FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Sobota, 16. decembra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.91.171.137 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2011, kategória U11

Fragaria Cup 2011 » kategória U11
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. FK Dinamo Riga (LV) 14 : 6 13
2. ŠK Cífer (SK) 3 : 15 1
3. UKS Szóstka Jaslo II. (PL) 4 : 20 3
4. FC Lviv I. (UA) 11 : 7 10
5. FK Spartak Ivano-Frankivsk (UA) 16 : 4 18
6. CSM Ploiesti (RO) 10 : 5 11
7. FC "Ariston" Ruse I. (BG) 8 : 9 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. FK Spartukai Alytus (LT) 23 : 2 16
2. SC Olympiets Zhitomir (UA) 20 : 9 13
3. FAMT Prešov (SK) 10 : 4 8
4. KSDUSSHOR "Darnica" Kiev (UA) 0 : 53 0
5. KAC Jednota Košice (SK) 23 : 4 11
6. FC "Ariston" Ruse II. (BG) 4 : 18 3
7. DUSSH "IVS" Ivanteevka (RU) 19 : 9 9
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. CS Soimii Buzau (RO) 18 : 2 16
2. FK SAFI Prešov (SK) 7 : 21 4
3. LSDUSHOR-4 Lviv I. (UA) 12 : 14 9
4. DUSSH-17 Kiev (UA) 3 : 27 0
5. 1.HFC Humenné (SK) 23 : 6 13
6. CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) 14 : 4 14
7. NK Imotski (HR) 7 : 10 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. Jēkabpils Sporta skola (LV) 3 : 7 6
2. UKS Szóstka Jaslo I. (PL) 16 : 0 16
3. LSDUSHOR-4 Lviv II. (UA) 3 : 20 3
4. 1.FC Tatran Prešov (SK) 12 : 8 7
5. FC Vranov nad Topľou (SK) 11 : 1 16
6. MNK Ljubljana (SI) 5 : 8 7
7. CSM Rimnicu Sarat (RO) 3 : 9 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. PFC "Pirin" Blagoevgrad (BG) 7 : 9 8
2. FS Uzhgorod (UA) 18 : 6 16
3. NK Poljičanin 1921 Srinjine (HR) 4 : 18 0
4. FK Galaktik Košice (SK) 6 : 5 9
5. FC Lviv II. (UA) 4 : 8 7
6. TJ Tatran Sedlčany (CZ) 15 : 8 12
7. STS-Kashira (RU) 12 : 12 7
 
▼ Výsledky ▼
Nadstavba
 StretnutieVýsledok
1. UKS Szóstka Jaslo I.(PL) - LSDUSHOR-4 Lviv II.(UA) 0 : 3
2. FC "Ariston" Ruse II.(BG) - ŠK Cífer(SK) 3 : 0
3. FC Lviv II.(UA) - CSM Rimnicu Sarat(RO) 4 : 0
4. NK Imotski(HR) - FK SAFI Prešov(SK) 0 : 3
5. FAMT Prešov(SK) - FC "Ariston" Ruse I.(BG) 2 : 0
6. LSDUSHOR-4 Lviv I.(UA) - PFC "Pirin" Blagoevgrad(BG) 0 : 0
3 : 1 (pk)
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. FK Spartak Ivano-Frankivsk(UA) - FK Galaktik Košice(SK) 3 : 0
2. SC Olympiets Zhitomir(UA) - CS FC Electrica 1869 Timisoara(RO) 3 : 1
3. FK Spartukai Alytus(LT) - 1.FC Tatran Prešov(SK) 1 : 0
4. TJ Tatran Sedlčany(CZ) - FK Dinamo Riga(LV) 3 : 0
5. CS Soimii Buzau(RO) - CSM Ploiesti(RO) 0 : 0
2 : 1 (pk)
6. FC Vranov nad Topľou(SK) - 1.HFC Humenné(SK) 1 : 1
2 : 3 (pk)
7. UKS Szóstka Jaslo I.(PL) - KAC Jednota Košice(SK) 2 : 1
8. FS Uzhgorod(UA) - FC Lviv I.(UA) 3 : 1
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. FK Spartak Ivano-Frankivsk(UA) - SC Olympiets Zhitomir(UA) 2 : 1
2. FK Spartukai Alytus(LT) - TJ Tatran Sedlčany(CZ) 4 : 0
3. CS Soimii Buzau(RO) - 1.HFC Humenné(SK) 0 : 1
4. UKS Szóstka Jaslo I.(PL) - FS Uzhgorod(UA) 1 : 1
1 : 2 (pk)
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. FK Spartak Ivano-Frankivsk(UA) - FK Spartukai Alytus(LT) 2 : 3
2. 1.HFC Humenné(SK) - FS Uzhgorod(UA) 0 : 3
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FK Spartak Ivano-Frankivsk(UA) - 1.HFC Humenné(SK) 0 : 0
4 : 5 (pk)
Finále
 StretnutieVýsledok
1. FK Spartukai Alytus(LT) - FS Uzhgorod(UA) 1 : 0
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Anton Bidzilya - FS Uzhgorod(UA)
Najlepší brankár: Kasparas Baliukas - FK Spartukai Alytus(LT)
Najlepší hráč: Vladyslav Semotyuk - FK Spartak Ivano-Frankivsk(UA)
Hviezdy turnaja
1. Kasparas Baliukas - FK Spartukai Alytus(LT)
2. František Sitarčík - 1.HFC Humenné(SK)
3. Vladyslav Semotyuk - FK Spartak Ivano-Frankivsk(UA)
4. Anton Bidzilya - FS Uzhgorod(UA)
5. Valentyn Lozytskyy - FK Spartak Ivano-Frankivsk(UA)
6. Ugnius Valnevičius - FK Spartukai Alytus(LT)
Konečné umiestnenie
1 FK Spartukai Alytus(LT)
2 FS Uzhgorod(UA)
3 1.HFC Humenné(SK)
4 FK Spartak Ivano-Frankivsk(UA)
5 UKS Szóstka Jaslo I.(PL)
6 SC Olympiets Zhitomir(UA)
7 CS Soimii Buzau(RO)
8 TJ Tatran Sedlčany(CZ)
9 FC Vranov nad Topľou(SK)
10 CSM Ploiesti(RO)
11 KAC Jednota Košice(SK)
12 1.FC Tatran Prešov(SK)
13 CS FC Electrica 1869 Timisoara(RO)
14 FC Lviv I.(UA)
15 FK Dinamo Riga(LV)
16 FK Galaktik Košice(SK)
17 FC Lviv II.(UA)
18 FC "Ariston" Ruse II.(BG)
19 LSDUSHOR-4 Lviv II.(UA)
20 FK SAFI Prešov(SK)
21 FAMT Prešov(SK)
22 LSDUSHOR-4 Lviv I.(UA)
23 PFC "Pirin" Blagoevgrad(BG)
24 FC "Ariston" Ruse I.(BG)
25 ŠK Cífer(SK)
26 UKS Szóstka Jaslo II.(PL)
27 NK Imotski(HR)
28 CSM Rimnicu Sarat(RO)
29 DUSSH "IVS" Ivanteevka(RU)
30 MNK Ljubljana(SI)
31 STS-Kashira(RU)
32 Jēkabpils Sporta skola(LV)
33 NK Poljičanin 1921 Srinjine(HR)
34 DUSSH-17 Kiev(UA)
35 KSDUSSHOR "Darnica" Kiev(UA)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2629549
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­