FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Streda, 17. októbra 2018 meniny
• Vaše IP: 54.80.87.166 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2013, kategória U11

Fragaria Cup 2013 » kategória U11
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. SDUSHOR Uzhgorod (UA) 39 : 4 19
2. FAMT Prešov (SK) 11 : 11 12
3. FK Atlet Kiev (UA) 22 : 6 18
4. FK Junior Ivano-Frankivsk (UA) 11 : 10 11
5. FC Neman Grodno I. (BY) 6 : 28 6
6. MKS Parasol Wrocław II. (PL) 4 : 29 2
7. Mezőtúri Atlétikai és FC (HU) 4 : 27 3
8. NK Jezero Medvode (SI) 17 : 10 11
9. AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (PL) 18 : 7 18
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. ABC Braník Praha (CZ) 14 : 6 14
2. KAC Jednota Košice (SK) 17 : 10 18
3. MFK Snina (SK) 13 : 12 12
4. FK Vishnevoe I. (UA) 17 : 17 13
5. DUSSH "Junak" Drogobych (UA) 12 : 9 13
6. FC Dynamo Kiev (UA) 37 : 3 22
7. FC Neman Grodno II. (BY) 3 : 11 4
8. MKS Parasol Wrocław I. (PL) 8 : 31 6
9. HNK Grude (BA) 4 : 26 3
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. MŠK Tesla Stropkov (SK) 36 : 1 24
2. MFK Detva (SK) 12 : 12 10
3. FK Vishnevoe II. (UA) 4 : 28 4
4. FC Karpaty Lviv I. (UA) 19 : 3 16
5. NK "Grafičar" Osijek (HR) 4 : 13 8
6. FC Rava-Karpaty (UA) 26 : 4 17
7. FSD Smolevichi (BY) 1 : 31 0
8. MKS Żory (PL) 13 : 16 13
9. KS Unia Racibórz (PL) 8 : 15 11
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. FK SAFI Prešov (SK) 10 : 11 9
2. MFK Skalica (SK) 33 : 3 24
3. FC Karpaty Lviv II. (UA) 3 : 9 6
4. DUSSH-1 Kiev (UA) 1 : 33 0
5. Stal Stalowa Wola I. (PL) 19 : 13 9
6. DUSSH Stryi (UA) 5 : 26 6
7. CS Auto Timisoara (RO) 18 : 8 19
8. FK Rese Alytus (LT) 15 : 7 15
9. PKS Jadwiga Kraków (PL) 17 : 11 13
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. 1.FC Tatran Prešov (SK) 25 : 1 18
2. DUSSH-17 Kiev (UA) 9 : 15 8
3. Suzirya Svalyava (UA) 4 : 9 4
4. KDUSH Champion Kiev (UA) 7 : 14 9
5. Stal Stalowa Wola II. (PL) 4 : 14 4
6. ACS Tampa Corona Brasov (RO) 18 : 8 13
7. FK Vojvodina Novo Miloševo (SRB) 2 : 20 6
8. ŠK Cífer (SK) 15 : 3 19
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki(PL) - ŠK Cífer(SK) 1 : 0
2. ABC Braník Praha(CZ) - MFK Skalica(SK) 1 : 7
3. FC Karpaty Lviv I.(UA) - FC Dynamo Kiev(UA) 0 : 3
4. FK Rese Alytus(LT) - MŠK Tesla Stropkov(SK) 0 : 6
5. ACS Tampa Corona Brasov(RO) - FK Atlet Kiev(UA) 0 : 2
6. SDUSHOR Uzhgorod(UA) - PKS Jadwiga Kraków(PL) 4 : 1
7. KAC Jednota Košice(SK) - 1.FC Tatran Prešov(SK) 2 : 0
8. FC Rava-Karpaty(UA) - CS Auto Timisoara(RO) 3 : 0
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki(PL) - FC Rava-Karpaty(UA) 0 : 1
2. MFK Skalica(SK) - KAC Jednota Košice(SK) 1 : 0
3. FC Dynamo Kiev(UA) - SDUSHOR Uzhgorod(UA) 0 : 1
4. MŠK Tesla Stropkov(SK) - FK Atlet Kiev(UA) 4 : 1
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. FC Rava-Karpaty(UA) - MFK Skalica(SK) 0 : 0
3 : 2 (pk)
2. MŠK Tesla Stropkov(SK) - SDUSHOR Uzhgorod(UA) 2 : 0
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. MFK Skalica(SK) - SDUSHOR Uzhgorod(UA) 3 : 1
Finále
 StretnutieVýsledok
1. FC Rava-Karpaty(UA) - MŠK Tesla Stropkov(SK) 0 : 0
5 : 4 (pk)
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Aleksa Marković - MŠK Tesla Stropkov(SK)
Najlepší brankár: Dmytro Maloid - FC Rava-Karpaty(UA)
Najlepší hráč: Erik Hurný - MŠK Tesla Stropkov(SK)
Hviezdy turnaja
1. Dmytro Maloid - FC Rava-Karpaty(UA)
2. Erik Hurný - MŠK Tesla Stropkov(SK)
3. Samuel Slobodník - MŠK Tesla Stropkov(SK)
4. Ondrej Cíferský - ŠK Cífer(SK)
5. Martin Vyletel - MFK Skalica(SK)
6. Tomáš Fila - MFK Skalica(SK)
7. Stanislav Koval - SDUSHOR Uzhgorod(UA)
Konečné umiestnenie
1 FC Rava-Karpaty(UA)
2 MŠK Tesla Stropkov(SK)
3 MFK Skalica(SK)
4 SDUSHOR Uzhgorod(UA)
5 FC Dynamo Kiev(UA)
6 FK Atlet Kiev(UA)
7 AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki(PL)
8 KAC Jednota Košice(SK)
9 ŠK Cífer(SK)
10 1.FC Tatran Prešov(SK)
11 CS Auto Timisoara(RO)
12 ACS Tampa Corona Brasov(RO)
13 FC Karpaty Lviv I.(UA)
14 FK Rese Alytus(LT)
15 ABC Braník Praha(CZ)
16 PKS Jadwiga Kraków(PL)
17 NK Jezero Medvode(SI)
18 DUSSH "Junak" Drogobych(UA)
19 FK Junior Ivano-Frankivsk(UA)
20 FK Vishnevoe I.(UA)
21 MKS Żory(PL)
22 FAMT Prešov(SK)
23 MFK Snina(SK)
24 KDUSH Champion Kiev(UA)
25 DUSSH-17 Kiev(UA)
26 KS Unia Racibórz(PL)
27 MFK Detva(SK)
28 Stal Stalowa Wola I.(PL)
29 FK SAFI Prešov(SK)
30 FK Vojvodina Novo Miloševo(SRB)
31 NK "Grafičar" Osijek(HR)
32 Suzirya Svalyava(UA)
33 FC Neman Grodno II.(BY)
34 Stal Stalowa Wola II.(PL)
35 FC Karpaty Lviv II.(UA)
36 HNK Grude(BA)
37 DUSSH Stryi(UA)
38 FC Neman Grodno I.(BY)
39 MKS Parasol Wrocław I.(PL)
40 MKS Parasol Wrocław II.(PL)
41 FK Vishnevoe II.(UA)
42 Mezőtúri Atlétikai és FC(HU)
43 FSD Smolevichi(BY)
44 DUSSH-1 Kiev(UA)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2018 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2018 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2865413
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­