FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Nedeľa, 22. októbra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.225.47.94 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2008, kategória U10

Fragaria Cup 2008 » kategória U10
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. ŠŠS-FC Slovan Galanta (SK) 13 : 6 11
2. Luceafarul Bucuresti (RO) 19 : 6 14
3. FC Avangard Kursk I (RU) 10 : 10 8
4. FK BSK Banja Luka (BA) 9 : 4 13
5. SK "Levy" Lviv (UA) 0 : 30 0
6. BŠK Bardejov (SK) 11 : 6 11
7. Cautis Steaua Sudului Bucuresti (RO) 16 : 3 16
8. AKS Karpaty Krosno (PL) 4 : 17 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. FK CFK Vrbas (SRB) 18 : 6 16
2. C.S. Soimii Sibiu (RO) 2 : 7 6
3. FC Junior Targu Mures (RO) 6 : 10 6
4. FC Avangard Kursk II (RU) 5 : 11 5
5. FC Zirka Kiev (UA) 13 : 11 12
6. ŠK SFM Senec (SK) 14 : 3 19
7. SDJUSSH "Bukovyna" Chernovci (UA) 6 : 24 0
8. C.S. Luceafarul Braila (RO) 14 : 6 13
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. FC UTA Arad (RO) 12 : 8 10
2. FC Juventus Bucuresti (RO) 2 : 11 1
3. FC Chertanovo Moscow II (RU) 14 : 10 11
4. FK Mladost Kotor Varoš (BA) 22 : 1 19
5. SK Advantas Vilnius (LT) 1 : 25 1
6. FK Bolesnikov Novi Sad (SRB) 17 : 1 19
7. 1. FC Tatran Prešov (SK) 11 : 13 10
8. UKS Szóstka Jaslo (PL) 10 : 20 9
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. NK Osijek (HR) 19 : 4 13
2. FC REAL Constanta (RO) 1 : 30 0
3. LPS Aripi Pitesti (RO) 33 : 5 16
4. FC Chertanovo Moscow I (RU) 5 : 15 6
5. PFK Sevastopol (UA) 9 : 16 4
6. FK Iskra Hnúšťa (SK) 6 : 10 7
7. SK Liepajas Metalurgs (LV) 9 : 2 12
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. Výber OFZ (SK) 11 : 12 7
2. AS Kinder Sangeorgiu de Mures (RO) 20 : 6 15
3. FC Steaua Dunarii Galati (RO) 14 : 8 16
4. FK Borac Kozarska Dubica (BA) 19 : 10 10
5. F.K.S. Stal Mielec (PL) 5 : 20 4
6. FK Naujoji vétra Vilnius (LT) 5 : 31 0
7. Sdusor-5 Minsk (BY) 13 : 4 18
8. DJUSH "Viktoria" Kolomna (RU) 15 : 11 11
 
▼ Výsledky ▼
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. Cautis Steaua Sudului Bucuresti(RO) - Sdusor-5 Minsk(BY) 3 : 2
2. ŠK SFM Senec(SK) - FK Bolesnikov Novi Sad(SRB) 4 : 4
2 : 3 (pk)
3. FK Mladost Kotor Varoš(BA) - NK Osijek(HR) 2 : 1
4. LPS Aripi Pitesti(RO) - FK CFK Vrbas(SRB) 1 : 1
2 : 1 (pk)
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. Cautis Steaua Sudului Bucuresti(RO) - FK Bolesnikov Novi Sad(SRB) 1 : 1
2 : 1 (pk)
2. FK Mladost Kotor Varoš(BA) - LPS Aripi Pitesti(RO) 1 : 2
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FK Mladost Kotor Varoš(BA) - FK Bolesnikov Novi Sad(SRB) 3 : 2
Finále
 StretnutieVýsledok
1. LPS Aripi Pitesti(RO) - Cautis Steaua Sudului Bucuresti(RO) 3 : 1
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Florin Honcea - LPS Aripi Pitesti(RO)
Najlepší brankár: Arsenije Bubič - FK Mladost Kotor Varoš(BA)
Najlepší hráč: Mihael Modič - FK Mladost Kotor Varoš(BA)
Hviezdy turnaja
1. Arsenije Bubič - FK Mladost Kotor Varoš(BA)
2. Srdan Ščepanovič - FK Bolesnikov Novi Sad(SRB)
3. Vladut Vlad - LPS Aripi Pitesti(RO)
4. Florin Honcea - LPS Aripi Pitesti(RO)
5. Denis Stefan - Cautis Steaua Sudului Bucuresti(RO)
6. Mihael Modič - FK Mladost Kotor Varoš(BA)
Konečné umiestnenie
1 LPS Aripi Pitesti(RO)
2 Cautis Steaua Sudului Bucuresti(RO)
3 FK Mladost Kotor Varoš(BA)
4 FK Bolesnikov Novi Sad(SRB)
5 ŠK SFM Senec(SK)
6 FK CFK Vrbas(SRB)
7 Sdusor-5 Minsk(BY)
8 NK Osijek(HR)
9 FC Steaua Dunarii Galati(RO)
10 Luceafarul Bucuresti(RO)
11 AS Kinder Sangeorgiu de Mures(RO)
12 C.S. Luceafarul Braila(RO)
13 FK BSK Banja Luka(BA)
14 SK Liepajas Metalurgs(LV)
15 FC Chertanovo Moscow II(RU)
16 FC Zirka Kiev(UA)
17 BŠK Bardejov(SK)
18 DJUSH "Viktoria" Kolomna(RU)
19 FC UTA Arad(RO)
20 FK Iskra Hnúšťa(SK)
21 ŠŠS-FC Slovan Galanta(SK)
22 FK Borac Kozarska Dubica(BA)
23 1. FC Tatran Prešov(SK)
24 FC Junior Targu Mures(RO)
25 FC Chertanovo Moscow I(RU)
26 UKS Szóstka Jaslo(PL)
27 FC Avangard Kursk I(RU)
28 Výber OFZ(SK)
29 C.S. Soimii Sibiu(RO)
30 PFK Sevastopol(UA)
31 FC Avangard Kursk II(RU)
32 AKS Karpaty Krosno(PL)
33 F.K.S. Stal Mielec(PL)
34 FC Juventus Bucuresti(RO)
35 FC REAL Constanta(RO)
36 SK Advantas Vilnius(LT)
37 SDJUSSH "Bukovyna" Chernovci(UA)
38 FK Naujoji vétra Vilnius(LT)
39 SK "Levy" Lviv(UA)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2560078
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­