FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Sobota, 24. februára 2018 meniny
• Vaše IP: 54.196.215.69 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2013, kategória U10

Fragaria Cup 2013 » kategória U10
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. ACS Tampa Corona Brasov (RO) 20 : 4 22
2. FC Dynamo Kiev A (UA) 28 : 8 17
3. FC BATE Borisov I. (BY) 17 : 9 13
4. GKS 1962 MOSiR Jastrzębie Zdrój II. (PL) 3 : 34 0
5. FAMT Prešov (SK) 14 : 1 19
6. FFC Yantarnyy Novoyavorivsk (UA) 9 : 31 3
7. FK Auska Alytus (LT) 18 : 10 13
8. FK "Mladi Vukovi" Kikinda (SRB) 13 : 13 9
9. SC "Meteor" Poltava II. (UA) 7 : 19 7
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. FC Feniks Zhitomir (UA) 40 : 1 24
2. TJ Sokol Ľubotice (SK) 7 : 14 7
3. FC BATE Borisov II. (BY) 13 : 26 4
4. MKS Żory II. (PL) 0 : 69 0
5. ACS Junior Galati (RO) 29 : 9 18
6. FK Junior Košice (SK) 8 : 10 10
7. FK "Ilyichevec" KTI Ilyichevsk (UA) 26 : 8 18
8. Valmiera FK (LV) 16 : 10 13
9. FK Zirka Kiev I. (UA) 14 : 6 11
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. Matejka Kinder Team (SK) 20 : 4 20
2. FC Dinamo Minsk II. (BY) 14 : 12 9
3. FC Neman Grodno (BY) 12 : 12 10
4. MKS Żory I. (PL) 29 : 15 15
5. ACS Stars Braila (RO) 30 : 4 18
6. KAC Jednota Košice (SK) 23 : 9 17
7. FC Chayka Kiev A (UA) 8 : 26 7
8. FK Junior Ivano-Frankivsk (UA) 7 : 27 5
9. Sport School Viesite (LV) 0 : 34 0
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. FK Zirka Kiev II. (UA) 2 : 26 3
2. FC Dinamo Minsk I. (BY) 32 : 5 24
3. KS Beniaminek 03 Starogard Gdański (PL) 5 : 34 2
4. FC Ariston Ruse (BG) 31 : 6 21
5. CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) 10 : 17 7
6. ŠK FUTURA Humenné (SK) 4 : 32 4
7. SC "Meteor" Poltava I. (UA) 31 : 7 15
8. LPS Arad (RO) 8 : 13 10
9. FC Dynamo Kiev B (UA) 26 : 9 18
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. GKS 1962 MOSiR Jastrzębie Zdrój I. (PL) 11 : 9 14
2. FC Minsk (BY) 27 : 6 19
3. SC Hirös-Ép Kecskemét (HU) 19 : 4 16
4. FC Nevėžis Kėdainiai (LT) 5 : 17 6
5. CSM Râmnicu Sărat (RO) 2 : 26 1
6. 1.FC Tatran Prešov (SK) 12 : 10 10
7. FC Chayka Kiev B (UA) 3 : 22 3
8. FC Shakhtar Donetsk (UA) 28 : 5 22
9. FC Municipal Pitesti (RO) 9 : 17 13
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. FC Dynamo Kiev A(UA) - FC Shakhtar Donetsk(UA) 1 : 0
2. FK "Ilyichevec" KTI Ilyichevsk(UA) - FC Dinamo Minsk I.(BY) 0 : 2
3. KAC Jednota Košice(SK) - FC Feniks Zhitomir(UA) 0 : 4
4. FC Dynamo Kiev B(UA) - Matejka Kinder Team(SK) 0 : 0
2 : 0 (pk)
5. SC Hirös-Ép Kecskemét(HU) - FAMT Prešov(SK) 5 : 0
6. ACS Junior Galati(RO) - FC Minsk(BY) 1 : 0
7. ACS Stars Braila(RO) - FC Ariston Ruse(BG) 0 : 0
2 : 3 (pk)
