FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Sobota, 16. decembra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.91.171.137 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2006, kategória U10

Fragaria Cup 2006 » kategória U10
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. FK BSK Banja Luka (BA) 8 : 18 4
2. FC Avangard Kursk (RU) 4 : 22 2
3. KS Stadion Slaski Chorzow (PL) 6 : 27 4
4. Vasas Pasarét Budapest (HU) 21 : 4 15
5. FK Metalurg Zaporozhye I (UA) 30 : 1 18
6. BŠK Bardejov (SK) 11 : 4 10
7. HFK Prievidza (SK) 8 : 12 6
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. FC Brasov (RO) 1 : 5 3
2. FC Fortuna Minsk (BY) 6 : 9 5
3. Borsod Volán SE Miskolc (HU) 2 : 7 5
4. FK Metalurg Zaporozhye II (UA) 7 : 5 7
5. KAC Jednota Košice (SK) 10 : 4 10
6. FC Nitra (SK) 8 : 4 10
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. AS Kinder Sangeorgiu de Mures (RO) 10 : 5 16
2. RMR Vojvodina Novi Sad (SRB) 13 : 2 16
3. Oper FS Tallinn (EE) 6 : 9 6
4. FK Šaca (SK) 5 : 19 1
5. FK AS Trenčín (SK) 9 : 6 10
6. 1. FC Tatran Prešov (SK) 12 : 9 7
7. MISI Miskolc (HU) 6 : 11 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. C.S. Viitorul Zaläu (RO) 1 : 8 1
2. NK Osijek (HR) 10 : 1 15
3. Sdusor-5 Minsk (BY) 3 : 5 7
4. MVFK Cajka Vyshgorod (UA) 2 : 10 2
5. Výber OFZ (SK) 12 : 4 12
6. MFK Košice (SK) 6 : 6 5
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. SC Fotbal Club 2005 Arges (White) (RO) 15 : 6 9
2. JFC Skonto Riga (LV) 12 : 2 15
3. FC Voshod Kiev (UA) 5 : 8 4
4. 1. MFK Košice (SK) 3 : 20 1
5. FK Slovan Duslo Šaľa (SK) 4 : 8 5
6. AS Sporting Bistrita (RO) 14 : 9 9
 
▼ Výsledky ▼
Skupina F
 TímySkóreBody 
1. SC Fotbal Club 2005 Arges (Violet) (RO) 17 : 4 13
2. FC OZEX Solivar (SK) 2 : 20 1
3. FC MTZ-RIPO Minsk (BY) 9 : 5 11
4. FC Arsenal Kiev (UA) 1 : 20 1
5. Junošport Stará Ľubovňa (SK) 6 : 9 7
6. TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota (SK) 16 : 5 15
7. FC Megasfera Moscow (RU) 17 : 5 12
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. FK Metalurg Zaporozhye I(UA) - AS Kinder Sangeorgiu de Mures(RO) 2 : 0
2. RMR Vojvodina Novi Sad(SRB) - FC Megasfera Moscow(RU) 3 : 0
3. NK Osijek(HR) - BŠK Bardejov(SK) 0 : 0
3 : 2 (pk)
4. TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota(SK) - SC Fotbal Club 2005 Arges (White)(RO) 4 : 0
5. KAC Jednota Košice(SK) - Vasas Pasarét Budapest(HU) 1 : 3
6. FC Nitra(SK) - FK Metalurg Zaporozhye II(UA) 0 : 0
0 : 2 (pk)
7. JFC Skonto Riga(LV) - FK AS Trenčín(SK) 2 : 0
8. Výber OFZ(SK) - SC Fotbal Club 2005 Arges (Violet)(RO) 3 : 2
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. FK Metalurg Zaporozhye I(UA) - FK Metalurg Zaporozhye II(UA) 4 : 1
2. NK Osijek(HR) - JFC Skonto Riga(LV) 2 : 2
1 : 3 (pk)
3. RMR Vojvodina Novi Sad(SRB) - Vasas Pasarét Budapest(HU) 0 : 6
4. TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota(SK) - Výber OFZ(SK) 2 : 0
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. FK Metalurg Zaporozhye I(UA) - JFC Skonto Riga(LV) 4 : 0
2. TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota(SK) - Vasas Pasarét Budapest(HU) 0 : 4
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. JFC Skonto Riga(LV) - TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota(SK) 4 : 1
Finále
 StretnutieVýsledok
1. FK Metalurg Zaporozhye I(UA) - Vasas Pasarét Budapest(HU) 1 : 0
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Tomáš Galo - TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota(SK)
Najlepší brankár: Vadym Soldatenko - FK Metalurg Zaporozhye I(UA)
Najlepší hráč: Dániel Fõldy - Vasas Pasarét Budapest(HU)
Hviezdy turnaja
1. Vadym Soldatenko - FK Metalurg Zaporozhye I(UA)
2. Tomáš Galo - TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota(SK)
3. Vladislav Mihailas - JFC Skonto Riga(LV)
4. Dániel Fõldy - Vasas Pasarét Budapest(HU)
5. Krisztián Kovács - Vasas Pasarét Budapest(HU)
6. Olexander Kaplienko - FK Metalurg Zaporozhye I(UA)
Konečné umiestnenie
1 FK Metalurg Zaporozhye I(UA)
2 Vasas Pasarét Budapest(HU)
3 JFC Skonto Riga(LV)
4 TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota(SK)
5 NK Osijek(HR)
6 Výber OFZ(SK)
7 FK Metalurg Zaporozhye II(UA)
8 RMR Vojvodina Novi Sad(SRB)
9 BŠK Bardejov(SK)
10 FC Nitra(SK)
11 SC Fotbal Club 2005 Arges (Violet)(RO)
12 KAC Jednota Košice(SK)
13 AS Kinder Sangeorgiu de Mures(RO)
14 FK AS Trenčín(SK)
15 FC Megasfera Moscow(RU)
16 SC Fotbal Club 2005 Arges (White)(RO)
17 AS Sporting Bistrita(RO)
18 Sdusor-5 Minsk(BY)
19 FC MTZ-RIPO Minsk(BY)
20 1. FC Tatran Prešov(SK)
21 HFK Prievidza(SK)
22 MFK Košice(SK)
23 FC Fortuna Minsk(BY)
24 FK Slovan Duslo Šaľa(SK)
25 Junošport Stará Ľubovňa(SK)
26 Oper FS Tallinn(EE)
27 Borsod Volán SE Miskolc(HU)
28 FC Voshod Kiev(UA)
29 FK BSK Banja Luka(BA)
30 MVFK Cajka Vyshgorod(UA)
31 MISI Miskolc(HU)
32 KS Stadion Slaski Chorzow(PL)
33 FC Brasov(RO)
34 1. MFK Košice(SK)
35 FC OZEX Solivar(SK)
36 C.S. Viitorul Zaläu(RO)
37 FC Avangard Kursk(RU)
38 FK Šaca(SK)
39 FC Arsenal Kiev(UA)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2629600
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­