FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Sobota, 16. decembra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.91.171.137 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2014, kategória U10

Fragaria Cup 2014 » kategória U10
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. ACS Tampa Corona Brasov (RO) 20 : 11 16
2. FAMT Prešov (SK) 7 : 14 7
3. FK Galaktik Košice (SK) 5 : 13 6
4. DUSSH "Temp" Vinnytsia (UA) 4 : 20 3
5. FS Zinedine Uzhgorod (UA) 6 : 11 7
6. SDUSHOR 3 Pinsk (BY) 14 : 9 8
7. FK Tukums 2000 (LV) 18 : 5 16
8. SR-S GWIAZDA Ruda Śląska (PL) 11 : 2 16
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. NK Medvode (SI) 26 : 5 16
2. CS Atletico Arad (RO) 26 : 2 21
3. 1.FC Tatran Prešov (green) (SK) 7 : 14 10
4. CFC Galychyna Lviv (UA) 6 : 18 6
5. DUSSH Garth Bila Tserkva (UA) 3 : 27 1
6. FK Atlet Kiev A (UA) 27 : 6 15
7. FC Dinamo Minsk II. (BY) 16 : 7 11
8. AF Tomasz Hajto Milówka (PL) 1 : 33 1
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. ACSF CFR 1933 Timisoara - Juniori I. (RO) 15 : 6 15
2. Suzirya Svalyava (UA) 8 : 16 7
3. DUSSH 1 Kiev (UA) 2 : 35 0
4. FK Poprad (SK) 5 : 36 3
5. SJFSSOR Uzhgorod A (UA) 31 : 8 15
6. 1.FC Tatran Prešov (white) (SK) 24 : 10 15
7. BTS Rekord Bielsko-Biała (PL) 11 : 24 7
8. Crystal Palace F.C. London A (GB) 40 : 1 21
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. ACSF CFR 1933 Timisoara - Juniori II. (RO) 4 : 18 5
2. KAC Jednota Košice (SK) 5 : 13 3
3. ŠK Futura Humenné (SK) 14 : 18 9
4. FC Karpaty Lviv II. (UA) 36 : 5 21
5. FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk (UA) 12 : 12 9
6. Lev Yashin FC Kiev (UA) 14 : 9 14
7. DAP Rypin (PL) 6 : 18 3
8. FK "Mladi Vukovi" Kikinda (SRB) 13 : 11 13
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. FC Zimbru Chisinau (green) (MD) 14 : 3 18
2. MFK Košice (blue) (SK) 9 : 7 12
3. ŠK Cífer (SK) 2 : 18 1
4. FC Rava-Karpaty (UA) 6 : 22 4
5. FK Atlet Kiev B (UA) 9 : 15 6
6. FK Roztochchya Novoyavorivsk (UA) 9 : 12 7
7. MUKP Dąbrowa Górnicza (PL) 10 : 5 16
8. Crystal Palace F.C. London B (GB) 25 : 2 18
 
▼ Výsledky ▼
Skupina F
 TímySkóreBody 
1. FC Karpaty Lviv I. (UA) 37 : 2 21
2. SJFSSOR Uzhgorod B (UA) 6 : 8 7
3. MFK Košice (yellow) (SK) 0 : 20 2
4. TJ Sokol Ľubotice (SK) 3 : 23 2
5. FC Zimbru Chisinau (yellow) (MD) 12 : 13 12
6. FC Dinamo Minsk I. (BY) 28 : 5 16
7. Grund 1986 FC Budapest (HU) 15 : 23 10
8. LPS Arad (RO) 7 : 14 9
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. 1.FC Tatran Prešov (white)(SK) - Lev Yashin FC Kiev(UA) 3 : 0
2. SR-S GWIAZDA Ruda Śląska(PL) - ACS Tampa Corona Brasov(RO) 1 : 2
3. CS Atletico Arad(RO) - MUKP Dąbrowa Górnicza(PL) 3 : 0
4. Crystal Palace F.C. London A(GB) - SJFSSOR Uzhgorod A(UA) 2 : 3
5. FC Karpaty Lviv II.(UA) - FK Atlet Kiev A(UA) 0 : 0
1 : 3 (pk)
6. FC Zimbru Chisinau (green)(MD) - FC Dinamo Minsk I.(BY) 0 : 1
