FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Sobota, 16. decembra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.91.171.137 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2014, kategória U11

Fragaria Cup 2014 » kategória U11
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. AF Tomasz Hajto Milówka (PL) 4 : 31 4
2. ACS Tampa Corona Brasov (RO) 17 : 7 13
3. 1.FC Tatran Prešov (SK) 11 : 8 13
4. FK Močenok (SK) 20 : 8 15
5. DUSSH 1 Kiev (UA) 2 : 28 0
6. FC "Vorskla" Poltava I. (UA) 2 : 19 4
7. SJFSSOR Uzhgorod B (UA) 22 : 10 12
8. FK "Ilyichevec" CTI Ilyichevsk (UA) 36 : 3 21
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. FC Junior Minsk (BY) 0 : 34 1
2. DAP Rypin (PL) 0 : 15 2
3. FAMT Prešov (SK) 16 : 1 19
4. KAC Jednota Košice (SK) 10 : 11 9
5. FK "Mladi Vukovi" Kikinda (SRB) 5 : 11 5
6. FC "Vorskla" Poltava II. (UA) 15 : 4 12
7. FC Dynamo Kiev A (UA) 12 : 7 13
8. FK Poshuk Lviv (UA) 26 : 1 19
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. Grund 1986 FC Budapest (HU) 8 : 15 7
2. MKP ODRA Wodzisław Śląski (PL) 9 : 11 10
3. CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) 12 : 3 12
4. FC Pusté Úľany 2010 (SK) 11 : 31 3
5. FK SAFI Prešov (SK) 2 : 32 0
6. FC "Vorskla" Poltava III. (UA) 18 : 2 17
7. FC Dynamo Kiev B (UA) 17 : 7 14
8. Premier Niva Vinnytsia l. (UA) 25 : 1 15
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. Sport School Viesite (LV) 5 : 30 4
2. MKS Żory I. (PL) 16 : 8 16
3. JUNOŠPORT club Stará Ľubovňa (SK) 6 : 14 1
4. MFK Košice (blue) (SK) 26 : 5 17
5. FK Mladosť Báčsky Petrovec (SRB) 13 : 12 9
6. FC Avangard Zhytomyr (UA) 31 : 1 19
7. FC Chayka Kiev A (UA) 5 : 28 3
8. Premier Niva Vinnytsia ll. (UA) 8 : 12 12
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. Valmieras FK (LV) 15 : 13 9
2. MKS Żory II. (PL) 5 : 25 4
3. LPS Arad (RO) 14 : 5 16
4. MFK Košice (yellow) (SK) 5 : 23 4
5. FC Chayka Kiev B (UA) 8 : 13 10
6. FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk (UA) 31 : 1 21
7. SJFSSOR Uzhgorod A (UA) 4 : 24 3
8. Matejka Kinder Team (SK) 26 : 4 15
9. ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament) (SK) 0 : 0 0
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. Premier Niva Vinnytsia l.(UA) - MFK Košice (blue)(SK) 4 : 0
2. FK Močenok(SK) - LPS Arad(RO) 1 : 2
3. FAMT Prešov(SK) - ACS Tampa Corona Brasov(RO) 1 : 4
4. FK "Ilyichevec" CTI Ilyichevsk(UA) - 1.FC Tatran Prešov(SK) 1 : 0
5. FK Poshuk Lviv(UA) - Matejka Kinder Team(SK) 1 : 5
6. FC "Vorskla" Poltava III.(UA) - MKS Żory I.(PL) 4 : 0
7. FC Avangard Zhytomyr(UA) - FC Dynamo Kiev B(UA) 4 : 0
8. FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk(UA) - FC Dynamo Kiev A(UA) 0 : 0
3 : 2 (pk)
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. FK "Ilyichevec" CTI Ilyichevsk(UA) - Matejka Kinder Team(SK) 0 : 2
2. ACS Tampa Corona Brasov(RO) - FC "Vorskla" Poltava III.(UA) 1 : 3
3. LPS Arad(RO) - FC Avangard Zhytomyr(UA) 0 : 2
4. Premier Niva Vinnytsia l.(UA) - FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk(UA) 3 : 0
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. FC "Vorskla" Poltava III.(UA) - Matejka Kinder Team(SK) 0 : 1
2. FC Avangard Zhytomyr(UA) - Premier Niva Vinnytsia l.(UA) 2 : 1
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. Premier Niva Vinnytsia l.(UA) - FC "Vorskla" Poltava III.(UA) 1 : 1
3 : 4 (pk)
Finále
 StretnutieVýsledok
1. FC Avangard Zhytomyr(UA) - Matejka Kinder Team(SK) 1 : 0
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Kudlička Timotej - FK Močenok(SK)
Najlepší brankár: Isenko Pavlo - FC "Vorskla" Poltava III.(UA)
Najlepší hráč: Kotlár Thomas - Matejka Kinder Team(SK)
Hviezdy turnaja
1. Isenko Pavlo - FC "Vorskla" Poltava III.(UA)
2. Grachov Volodimir - FC Dynamo Kiev B(UA)
3. Kaľavský Róbert - 1.FC Tatran Prešov(SK)
4. Kotlár Thomas - Matejka Kinder Team(SK)
5. Rakyta Jakub - Matejka Kinder Team(SK)
6. Kudlička Timotej - FK Močenok(SK)
7. Khlan Maksym - FC Avangard Zhytomyr(UA)
Konečné umiestnenie
1 FC Avangard Zhytomyr(UA)
2 Matejka Kinder Team(SK)
3 FC "Vorskla" Poltava III.(UA)
4 Premier Niva Vinnytsia l.(UA)
5 FK "Ilyichevec" CTI Ilyichevsk(UA)
6 FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk(UA)
7 LPS Arad(RO)
8 ACS Tampa Corona Brasov(RO)
9 FK Poshuk Lviv(UA)
10 FAMT Prešov(SK)
11 MFK Košice (blue)(SK)
12 MKS Żory I.(PL)
13 FK Močenok(SK)
14 FC Dynamo Kiev B(UA)
15 FC Dynamo Kiev A(UA)
16 1.FC Tatran Prešov(SK)
17 SJFSSOR Uzhgorod B(UA)
18 FC "Vorskla" Poltava II.(UA)
19 CS FC Electrica 1869 Timisoara(RO)
20 Premier Niva Vinnytsia ll.(UA)
21 MKP ODRA Wodzisław Śląski(PL)
22 FC Chayka Kiev B(UA)
23 Valmieras FK(LV)
24 FK Mladosť Báčsky Petrovec(SRB)
25 KAC Jednota Košice(SK)
26 Grund 1986 FC Budapest(HU)
27 FK "Mladi Vukovi" Kikinda(SRB)
28 FC "Vorskla" Poltava I.(UA)
29 MFK Košice (yellow)(SK)
30 MKS Żory II.(PL)
31 Sport School Viesite(LV)
32 AF Tomasz Hajto Milówka(PL)
33 FC Pusté Úľany 2010(SK)
34 SJFSSOR Uzhgorod A(UA)
35 FC Chayka Kiev A(UA)
36 DAP Rypin(PL)
37 JUNOŠPORT club Stará Ľubovňa(SK)
38 FC Junior Minsk(BY)
39 DUSSH 1 Kiev(UA)
40 FK SAFI Prešov(SK)
41 ŠK ŠTICH Humenné (out of tournament)(SK)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2629566
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­