FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Sobota, 16. decembra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.91.171.137 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2008, kategória U11

Fragaria Cup 2008 » kategória U11
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. Výber OFZ (SK) 27 : 0 18
2. C.S. Viitorul Zaläu (RO) 5 : 12 6
3. FC Chertanovo Moscow I (RU) 18 : 4 12
4. NK Bela Krajina Črnomelj (SI) 8 : 25 6
5. FC "BANAT" Zrenjanin (SRB) 14 : 3 15
6. KAC Jednota Košice (SK) 3 : 21 1
7. FK Borac Kozarska Dubica (BA) 8 : 18 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. Borsod Volán SE Miskolc (HU) 9 : 8 13
2. CS Soimii Buzau (RO) 16 : 3 20
3. Napoca Cluj (RO) 13 : 16 4
4. FC Avangard Kursk (RU) 21 : 10 13
5. Vilniaus Futbolo Mokykla II (LT) 3 : 28 2
6. NK Marsonija Slavonski Brod (HR) 12 : 6 16
7. FK Slovan Duslo Šaľa (SK) 17 : 5 19
8. FC Minsk III (BY) 11 : 11 12
9. OŠK Kapušany (SK) 7 : 22 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. Vilniaus Futbolo Mokykla I (LT) 6 : 19 6
2. NK Osijek (HR) 36 : 2 21
3. Luceafarul Bucuresti (RO) 13 : 11 13
4. FC UTA Arad (RO) 26 : 2 18
5. FC "Metall" Belgorod (RU) 11 : 11 10
6. FK Sport Team Banja Luka (BA) 5 : 25 3
7. FK Sokol Ľubotice (SK) 4 : 27 0
8. FC Minsk II (BY) 8 : 12 11
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. Daugavpils Sport School (LV) 35 : 2 21
2. C.S. Soimii Sibiu (RO) 6 : 20 5
3. FC Junior Targu Mures (RO) 18 : 1 18
4. FCM Siculum Miercuera-Ciuc (RO) 8 : 7 10
5. DFK Sokolyata Mukachevo (UA) 7 : 8 8
6. FK Priekuli (LV) 1 : 27 1
7. FK Srem-BUMERANG Sremska Mitrovica (SRB) 14 : 7 13
8. FK Junior Košice (SK) 2 : 19 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. FC Minsk I (BY) 18 : 3 21
2. C.S. Luceafarul Braila (RO) 4 : 14 3
3. Universitatea Cluj Napoca (RO) 7 : 7 9
4. FC Chertanovo Moscow II (RU) 6 : 9 7
5. SDJUSSH "Bukovyna" Chernovci (UA) 14 : 8 16
6. FC Ranto Riga (LV) 9 : 11 6
7. FK Gradnulica - Bečkerek Zrenjanin (SRB) 8 : 6 11
8. FK Púchov I (SK) 3 : 11 5
 
▼ Výsledky ▼
Skupina F
 TímySkóreBody 
1. 1. FC Tatran Prešov (SK) 25 : 3 19
2. FC REAL Constanta (RO) 10 : 22 6
3. CSS Alexandria (RO) 19 : 15 6
4. SK Advantas Vilnius (LT) 3 : 19 4
5. FC Zirka Kiev (UA) 15 : 6 13
6. SP Deko-Sport Wloszczowa (PL) 2 : 26 3
7. FK Púchov II (SK) 14 : 5 18
8. FK Buducnost Srpska Crnja (SRB) 17 : 9 13
 
▼ Výsledky ▼
Skupina G
 TímySkóreBody 
1. FC Steaua Dunarii Galati (RO) 15 : 4 18
2. ŠŠK Junior Čaňa (SK) 7 : 19 4
3. FC Juventus Bucuresti (RO) 9 : 5 13
4. Cautis Steaua Sudului (RO) 9 : 11 8
5. DYUSSH-17 Kiev (UA) 0 : 22 1
6. NK Papuk Orahovica (HR) 13 : 16 4
7. FK CFK Vrbas (SRB) 21 : 3 21
8. FC Dinamo Minsk (BY) 15 : 9 15
 