7. FC Karpaty Lviv I.(UA) - Crystal Palace F.C. London B(GB) 1 : 1
3 : 2 (pk)
8. FK Tukums 2000(LV) - NK Medvode(SI) 2 : 0
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. CS Atletico Arad(RO) - SJFSSOR Uzhgorod A(UA) 2 : 1
2. 1.FC Tatran Prešov (white)(SK) - FC Dinamo Minsk I.(BY) 1 : 1
2 : 1 (pk)
3. FK Tukums 2000(LV) - FC Karpaty Lviv I.(UA) 0 : 1
4. ACS Tampa Corona Brasov(RO) - FK Atlet Kiev A(UA) 3 : 1
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. 1.FC Tatran Prešov (white)(SK) - FC Karpaty Lviv I.(UA) 0 : 0
5 : 4 (pk)
2. ACS Tampa Corona Brasov(RO) - CS Atletico Arad(RO) 2 : 2
4 : 3 (pk)
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FC Karpaty Lviv I.(UA) - CS Atletico Arad(RO) 0 : 1
Finále
 StretnutieVýsledok
1. 1.FC Tatran Prešov (white)(SK) - ACS Tampa Corona Brasov(RO) 0 : 1
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Vulturar Catalin - CS Atletico Arad(RO)
Najlepší brankár: Šurima Michal - 1.FC Tatran Prešov (white)(SK)
Najlepší hráč: Harry Mc Knight - Crystal Palace F.C. London A(GB)
Hviezdy turnaja
1. Michal Šurima - 1.FC Tatran Prešov (white)(SK)
2. Oleh Fedor - FC Karpaty Lviv I.(UA)
3. Vulturar Catalin - CS Atletico Arad(RO)
4. Adam Griger - 1.FC Tatran Prešov (white)(SK)
5. Alex Mihaila - ACS Tampa Corona Brasov(RO)
6. Iustin Grigore - ACS Tampa Corona Brasov(RO)
7. Harry Mc Knight - Crystal Palace F.C. London A(GB)
Konečné umiestnenie
1 ACS Tampa Corona Brasov(RO)
2 1.FC Tatran Prešov (white)(SK)
3 CS Atletico Arad(RO)
4 FC Karpaty Lviv I.(UA)
5 FC Dinamo Minsk I.(BY)
6 FK Tukums 2000(LV)
7 SJFSSOR Uzhgorod A(UA)
8 FK Atlet Kiev A(UA)
9 Crystal Palace F.C. London A(GB)
10 FC Karpaty Lviv II.(UA)
11 Crystal Palace F.C. London B(GB)
12 FC Zimbru Chisinau (green)(MD)
13 NK Medvode(SI)
14 SR-S GWIAZDA Ruda Śląska(PL)
15 MUKP Dąbrowa Górnicza(PL)
16 Lev Yashin FC Kiev(UA)
17 ACSF CFR 1933 Timisoara - Juniori I.(RO)
18 FK "Mladi Vukovi" Kikinda(SRB)
19 MFK Košice (blue)(SK)
20 FC Zimbru Chisinau (yellow)(MD)
21 FC Dinamo Minsk II.(BY)
22 Grund 1986 FC Budapest(HU)
23 1.FC Tatran Prešov (green)(SK)
24 FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk(UA)
25 ŠK Futura Humenné(SK)
26 LPS Arad(RO)
27 SDUSHOR 3 Pinsk(BY)
28 SJFSSOR Uzhgorod B(UA)
29 FK Roztochchya Novoyavorivsk(UA)
30 FS Zinedine Uzhgorod(UA)
31 FAMT Prešov(SK)
32 Suzirya Svalyava(UA)
33 BTS Rekord Bielsko-Biała(PL)
34 FK Atlet Kiev B(UA)
35 FK Galaktik Košice(SK)
36 CFC Galychyna Lviv(UA)
37 ACSF CFR 1933 Timisoara - Juniori II.(RO)
38 FC Rava-Karpaty(UA)
39 KAC Jednota Košice(SK)
40 DAP Rypin(PL)
41 DUSSH "Temp" Vinnytsia(UA)
42 FK Poprad(SK)
43 TJ Sokol Ľubotice(SK)
44 MFK Košice (yellow)(SK)
45 ŠK Cífer(SK)
46 DUSSH Garth Bila Tserkva(UA)
47 AF Tomasz Hajto Milówka(PL)
48 DUSSH 1 Kiev(UA)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2629583
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­