FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Piatok, 17. novembra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.162.250.227 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2007, kategória U10

Fragaria Cup 2007 » kategória U10
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. FC Ranto Riga (LV) 10 : 15 4
2. SK Legion Tallinn (EE) 10 : 7 11
3. MISI Miskolc (HU) 24 : 9 12
4. FC Arsenal Kiev I (UA) 10 : 2 13
5. FC MTZ-RIPO Minsk I (BY) 14 : 8 9
6. FC Steaua Dunarii Galati (RO) 7 : 6 9
7. 1. MFK Košice (SK) 1 : 29 0
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. FC MTZ-RIPO Minsk II (BY) 1 : 38 0
2. JFC Skonto Riga (LV) 13 : 3 13
3. NK Cibalija Vinkovci (HR) 19 : 0 16
4. FC Avangard Kursk (RU) 9 : 6 10
5. SC Alushta Krym (UA) 11 : 9 6
6. FC Junior Targu Mures (RO) 8 : 4 12
7. ŠŠK Junior Čaňa (SK) 8 : 9 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. FC Arsenal Kiev II (UA) 4 : 18 3
2. FC ATLETIK Tallinn (EE) 14 : 3 14
3. SK Advantas Vilnius (LT) 2 : 20 0
4. FK CFK Vrbas (SRB) 15 : 8 12
5. CS Soimii Buzau (RO) 7 : 7 9
6. MFK Košice (SK) 22 : 4 16
7. 1. FC Tatran Prešov (SK) 3 : 7 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. KMF Lola Batajnica (SRB) 3 : 16 1
2. FC Juventus Bucuresti (RO) 9 : 5 13
3. FC Chertanovo Moscow (RU) 12 : 7 12
4. FC Mazshalok Belaja Cerkov (UA) 10 : 6 10
5. FC Tractor Minsk (BY) 3 : 14 1
6. Daugavpils Sport School I (LV) 18 : 3 15
7. ŠK Tesla Stropkov (SK) 5 : 9 9
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. Daugavpils Sport School II (LV) 7 : 10 9
2. NK Osijek (HR) 24 : 4 15
3. CS Negrea Resita (RO) 5 : 13 7
4. ŠK Matador Púchov (SK) 8 : 9 9
5. AS Kinder Sangeorgiu de Mures (RO) 8 : 10 7
6. FC Minsk I (BY) 10 : 6 13
7. FK Slovan Duslo Šaľa (SK) 1 : 11 1
 
▼ Výsledky ▼
Skupina F
 TímySkóreBody 
1. FC Minsk II (BY) 37 : 1 18
2. FC Suduva Marijampole (LT) 17 : 7 12
3. FK Borac Kozarska Dubica (BA) 2 : 15 1
4. A.S.Fotbal Club Sibiu (RO) 4 : 19 6
5. Smena Kiev (UA) 2 : 22 1
6. FK Sokol Ľubotice (SK) 6 : 19 9
7. FC Spartak Trnava (SK) 20 : 5 15
 
▼ Výsledky ▼
Skupina G
 TímySkóreBody 
1. Polisportivaa CGB Calcio Brugherio (IT) 2 : 20 1
2. DFK Sokolyata Mukachevo (UA) 13 : 7 10
3. FC Dinamo Minsk (BY) 15 : 0 18
4. CS Atletico Arad (RO) 10 : 6 10
5. KAC Jednota Košice (SK) 6 : 20 6
6. FC Rimavská Sobota (SK) 1 : 13 1
7. FK Spartak Subotica (SRB) 21 : 2 15
 