▼ Výsledky ▼
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. Výber OFZ(SK) - FC Minsk I(BY) 1 : 4
2. CS Soimii Buzau(RO) - 1. FC Tatran Prešov(SK) 0 : 2
3. NK Osijek(HR) - FK CFK Vrbas(SRB) 3 : 1
4. Daugavpils Sport School(LV) - FC UTA Arad(RO) 3 : 2
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. FC Minsk I(BY) - 1. FC Tatran Prešov(SK) 1 : 1
2 : 1 (pk)
2. NK Osijek(HR) - Daugavpils Sport School(LV) 0 : 0
0 : 1 (pk)
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. 1. FC Tatran Prešov(SK) - NK Osijek(HR) 0 : 4
Finále
 StretnutieVýsledok
1. FC Minsk I(BY) - Daugavpils Sport School(LV) 0 : 0
2 : 3 (pk)
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Stanislav Andrejko - 1. FC Tatran Prešov(SK)
Najlepší brankár: Aleksej Pomjalov - Daugavpils Sport School(LV)
Najlepší hráč: Anič Lovro - NK Osijek(HR)
Hviezdy turnaja
1. Aleksej Pomjalov - Daugavpils Sport School(LV)
2. Vitalij Boronenko - Daugavpils Sport School(LV)
3. Artsiom Vasilyev - FC Minsk I(BY)
4. Stanislav Andrejko - 1. FC Tatran Prešov(SK)
5. Josip Spoljarič - NK Osijek(HR)
6. Anič Lovro - NK Osijek(HR)
Konečné umiestnenie
1 Daugavpils Sport School(LV)
2 FC Minsk I(BY)
3 NK Osijek(HR)
4 1. FC Tatran Prešov(SK)
5 FC UTA Arad(RO)
6 FK CFK Vrbas(SRB)
7 CS Soimii Buzau(RO)
8 Výber OFZ(SK)
9 FK Slovan Duslo Šaľa(SK)
10 FC Junior Targu Mures(RO)
11 FC Steaua Dunarii Galati(RO)
12 FK Púchov II(SK)
13 SDJUSSH "Bukovyna" Chernovci(UA)
14 FC "BANAT" Zrenjanin(SRB)
15 NK Marsonija Slavonski Brod(HR)
16 FK Buducnost Srpska Crnja(SRB)
16 FC Dinamo Minsk(BY)
17 FK Srem-BUMERANG Sremska Mitrovica(SRB)
19 Luceafarul Bucuresti(RO)
20 FC Chertanovo Moscow I(RU)
21 FK Gradnulica - Bečkerek Zrenjanin(SRB)
22 FC Zirka Kiev(UA)
23 Borsod Volán SE Miskolc(HU)
24 FC Juventus Bucuresti(RO)
25 FC Minsk II(BY)
26 FCM Siculum Miercuera-Ciuc(RO)
27 Universitatea Cluj Napoca(RO)
28 C.S. Viitorul Zaläu(RO)
29 FC Avangard Kursk(RU)
30 FC "Metall" Belgorod(RU)
31 DFK Sokolyata Mukachevo(UA)
32 Cautis Steaua Sudului(RO)
33 FC Chertanovo Moscow II(RU)
34 FC REAL Constanta(RO)
35 NK Bela Krajina Črnomelj(SI)
36 FC Minsk III(BY)
37 CSS Alexandria(RO)
38 FC Ranto Riga(LV)
39 Vilniaus Futbolo Mokykla I(LT)
40 C.S. Soimii Sibiu(RO)
41 FK Borac Kozarska Dubica(BA)
42 ŠŠK Junior Čaňa(SK)
43 Napoca Cluj(RO)
44 NK Papuk Orahovica(HR)
45 FK Púchov I(SK)
46 FK Junior Košice(SK)
47 FK Sport Team Banja Luka(BA)
48 SP Deko-Sport Wloszczowa(PL)
49 KAC Jednota Košice(SK)
50 OŠK Kapušany(SK)
51 SK Advantas Vilnius(LT)
52 C.S. Luceafarul Braila(RO)
53 DYUSSH-17 Kiev(UA)
54 FK Priekuli(LV)
55 FK Sokol Ľubotice(SK)
56 Vilniaus Futbolo Mokykla II(LT)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2629558
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­