FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Streda, 15. augusta 2018 meniny
• Vaše IP: 54.80.93.19 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2003, kategória U9

Fragaria Cup 2003 » kategória U9
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. FC Spartak Moscow (RU) 17 : 3 10
2. FK Česká Třebová (CZ) 9 : 3 7
3. FK Jupie Banská Bystrica (SK) 4 : 12 3
4. FK AS Trenčín (SK) 9 : 3 9
5. Výber OATJK Prešov (SK) 0 : 18 0
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. FS Užhorod (UA) 11 : 2 13
2. 1. FK Drnovice (CZ) 9 : 10 9
3. MŠK SCP Ružomberok (SK) 15 : 1 13
4. MFK Slovmag Revúca (SK) 3 : 8 1
5. FK Čaňa (SK) 2 : 11 2
6. Výber Prešova (SK) 4 : 12 4
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. Goldball FC 94 Budapest (HU) 19 : 2 13
2. TS Wisla Krakow (PL) 8 : 12 6
3. FK Dukla Banská Bystrica (SK) 5 : 17 4
4. BŠK Bardejov (SK) 7 : 10 6
5. MFK VTJ Rožňava (SK) 4 : 7 3
6. ŠK Fomat Martin (SK) 8 : 3 10
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. SK FS Junior Teplice (CZ) 13 : 6 6
2. Lokomotív Moscow (RU) 7 : 2 12
3. FC Tatran Prešov (SK) 7 : 4 9
4. ŠK Tesla Stropkov (SK) 0 : 7 1
5. FK ZŤS Dubnica (SK) 2 : 10 1
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. FK Marila Příbram (CZ) 12 : 7 7
2. RETRO Vatutino (UA) 7 : 2 10
3. NK Factor Ljubljana (SI) 13 : 4 8
4. 1. FC Košice (SK) 7 : 9 3
5. FK Drustav Svidník (SK) 3 : 20 0
 
▼ Výsledky ▼
Skupina F
 TímySkóreBody 
1. FC Baník Ostrava (CZ) 15 : 2 7
2. MŠK Spišské Podhradie (SK) 8 : 1 12
3. KAC Jednota Košice (SK) 4 : 21 1
4. Junošport Stará Ľubovňa (SK) 5 : 17 1
5. Výber OFZ (SK) 11 : 2 7
 
▼ Výsledky ▼
Nadstavba postupová
 StretnutieVýsledok
1. FC Spartak Moscow(RU) - FS Užhorod(UA) 4 : 0
2. FC Spartak Moscow(RU) - BŠK Bardejov(SK) 4 : 0
3. FC Spartak Moscow(RU) - Lokomotív Moscow(RU) 0 : 0
4. FC Spartak Moscow(RU) - NK Factor Ljubljana(SI) 1 : 1
5. FC Spartak Moscow(RU) - Výber OFZ(SK) 4 : 0
6. FS Užhorod(UA) - BŠK Bardejov(SK) 1 : 0
7. FS Užhorod(UA) - Lokomotív Moscow(RU) 0 : 1
8. FS Užhorod(UA) - NK Factor Ljubljana(SI) 0 : 0
9. FS Užhorod(UA) - Výber OFZ(SK) 1 : 3
10. BŠK Bardejov(SK) - Lokomotív Moscow(RU) 0 : 1
11. BŠK Bardejov(SK) - NK Factor Ljubljana(SI) 0 : 2
12. BŠK Bardejov(SK) - Výber OFZ(SK) 0 : 0
13. Lokomotív Moscow(RU) - NK Factor Ljubljana(SI) 0 : 3
14. Lokomotív Moscow(RU) - Výber OFZ(SK) 1 : 0
15. NK Factor Ljubljana(SI) - Výber OFZ(SK) 2 : 1
16. FK AS Trenčín(SK) - 1. FK Drnovice(CZ) 0 : 0
17. FK AS Trenčín(SK) - Goldball FC 94 Budapest(HU) 3 : 0