8. ACS Tampa Corona Brasov(RO) - SC "Meteor" Poltava I.(UA) 1 : 0
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. FC Dynamo Kiev A(UA) - FC Ariston Ruse(BG) 3 : 1
2. FC Dinamo Minsk I.(BY) - ACS Junior Galati(RO) 0 : 0
2 : 3 (pk)
3. FC Feniks Zhitomir(UA) - ACS Tampa Corona Brasov(RO) 0 : 0
3 : 1 (pk)
4. FC Dynamo Kiev B(UA) - SC Hirös-Ép Kecskemét(HU) 0 : 1
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. FC Dynamo Kiev A(UA) - ACS Junior Galati(RO) 1 : 0
2. SC Hirös-Ép Kecskemét(HU) - FC Feniks Zhitomir(UA) 0 : 0
2 : 3 (pk)
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. ACS Junior Galati(RO) - SC Hirös-Ép Kecskemét(HU) 1 : 3
Finále
 StretnutieVýsledok
1. FC Dynamo Kiev A(UA) - FC Feniks Zhitomir(UA) 0 : 1
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Ionut Tudor - ACS Junior Galati(RO)
Najlepší brankár: Zakhar Zapolskyy - FC Dynamo Kiev A(UA)
Najlepší hráč: Anton Bol - FC Feniks Zhitomir(UA)
Hviezdy turnaja
1. Ionut Tudor - ACS Junior Galati(RO)
2. Zakhar Zapolskyy - FC Dynamo Kiev A(UA)
3. Anton Bol - FC Feniks Zhitomir(UA)
4. Oleg Motornyi - FC Feniks Zhitomir(UA)
5. Vadym Gupalenko - FC Dynamo Kiev A(UA)
6. Mark Csinger - SC Hirös-Ép Kecskemét(HU)
7. Dzmitry Latykhou - FC Dinamo Minsk I.(BY)
Konečné umiestnenie
1 FC Feniks Zhitomir(UA)
2 FC Dynamo Kiev A(UA)
3 SC Hirös-Ép Kecskemét(HU)
4 ACS Junior Galati(RO)
5 FC Dinamo Minsk I.(BY)
6 ACS Tampa Corona Brasov(RO)
7 FC Ariston Ruse(BG)
8 FC Dynamo Kiev B(UA)
9 FC Shakhtar Donetsk(UA)
10 Matejka Kinder Team(SK)
11 FC Minsk(BY)
12 FAMT Prešov(SK)
13 ACS Stars Braila(RO)
14 FK "Ilyichevec" KTI Ilyichevsk(UA)
15 KAC Jednota Košice(SK)
16 SC "Meteor" Poltava I.(UA)
17 MKS Żory I.(PL)
18 GKS 1962 MOSiR Jastrzębie Zdrój I.(PL)
19 FK Auska Alytus(LT)
20 FC BATE Borisov I.(BY)
21 Valmiera FK(LV)
22 FC Municipal Pitesti(RO)
23 FK Zirka Kiev I.(UA)
24 1.FC Tatran Prešov(SK)
25 FC Neman Grodno(BY)
26 FK Junior Košice(SK)
27 LPS Arad(RO)
28 FC Dinamo Minsk II.(BY)
29 FK "Mladi Vukovi" Kikinda(SRB)
30 CS FC Electrica 1869 Timisoara(RO)
31 TJ Sokol Ľubotice(SK)
32 SC "Meteor" Poltava II.(UA)
33 FC Chayka Kiev A(UA)
34 FC Nevėžis Kėdainiai(LT)
35 FK Junior Ivano-Frankivsk(UA)
36 FC BATE Borisov II.(BY)
37 ŠK FUTURA Humenné(SK)
38 FC Chayka Kiev B(UA)
39 FFC Yantarnyy Novoyavorivsk(UA)
40 FK Zirka Kiev II.(UA)
41 KS Beniaminek 03 Starogard Gdański(PL)
42 CSM Râmnicu Sărat(RO)
43 GKS 1962 MOSiR Jastrzębie Zdrój II.(PL)
44 Sport School Viesite(LV)
45 MKS Żory II.(PL)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2018 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2018 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2742345
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­