FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Sobota, 16. decembra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.91.171.137 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2012, kategória U10

Fragaria Cup 2012 » kategória U10
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. MŠK Tesla Stropkov (SK) 26 : 7 19
2. NK Osijek (HR) 20 : 3 20
3. CS Atletico Arad (black) (RO) 24 : 10 16
4. MFK Detva (SK) 5 : 12 7
5. FK Vishnevoe (UA) 2 : 27 1
6. FC Ruh Lviv-Vynnyky (UA) 5 : 16 6
7. FK Galaktik Košice (SK) 9 : 12 9
8. CSM Ploiesti (RO) 4 : 15 8
9. FC BATE Borisov (BY) 17 : 10 16
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. Bohemians 1905 Praha (yellow) (CZ) 18 : 9 13
2. CS Atletico Arad (yellow) (RO) 13 : 21 12
3. Stal Mielec 2002 (PL) 13 : 29 5
4. LPS Banatul Timişoara (RO) 29 : 3 21
5. FK Junior Košice (SK) 10 : 14 7
6. FK SAFI Prešov (SK) 13 : 7 14
7. SDUSHOR Uzhgorod (UA) 22 : 3 20
8. FC Rava-Ruska (UA) 13 : 18 11
9. PFC "Pirin" Blagoevgrad (BG) 4 : 31 0
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. 1.FC Tatran Prešov (SK) 15 : 4 15
2. ABC Braník Praha (CZ) 17 : 6 19
3. ACS Tampa Brasov (white) (RO) 19 : 6 16
4. C.S. Viitorul Zaläu (RO) 33 : 2 20
5. CSM Râmnicu Sãrat (RO) 7 : 21 5
6. ŠK Cífer (SK) 12 : 11 13
7. FC Zirka Kiev II. (UA) 1 : 27 1
8. DUSSH Ternopil (UA) 8 : 17 9
9. KDUSSH Ivanteevka (RU) 2 : 20 2
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. FS Uzhgorod (UA) 4 : 40 1
2. ACS Tampa Brasov (blue) (RO) 23 : 6 19
3. Bohemians 1905 Praha (green-white) (CZ) 42 : 4 20
4. FK Garliava (LT) 5 : 30 5
5. FC Auto Timişoara (RO) 4 : 17 4
6. FC Piteşti 2008 (RO) 21 : 10 21
7. FK Spišská Nová Ves (SK) 26 : 14 14
8. FAMT Prešov (SK) 5 : 16 5
9. FC Zirka Kiev I. (UA) 16 : 9 13
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. MŠK Tesla Stropkov(SK) - FK SAFI Prešov(SK) 2 : 0
2. SDUSHOR Uzhgorod(UA) - FC BATE Borisov(BY) 3 : 2
3. ABC Braník Praha(CZ) - ACS Tampa Brasov (blue)(RO) 0 : 0
0 : 2 (pk)
4. Bohemians 1905 Praha (green-white)(CZ) - ACS Tampa Brasov (white)(RO) 5 : 0
5. NK Osijek(HR) - Bohemians 1905 Praha (yellow)(CZ) 1 : 3
6. LPS Banatul Timişoara(RO) - CS Atletico Arad (black)(RO) 3 : 2
7. C.S. Viitorul Zaläu(RO) - FK Spišská Nová Ves(SK) 3 : 4
8. FC Piteşti 2008(RO) - 1.FC Tatran Prešov(SK) 3 : 0
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. MŠK Tesla Stropkov(SK) - FC Piteşti 2008(RO) 0 : 2
2. SDUSHOR Uzhgorod(UA) - FK Spišská Nová Ves(SK) 0 : 1
3. ACS Tampa Brasov (white)(RO) - LPS Banatul Timişoara(RO) 0 : 0
6 : 5 (pk)
4. Bohemians 1905 Praha (green-white)(CZ) - Bohemians 1905 Praha (yellow)(CZ) 1 : 1
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. FC Piteşti 2008(RO) - FK Spišská Nová Ves(SK) 0 : 2
2. ACS Tampa Brasov (white)(RO) - Bohemians 1905 Praha (green-white)(CZ) 0 : 2
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FC Piteşti 2008(RO) - ACS Tampa Brasov (white)(RO) 4 : 0
Finále
 StretnutieVýsledok
1. FK Spišská Nová Ves(SK) - Bohemians 1905 Praha (green-white)(CZ) 0 : 5
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Dominik Vott - Bohemians 1905 Praha (green-white)(CZ)
Najlepší brankár: Eduard Mihai Radulescu - FC Piteşti 2008(RO)
Najlepší hráč: Tomáš Suslov - FK Spišská Nová Ves(SK)
Hviezdy turnaja
1. Eduard Mihai Radulescu - FC Piteşti 2008(RO)
2. Dominik Vott - Bohemians 1905 Praha (green-white)(CZ)
3. Tomáš Suslov - FK Spišská Nová Ves(SK)
4. Dominik Brandejs - Bohemians 1905 Praha (green-white)(CZ)
5. Nicolae Tiberiu Parciulea - FC Piteşti 2008(RO)
6. Alexandru Matei Grideanu - ACS Tampa Brasov (white)(RO)
Konečné umiestnenie
1 Bohemians 1905 Praha (green-white)(CZ)
2 FK Spišská Nová Ves(SK)
3 FC Piteşti 2008(RO)
4 ACS Tampa Brasov (blue)(RO)
5 LPS Banatul Timişoara(RO)
6 SDUSHOR Uzhgorod(UA)
7 Bohemians 1905 Praha (yellow)(CZ)
8 MŠK Tesla Stropkov(SK)
9 ABC Braník Praha(CZ)
10 C.S. Viitorul Zaläu(RO)
11 FC BATE Borisov(BY)
12 CS Atletico Arad (black)(RO)
13 NK Osijek(HR)
14 FK SAFI Prešov(SK)
15 1.FC Tatran Prešov(SK)
16 ACS Tampa Brasov (white)(RO)
17 FC Zirka Kiev I.(UA)
18 ŠK Cífer(SK)
19 CS Atletico Arad (yellow)(RO)
20 CSM Ploiesti(RO)
21 FC Rava-Ruska(UA)
22 DUSSH Ternopil(UA)
23 MFK Detva(SK)
24 FAMT Prešov(SK)
25 FK Junior Košice(SK)
26 FC Ruh Lviv-Vynnyky(UA)
27 CSM Râmnicu Sãrat(RO)
28 FK Garliava(LT)
29 FK Galaktik Košice(SK)
30 Stal Mielec 2002(PL)
31 FC Auto Timişoara(RO)
32 KDUSSH Ivanteevka(RU)
33 FK Vishnevoe(UA)
34 FC Zirka Kiev II.(UA)
35 PFC "Pirin" Blagoevgrad(BG)
36 FS Uzhgorod(UA)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2629551
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­