18. FK AS Trenčín(SK) - FC Tatran Prešov(SK) 2 : 0
19. FK AS Trenčín(SK) - FK Marila Příbram(CZ) 3 : 0
20. FK AS Trenčín(SK) - MŠK Spišské Podhradie(SK) 2 : 0
21. 1. FK Drnovice(CZ) - Goldball FC 94 Budapest(HU) 0 : 2
22. 1. FK Drnovice(CZ) - FC Tatran Prešov(SK) 0 : 0
23. 1. FK Drnovice(CZ) - FK Marila Příbram(CZ) 0 : 3
24. 1. FK Drnovice(CZ) - MŠK Spišské Podhradie(SK) 1 : 1
25. Goldball FC 94 Budapest(HU) - FC Tatran Prešov(SK) 3 : 1
26. Goldball FC 94 Budapest(HU) - FK Marila Příbram(CZ) 2 : 1
27. Goldball FC 94 Budapest(HU) - MŠK Spišské Podhradie(SK) 2 : 2
28. FC Tatran Prešov(SK) - FK Marila Příbram(CZ) 0 : 5
29. FC Tatran Prešov(SK) - MŠK Spišské Podhradie(SK) 1 : 1
30. FK Marila Příbram(CZ) - MŠK Spišské Podhradie(SK) 2 : 1
31. FK Česká Třebová(CZ) - MŠK SCP Ružomberok(SK) 0 : 1
32. FK Česká Třebová(CZ) - ŠK Fomat Martin(SK) 1 : 0
33. FK Česká Třebová(CZ) - SK FS Junior Teplice(CZ) 0 : 3
34. FK Česká Třebová(CZ) - RETRO Vatutino(UA) 3 : 0
35. FK Česká Třebová(CZ) - FC Baník Ostrava(CZ) 1 : 2
36. MŠK SCP Ružomberok(SK) - ŠK Fomat Martin(SK) 2 : 2
37. MŠK SCP Ružomberok(SK) - SK FS Junior Teplice(CZ) 1 : 2
38. MŠK SCP Ružomberok(SK) - RETRO Vatutino(UA) 1 : 1
39. MŠK SCP Ružomberok(SK) - FC Baník Ostrava(CZ) 1 : 4
40. ŠK Fomat Martin(SK) - SK FS Junior Teplice(CZ) 0 : 0
41. ŠK Fomat Martin(SK) - RETRO Vatutino(UA) 0 : 0
42. ŠK Fomat Martin(SK) - FC Baník Ostrava(CZ) 0 : 6
43. SK FS Junior Teplice(CZ) - RETRO Vatutino(UA) 1 : 1
44. SK FS Junior Teplice(CZ) - FC Baník Ostrava(CZ) 3 : 2
45. RETRO Vatutino(UA) - FC Baník Ostrava(CZ) 0 : 0
Nadstavba nepostupová
 StretnutieVýsledok
1. FK Jupie Banská Bystrica(SK) - FK Čaňa(SK) 3 : 0
2. FK Jupie Banská Bystrica(SK) - MFK VTJ Rožňava(SK) 0 : 0
3. FK Jupie Banská Bystrica(SK) - ŠK Tesla Stropkov(SK) 0 : 1
4. FK Jupie Banská Bystrica(SK) - FK Drustav Svidník(SK) 1 : 0
5. FK Čaňa(SK) - MFK VTJ Rožňava(SK) 0 : 1
6. FK Čaňa(SK) - ŠK Tesla Stropkov(SK) 0 : 4
7. FK Čaňa(SK) - FK Drustav Svidník(SK) 2 : 1
8. MFK VTJ Rožňava(SK) - ŠK Tesla Stropkov(SK) 2 : 1
9. MFK VTJ Rožňava(SK) - FK Drustav Svidník(SK) 5 : 2
10. ŠK Tesla Stropkov(SK) - FK Drustav Svidník(SK) 2 : 0
11. Výber Prešova(SK) - FK Dukla Banská Bystrica(SK) 0 : 3
12. Výber Prešova(SK) - 1. FC Košice(SK) 1 : 3
13. Výber Prešova(SK) - KAC Jednota Košice(SK) 3 : 0
14. FK Dukla Banská Bystrica(SK) - 1. FC Košice(SK) 0 : 3
15. FK Dukla Banská Bystrica(SK) - KAC Jednota Košice(SK) 2 : 2
16. 1. FC Košice(SK) - KAC Jednota Košice(SK) 7 : 0
