR) 6 : 5 9
6. SC FC Petrolul Ploiesti (RO) 16 : 0 16
7. 1. FC Tatran Prešov (SK) 24 : 1 16
 
▼ Výsledky ▼
Skupina F
 TímySkóreBody 
1. Fotbal Frýdek-Místek (CZ) 13 : 10 9
2. FK CFK Vrbas (SRB) 11 : 6 12
3. FC OZEX Solivar (SK) 8 : 10 7
4. FK Junior Kanianka (SK) 1 : 27 0
5. Vác Város LSE (HU) 21 : 1 18
6. AS Ajax Corunca Mures (RO) 4 : 14 4
7. FK Sokolyata Ternopil (UA) 15 : 5 12
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. FC Zirka Kiev(UA) - NK Osijek(HR) 0 : 2
2. RVUFK Kiev(UA) - FK Srem-BUMERANG Sremska Mitrovica(SRB) 2 : 0
3. ŠK Tesla Stropkov(SK) - FK Sokolyata Ternopil(UA) 1 : 0
4. NK Marsonija Slavonski Brod(HR) - FK CFK Vrbas(SRB) 2 : 1
5. Vác Város LSE(HU) - MKS Sandejca Nowy Sacz(PL) 5 : 0
6. 1. FC Tatran Prešov(SK) - Djush No.15 I. Kiev(UA) 0 : 1
7. SC FC Petrolul Ploiesti(RO) - AS Kinder Sangeorgiu de Mures(RO) 3 : 0
8. ŠK Matador Púchov(SK) - NK Imotski(HR) 2 : 1
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. NK Osijek(HR) - RVUFK Kiev(UA) 2 : 1
2. NK Marsonija Slavonski Brod(HR) - Djush No.15 I. Kiev(UA) 0 : 2
3. ŠK Tesla Stropkov(SK) - Vác Város LSE(HU) 1 : 2
4. SC FC Petrolul Ploiesti(RO) - ŠK Matador Púchov(SK) 0 : 0
4 : 5 (pk)
5. NK Osijek(HR) - Vác Város LSE(HU) 2 : 0
6. Djush No.15 I. Kiev(UA) - ŠK Matador Púchov(SK) 0 : 2
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. Vác Város LSE(HU) - Djush No.15 I. Kiev(UA) 3 : 1
Finále
 StretnutieVýsledok
1. NK Osijek(HR) - ŠK Matador Púchov(SK) 2 : 0
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Stipe Urdoljak - NK Osijek(HR)
Najlepší brankár: Jozef Ciesar - ŠK Matador Púchov(SK)
Najlepší hráč: Domagoj Salapič - NK Osijek(HR)
Hviezdy turnaja
1. Stipe Urdoljak - NK Osijek(HR)
2. Jozef Ciesar - ŠK Matador Púchov(SK)
3. Domagoj Salapič - NK Osijek(HR)
Konečné umiestnenie
1 NK Osijek(HR)
2 ŠK Matador Púchov(SK)
3 Vác Város LSE(HU)
4 Djush No.15 I. Kiev(UA)
5 SC FC Petrolul Ploiesti(RO)
6 ŠK Tesla Stropkov(SK)
7 RVUFK Kiev(UA)
8 NK Marsonija Slavonski Brod(HR)
9 FK CFK Vrbas(SRB)
10 NK Imotski(HR)
11 1. FC Tatran Prešov(SK)
12 FK Sokolyata Ternopil(UA)
13 FC Zirka Kiev(UA)
14 FK Srem-BUMERANG Sremska Mitrovica(SRB)
15 AS Kinder Sangeorgiu de Mures(RO)
16 MKS Sandejca Nowy Sacz(PL)
17 FC Arsenal Kiev(UA)
18 FK Slovan Duslo Šaľa(SK)
19 FK Sokol Ľubotice(SK)
20 MFK Vranov nad Topľou(SK)
21 Fotbal Frýdek-Místek(CZ)
22 MFK Košice(SK)
23 MFK Snina(SK)
24 Djush No.15 II. Kiev(UA)
25 FC Tractor Minsk(BY)
26 FC OZEX Solivar(SK)
27 MŠK Spišské Podhradie(SK)
28 ŠK Odeva Lipany(SK)
29 FC Orbita Minsk(BY)
30 TJ Svitavy(CZ)
31 MFK Slovan Giraltovce(SK)
32 JK Maag Tammeka Tartu(EE)
33 AS Ajax Corunca Mures(RO)
34 SC Travedus Kalvarija(LT)
35 LIDER Kobelyaki(UA)
36 CWKS Resovia Rzeszów(PL)
37 SK Suntaži(LV)
38 FK Drustav Svidník(SK)
39 SK Legion Tallinn(EE)
40 FK Junior Kanianka(SK)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2018 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2018 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2856731
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­