▼ Výsledky ▼
Skupina H
 TímySkóreBody 
1. FC UTA Arad (RO) 2 : 13 4
2. MVFK Cajka Vyshgorod (UA) 7 : 8 6
3. FC BATE Borisov (BY) 1 : 32 0
4. Vasas Pasarét Budapest (HU) 28 : 3 18
5. Výber OFZ (SK) 19 : 4 15
6. FK Šaca (SK) 8 : 9 7
7. NK Hajduk Split (HR) 11 : 7 10
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. FC Arsenal Kiev I(UA) - Výber OFZ(SK) 3 : 0
2. NK Cibalija Vinkovci(HR) - FC Dinamo Minsk(BY) 2 : 0
3. MFK Košice(SK) - FC Spartak Trnava(SK) 0 : 0
1 : 2 (pk)
4. Daugavpils Sport School I(LV) - FC Minsk I(BY) 1 : 0
5. NK Osijek(HR) - FC Juventus Bucuresti(RO) 5 : 0
6. FC Minsk II(BY) - FC ATLETIK Tallinn(EE) 1 : 0
7. FK Spartak Subotica(SRB) - JFC Skonto Riga(LV) 2 : 0
8. Vasas Pasarét Budapest(HU) - MISI Miskolc(HU) 2 : 2
1 : 3 (pk)
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. Výber OFZ(SK) - NK Cibalija Vinkovci(HR) 1 : 0
2. FC Spartak Trnava(SK) - Daugavpils Sport School I(LV) 1 : 0
3. NK Osijek(HR) - FC Minsk II(BY) 1 : 0
4. FK Spartak Subotica(SRB) - MISI Miskolc(HU) 0 : 3
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. Výber OFZ(SK) - NK Osijek(HR) 0 : 1
2. MISI Miskolc(HU) - FC Spartak Trnava(SK) 2 : 2
3 : 2 (pk)
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. Výber OFZ(SK) - FC Spartak Trnava(SK) 0 : 0
2 : 3 (pk)
Finále
 StretnutieVýsledok
1. MISI Miskolc(HU) - NK Osijek(HR) 0 : 4
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: István Szatmari - MISI Miskolc(HU)
Najlepší brankár: Dino Živkovič - NK Osijek(HR)
Najlepší hráč: Eduard Bugan - Výber OFZ(SK)
Hviezdy turnaja
1. Dino Živkovič - NK Osijek(HR)
2. István Szatmari - MISI Miskolc(HU)
3. Eduard Bugan - Výber OFZ(SK)
4. Mezõssy Levente - MISI Miskolc(HU)
5. Nikola Safar - NK Osijek(HR)
6. Marko Markovič - NK Osijek(HR)
Konečné umiestnenie
1 NK Osijek(HR)
2 MISI Miskolc(HU)
3 FC Spartak Trnava(SK)
4 Výber OFZ(SK)
5 NK Cibalija Vinkovci(HR)
6 Daugavpils Sport School I(LV)
7 FC Minsk II(BY)
8 FK Spartak Subotica(SRB)
9 Vasas Pasarét Budapest(HU)
10 MFK Košice(SK)
11 FC ATLETIK Tallinn(EE)
12 FC Minsk I(BY)
13 FC Dinamo Minsk(BY)
14 JFC Skonto Riga(LV)
15 FC Arsenal Kiev I(UA)
16 FC Juventus Bucuresti(RO)
17 FC Junior Targu Mures(RO)
18 FC Chertanovo Moscow(RU)
19 FC Suduva Marijampole(LT)
20 FK CFK Vrbas(SRB)
21 SK Legion Tallinn(EE)
22 DFK Sokolyata Mukachevo(UA)
23 NK Hajduk Split(HR)
24 Daugavpils Sport School I(LV)
25 CS Atletico Arad(RO)
26 FC Mazshalok Belaja Cerkov(UA)
27 FC Avangard Kursk(RU)
28 FC Steaua Dunarii Galati(RO)
29 CS Soimii Buzau(RO)
30 ŠK Matador Púchov(SK)
31 FK Sokol Ľubotice(SK)
32 FK Šaca(SK)
33 A.S.Fotbal Club Sibiu(RO)
34 KAC Jednota Košice(SK)
35 1. FC Tatran Prešov(SK)
36 MVFK Cajka Vyshgorod(UA)
37 SC Alushta Krym(UA)
38 CS Negrea Resita(RO)
39 ŠK Tesla Stropkov(SK)
40 FC MTZ-RIPO Minsk I(BY)
41 AS Kinder Sangeorgiu de Mures(RO)
42 ŠŠK Junior Čaňa(SK)
43 FC Ranto Riga(LV)
44 FC UTA Arad(RO)
45 FC Arsenal Kiev II(UA)
46 KMF Lola Batajnica(SRB)
47 Polisportivaa CGB Calcio Brugherio(IT)
48 Smena Kiev(UA)
49 FC Tractor Minsk(BY)
50 FK Slovan Duslo Šaľa(SK)
51 FC Rimavská Sobota(SK)
52 FK Borac Kozarska Dubica(BA)
53 SK Advantas Vilnius(LT)
54 1. MFK Košice(SK)
55 FC BATE Borisov(BY)
56 FC MTZ-RIPO Minsk II(BY)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2585843
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­