17. Výber OATJK Prešov(SK) - MFK Slovmag Revúca(SK) 0 : 1
18. Výber OATJK Prešov(SK) - TS Wisla Krakow(PL) 0 : 3
19. Výber OATJK Prešov(SK) - FK ZŤS Dubnica(SK) 0 : 4
20. Výber OATJK Prešov(SK) - Junošport Stará Ľubovňa(SK) 3 : 0
21. MFK Slovmag Revúca(SK) - TS Wisla Krakow(PL) 0 : 6
22. MFK Slovmag Revúca(SK) - FK ZŤS Dubnica(SK) 0 : 2
23. MFK Slovmag Revúca(SK) - Junošport Stará Ľubovňa(SK) 1 : 0
24. TS Wisla Krakow(PL) - FK ZŤS Dubnica(SK) 4 : 2
25. TS Wisla Krakow(PL) - Junošport Stará Ľubovňa(SK) 5 : 0
26. FK ZŤS Dubnica(SK) - Junošport Stará Ľubovňa(SK) 1 : 0
O 5. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FC Baník Ostrava(CZ) - FK Marila Příbram(CZ) 3 : 1
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. FC Spartak Moscow(RU) - SK FS Junior Teplice(CZ) 1 : 2
2. FK AS Trenčín(SK) - NK Factor Ljubljana(SI) 1 : 0
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. FC Spartak Moscow(RU) - NK Factor Ljubljana(SI) 6 : 1
Finále
 StretnutieVýsledok
1. SK FS Junior Teplice(CZ) - FK AS Trenčín(SK) 0 : 0
0 : 1 (pk)
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Dominik Zlámal - FC Baník Ostrava(CZ)
Najlepší brankár: Matej Vozár - FK AS Trenčín(SK)
Najlepší hráč: Andrej Gubanov - FC Spartak Moscow(RU)
Hviezdy turnaja
1. Matej Vozár - FK AS Trenčín(SK)
2. Roman Bartoš - FK Marila Příbram(CZ)
3. Andrej Gubanov - FC Spartak Moscow(RU)
4. Žiga Skok - NK Factor Ljubljana(SI)
5. Denis Valenta - SK FS Junior Teplice(CZ)
6. Alexander Klyagin - FC Spartak Moscow(RU)
Konečné umiestnenie
1 FK AS Trenčín(SK)
2 SK FS Junior Teplice(CZ)
3 FC Spartak Moscow(RU)
4 NK Factor Ljubljana(SI)
5 FC Baník Ostrava(CZ)
6 FK Marila Příbram(CZ)
7 Goldball FC 94 Budapest(HU)
8 Lokomotív Moscow(RU)
9 FK Česká Třebová(CZ)
10 MŠK SCP Ružomberok(SK)
11 Výber OFZ(SK)
12 RETRO Vatutino(UA)
13 FS Užhorod(UA)
14 MŠK Spišské Podhradie(SK)
15 1. FK Drnovice(CZ)
16 ŠK Fomat Martin(SK)
17 FC Tatran Prešov(SK)
18 BŠK Bardejov(SK)
19 TS Wisla Krakow(PL)
20 MFK VTJ Rožňava(SK)
21 1. FC Košice(SK)
22 ŠK Tesla Stropkov(SK)
23 FK ZŤS Dubnica(SK)
24 FK Dukla Banská Bystrica(SK)
25 FK Jupie Banská Bystrica(SK)
26 MFK Slovmag Revúca(SK)
27 Výber Prešova(SK)
28 Výber OATJK Prešov(SK)
29 FK Čaňa(SK)
30 KAC Jednota Košice(SK)
31 FK Drustav Svidník(SK)
32 Junošport Stará Ľubovňa(SK)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2018 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2018 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2856732
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­