FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Sobota, 16. decembra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.91.171.137 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2006, kategória U11

Fragaria Cup 2006 » kategória U11
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. KMF Lola Batajnica (SRB) 5 : 18 5
2. Oper FS Tallinn (EE) 7 : 17 5
3. FHK Liepajas Metalurgs (LV) 15 : 4 16
4. AS Sporting Bistrita (RO) 22 : 8 10
5. ŠK Tesla Stropkov (SK) 3 : 20 0
6. 1. FC Tatran Prešov II (SK) 10 : 13 7
7. FC Dinamo Minsk (BY) 20 : 2 16
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. RMR Vojvodina Novi Sad (SRB) 29 : 3 16
2. JFC Skonto Riga (LV) 7 : 4 12
3. KS Olivia Gdansk (PL) 6 : 15 6
4. C.S. Viitorul Zaläu (RO) 1 : 16 0
5. FC OZEX Solivar (SK) 2 : 23 3
6. Junošport Stará Ľubovňa (SK) 20 : 7 16
7. FS Užhorod (UA) 12 : 9 9
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. FC Suduva Marijampole (LT) 10 : 2 11
2. FC Hlučín (CZ) 7 : 10 7
3. Daugavpils Sport School (LV) 12 : 3 14
4. FS Južnodonbassovec Ugledar (UA) 14 : 1 16
5. TJ Sokol Ľubotice (SK) 3 : 16 2
6. Výber OFZ (SK) 5 : 8 7
7. FK BSK Banja Luka (BA) 3 : 14 1
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. FC Avangard Kursk (RU) 4 : 9 6
2. FC MTZ-RIPO Minsk II (BY) 16 : 3 16
3. FK TUKUMS 2000 (LV) 19 : 4 12
4. LPS Targu Mures (RO) 2 : 24 1
5. FC Arsenal Kiev (UA) 2 : 14 5
6. KAC Jednota Košice (SK) 17 : 3 14
7. Spartak Myjava (SK) 2 : 5 5
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. NK Osijek (HR) 12 : 5 15
2. FC Minsk (BY) 7 : 11 6
3. FS Daugava Babite Riga (LV) 9 : 2 16
4. FK Metalurg Zaporozhye (UA) 10 : 6 12
5. MFK Košice (SK) 3 : 10 4
6. FK Slovan Duslo Šaľa (SK) 8 : 4 9
7. CS Scoala-MOLDOVAN Bistrita (RO) 2 : 13 0
 
▼ Výsledky ▼
Skupina F
 TímySkóreBody 
1. FC MTZ-RIPO Minsk I (BY) 2 : 7 4
2. RSM Baník Šardice (CZ) 8 : 2 13
3. FC Brasov (RO) 3 : 5 4
4. FC Chertanovo Moscow (RU) 7 : 11 6
5. 1. FC Tatran Prešov I (SK) 8 : 5 11
6. FC Spartak Trnava (SK) 5 : 2 11
7. BŠK Bardejov (SK) 3 : 4 5
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. FC Dinamo Minsk(BY) - FC Spartak Trnava(SK) 1 : 1
2 : 1 (pk)
2. FS Južnodonbassovec Ugledar(UA) - FHK Liepajas Metalurgs(LV) 1 : 1
4 : 3 (pk)
3. RMR Vojvodina Novi Sad(SRB) - AS Sporting Bistrita(RO) 2 : 1
4. Junošport Stará Ľubovňa(SK) - Daugavpils Sport School(LV) 2 : 2
2 : 1 (pk)
5. FC MTZ-RIPO Minsk II(BY) - FC Suduva Marijampole(LT) 2 : 0
6. FS Daugava Babite Riga(LV) - FK Metalurg Zaporozhye(UA) 1 : 3
7. RSM Baník Šardice(CZ) - KAC Jednota Košice(SK) 3 : 0
8. NK Osijek(HR) - 1. FC Tatran Prešov I(SK) 2 : 2
3 : 1 (pk)
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. FC Dinamo Minsk(BY) - RMR Vojvodina Novi Sad(SRB) 1 : 2
2. FS Južnodonbassovec Ugledar(UA) - Junošport Stará Ľubovňa(SK) 1 : 0
3. FC MTZ-RIPO Minsk II(BY) - FK Metalurg Zaporozhye(UA) 3 : 0
4. RSM Baník Šardice(CZ) - NK Osijek(HR) 1 : 1
1 : 3 (pk)
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. RMR Vojvodina Novi Sad(SRB) - FS Južnodonbassovec Ugledar(UA) 2 : 1
2. NK Osijek(HR) - FC MTZ-RIPO Minsk II(BY) 1 : 0
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FS Južnodonbassovec Ugledar(UA) - FC MTZ-RIPO Minsk II(BY) 1 : 1
5 : 6 (pk)
Finále
 StretnutieVýsledok
1. RMR Vojvodina Novi Sad(SRB) - NK Osijek(HR) 0 : 2
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Kiryl Paliuka - FC Dinamo Minsk(BY)
Najlepší brankár: Josip Ezgeta - NK Osijek(HR)
Najlepší hráč: Matej Bekavac - NK Osijek(HR)
Hviezdy turnaja
1. Matej Bekavac - NK Osijek(HR)
2. Vladzislav Sivets - FC MTZ-RIPO Minsk II(BY)
3. Dmitro Bliznjuk - FS Južnodonbassovec Ugledar(UA)
4. Nikola Kupreški - RMR Vojvodina Novi Sad(SRB)
5. Bogdan Topič - RMR Vojvodina Novi Sad(SRB)
6. Matej Bekavac - NK Osijek(HR)
Konečné umiestnenie
1 NK Osijek(HR)
2 RMR Vojvodina Novi Sad(SRB)
3 FC MTZ-RIPO Minsk II(BY)
4 FS Južnodonbassovec Ugledar(UA)
5 RSM Baník Šardice(CZ)
6 FC Dinamo Minsk(BY)
7 Junošport Stará Ľubovňa(SK)
8 FK Metalurg Zaporozhye(UA)
9 Daugavpils Sport School(LV)
10 1. FC Tatran Prešov II(SK)
11 FC Spartak Trnava(SK)
12 FHK Liepajas Metalurgs(LV)
13 AS Sporting Bistrita(RO)
14 FS Daugava Babite Riga(LV)
15 FC Suduva Marijampole(LT)
16 KAC Jednota Košice(SK)
17 FK TUKUMS 2000(LV)
18 JFC Skonto Riga(LV)
19 FS Užhorod(UA)
20 FK Slovan Duslo Šaľa(SK)
21 1. FC Tatran Prešov I(SK)
22 FC Hlučín(CZ)
23 FC Chertanovo Moscow(RU)
24 FC Avangard Kursk(RU)
25 Výber OFZ(SK)
26 FC Minsk(BY)
27 KS Olivia Gdansk(PL)
28 BŠK Bardejov(SK)
29 Spartak Myjava(SK)
30 Oper FS Tallinn(EE)
31 FC Arsenal Kiev(UA)
32 KMF Lola Batajnica(SRB)
33 FC MTZ-RIPO Minsk I(BY)
34 MFK Košice(SK)
35 FC OZEX Solivar(SK)
36 TJ Sokol Ľubotice(SK)
37 FC Brasov(RO)
38 FK BSK Banja Luka(BA)
39 LPS Targu Mures(RO)
40 CS Scoala-MOLDOVAN Bistrita(RO)
41 C.S. Viitorul Zaläu(RO)
42 ŠK Tesla Stropkov(SK)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2629609
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­