FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Nedeľa, 22. októbra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.225.47.94 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2005, kategória U10

Fragaria Cup 2005 » kategória U10
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. FC Nitra (SK) 12 : 7 13
2. ŠK Tesla Stropkov (SK) 4 : 17 6
3. MFK Ružomberok (SK) 6 : 10 6
4. F.K.S. Stal Mielec (PL) 0 : 18 0
5. BŠK Bardejov (SK) 13 : 7 15
6. FC Minsk (BY) 15 : 2 17
7. S.C. FC Petrolul S.A. (RO) 9 : 10 9
8. Colorspetrum Aramis (HU) 18 : 6 16
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. FK AS Trenčín (SK) 17 : 9 11
2. JFC Skonto Riga (LV) 10 : 15 8
3. AS Kinder Sangeorgiu de Mures (RO) 7 : 9 8
4. Videoton Székesfehérvár (HU) 33 : 1 19
5. TJ Slavoj Trebišov (SK) 9 : 14 9
6. Junošport Stará Ľubovňa (SK) 8 : 14 9
7. NK Factor Ljubljana (SI) 3 : 9 6
8. 1. MFK Košice (SK) 5 : 21 5
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. FC Steel Trans Ličartovce (SK) 4 : 27 1
2. FK Dukla Banská Bystrica (SK) 19 : 9 9
3. FC OZEX Solivar (SK) 3 : 27 1
4. FHK Liepajas Metalurgs (LV) 11 : 6 10
5. FC Osijek (HR) 31 : 3 15
6. FS Užhorod (UA) 17 : 2 18
7. MAC Népstadion Se. Budapest (HU) 4 : 15 7
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. FC Tatran Prešov (SK) 8 : 7 12
2. FK Slovan Duslo Šaľa (SK) 9 : 5 11
3. GMK Revúca (SK) 2 : 17 1
4. FC Dinamo Minsk (BY) 20 : 2 16
5. Sokol Řepy (CZ) 6 : 13 6
6. Lider Nowy Sacz (PL) 2 : 10 1
7. FK ZŤS Dubnica (SK) 11 : 4 13
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. FC Spartak Trnava (SK) 19 : 0 16
2. KAC Jednota Košice (SK) 19 : 4 11
3. Výber OFZ (SK) 14 : 6 15
4. MŠK Spišské Podhradie (SK) 10 : 21 3
5. MISI Miskolc (HU) 9 : 12 7
6. FC Smena Minsk (BY) 11 : 7 8
7. FK Omladinac Novi Banovci (SRB) 1 : 33 0
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. FC Smena Minsk(BY) - KAC Jednota Košice(SK) 0 : 2
2. Videoton Székesfehérvár(HU) - FC Tatran Prešov(SK) 1 : 1
2 : 3 (pk)
3. FS Užhorod(UA) - FK Slovan Duslo Šaľa(SK) 2 : 0
4. FC Dinamo Minsk(BY) - FK AS Trenčín(SK) 0 : 2
5. FC Spartak Trnava(SK) - BŠK Bardejov(SK) 1 : 0
6. AS Kinder Sangeorgiu de Mures(RO) - FK ZŤS Dubnica(SK) 1 : 3
7. Colorspetrum Aramis(HU) - FHK Liepajas Metalurgs(LV) 0 : 0
2 : 3 (pk)
8. FC Osijek(HR) - Výber OFZ(SK) 2 : 0
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. KAC Jednota Košice(SK) - FC Tatran Prešov(SK) 1 : 0
2. FS Užhorod(UA) - FK AS Trenčín(SK) 1 : 1
1 : 3 (pk)
3. FC Spartak Trnava(SK) - FK ZŤS Dubnica(SK) 1 : 0
4. FHK Liepajas Metalurgs(LV) - FC Osijek(HR) 0 : 1
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. KAC Jednota Košice(SK) - FK AS Trenčín(SK) 0 : 2
2. FC Spartak Trnava(SK) - FC Osijek(HR) 0 : 1
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. KAC Jednota Košice(SK) - FC Spartak Trnava(SK) 0 : 4
Finále
 StretnutieVýsledok
1. FK AS Trenčín(SK) - FC Osijek(HR) 0 : 2
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Stjepan Sabljič - FC Osijek(HR)
Najlepší brankár: Josip Ezgeta - FC Osijek(HR)
Najlepší hráč: Matej Bekavac - FC Osijek(HR)
Hviezdy turnaja
1. Josip Ezgeta - FC Osijek(HR)
2. Matej Bekavac - FC Osijek(HR)
3. Stjepan Sabljič - FC Osijek(HR)
4. Andrej Dobiš - FC Spartak Trnava(SK)
5. Luka Markovič - FC Osijek(HR)
6. Martin Ďuráči - FK AS Trenčín(SK)
Konečné umiestnenie
1 FC Osijek(HR)
2 FK AS Trenčín(SK)
3 FC Spartak Trnava(SK)
4 KAC Jednota Košice(SK)
5 FS Užhorod(UA)
6 FK ZŤS Dubnica(SK)
7 FC Tatran Prešov(SK)
8 FHK Liepajas Metalurgs(LV)
9 Videoton Székesfehérvár(HU)
10 Colorspetrum Aramis(HU)
11 BŠK Bardejov(SK)
12 FC Minsk(BY)
13 FC Dinamo Minsk(BY)
14 Výber OFZ(SK)
15 FK Slovan Duslo Šaľa(SK)
16 AS Kinder Sangeorgiu de Mures(RO)
17 FC Nitra(SK)
18 FK Dukla Banská Bystrica(SK)
19 TJ Slavoj Trebišov(SK)
20 FC Smena Minsk(BY)
21 S.C. FC Petrolul S.A.(RO)
22 Junošport Stará Ľubovňa(SK)
23 MISI Miskolc(HU)
24 MAC Népstadion Se. Budapest(HU)
25 Sokol Řepy(CZ)
26 ŠK Tesla Stropkov(SK)
27 JFC Skonto Riga(LV)
28 MŠK Spišské Podhradie(SK)
29 Lider Nowy Sacz(PL)
30 FC Steel Trans Ličartovce(SK)
31 MFK Ružomberok(SK)
32 1. MFK Košice(SK)
33 GMK Revúca(SK)
34 FC OZEX Solivar(SK)
35 FK Omladinac Novi Banovci(SRB)
36 NK Factor Ljubljana(SI)
37 F.K.S. Stal Mielec(PL)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2560051
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­