FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Sobota, 16. decembra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.91.171.137 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2008, kategória U13

Fragaria Cup 2008 » kategória U13
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. FC Spartak Trnava (SK) 39 : 4 24
2. FC OZEX Solivar (SK) 5 : 31 5
3. FC Brasov I - yellow (RO) 6 : 21 7
4. FC Junior-95 Konotop (UA) 21 : 10 15
5. FC Avangard Kursk (RU) 24 : 7 13
6. NK Kamen Imotski (HR) 19 : 4 19
7. FC Novi Sad (SRB) 9 : 7 12
8. Luxol St. Andrews Malta (MT) 5 : 22 5
9. FC Livadia Dzerzhinsk (BY) 5 : 27 2
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. 1. FC Tatran Prešov (SK) 38 : 1 24
2. FC Brasov II (black) (RO) 29 : 5 18
3. Universitatea Cluj Napoca (RO) 26 : 9 15
4. FC Junior-95 Nizhyn (UA) 2 : 64 0
5. FC BATE Borisov (BY) 34 : 17 21
6. NK Dakovo (HR) 15 : 20 7
7. FK Borac Kozarska Dubica (BA) 15 : 30 4
8. Vilniaus Futbolo Mokykla (LT) 22 : 37 9
9. Výběr Ostravy (CZ) 18 : 16 9
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. KS Olivia Gdansk (PL) 9 : 7 13
2. FC Zentiva Hlohovec (SK) 9 : 15 9
3. FC Juventus Bucuresti (RO) 12 : 11 13
4. FK Zakarpatie Užhorod (UA) 3 : 19 4
5. NK Croatia Dakovo (HR) 2 : 24 3
6. FC Salyut-Energia Belgorod (RU) 16 : 6 15
7. FK Podgrmeč Oštra Luka (BA) 3 : 9 5
8. FC Dinamo Minsk (BY) 41 : 4 19
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. FK Mladost Kotor Varoš (BA) 10 : 5 15
2. KAC Jednota Košice (SK) 12 : 8 11
3. FC Interstar Sibiu (RO) 1 : 23 0
4. Scoala de Fotbal Viorel Moldovan Bistrita (RO) 33 : 7 22
5. FS Užhorod (UA) 14 : 6 19
6. FK Púchov (SK) 7 : 13 8
7. FC Minsk (BY) 11 : 7 12
8. ND Dravinja Slovenske Konjice (SI) 8 : 17 9
9. NK Papuk Orahovica (HR) 5 : 15 7
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. FK Priekuli (LV) 4 : 67 0
2. FK Sokol Ľubotice (SK) 7 : 10 8
3. FC Steaua Dunarii Galati (RO) 46 : 3 21
4. C.S. Viitorul Zaläu (RO) 29 : 21 18
5. FC Zirka Kiev (UA) 3 : 54 3
6. Sdusor-5 Minsk (BY) 15 : 19 10
7. NK Marsonija Slavonski Brod (HR) 47 : 2 24
8. NK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BA) 24 : 11 12
9. Fotbal Frýdek-Místek (CZ) 27 : 15 10
 
▼ Výsledky ▼
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. FC Spartak Trnava(SK) - NK Marsonija Slavonski Brod(HR) 1 : 1
2 : 4 (pk)
2. 1. FC Tatran Prešov(SK) - FC Steaua Dunarii Galati(RO) 3 : 1
3. FC Dinamo Minsk(BY) - FC BATE Borisov(BY) 7 : 1
4. Scoala de Fotbal Viorel Moldovan Bistrita(RO) - NK Kamen Imotski(HR) 1 : 1
4 : 5 (pk)
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. 1. FC Tatran Prešov(SK) - NK Marsonija Slavonski Brod(HR) 0 : 0
4 : 2 (pk)
2. FC Dinamo Minsk(BY) - NK Kamen Imotski(HR) 9 : 0
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. NK Kamen Imotski(HR) - NK Marsonija Slavonski Brod(HR) 0 : 2
Finále
 StretnutieVýsledok
1. FC Dinamo Minsk(BY) - 1. FC Tatran Prešov(SK) 0 : 0
4 : 2 (pk)
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Gleb Rassadkin - FC Dinamo Minsk(BY)
Najlepší brankár: Peter Tiňo - 1. FC Tatran Prešov(SK)
Najlepší hráč: Uladzislau Maslouski - FC Dinamo Minsk(BY)
Hviezdy turnaja
1. Gleb Rassadkin - FC Dinamo Minsk(BY)
2. Peter Tiňo - 1. FC Tatran Prešov(SK)
3. Uladzislau Maslouski - FC Dinamo Minsk(BY)
Konečné umiestnenie
1 FC Dinamo Minsk(BY)
2 1. FC Tatran Prešov(SK)
3 NK Marsonija Slavonski Brod(HR)
4 NK Kamen Imotski(HR)
5 Scoala de Fotbal Viorel Moldovan Bistrita(RO)
6 FC Spartak Trnava(SK)
7 FC Steaua Dunarii Galati(RO)
8 FC BATE Borisov(BY)
9 FC Salyut-Energia Belgorod(RU)
10 FS Užhorod(UA)
11 FC Brasov II (black)(RO)
12 C.S. Viitorul Zaläu(RO)
13 FC Junior-95 Konotop(UA)
14 FK Mladost Kotor Varoš(BA)
15 KS Olivia Gdansk(PL)
16 Universitatea Cluj Napoca(RO)
17 FC Avangard Kursk(RU)
18 FC Juventus Bucuresti(RO)
19 NK Ljuti Dolac Široki Brijeg(BA)
20 FC Minsk(BY)
21 FC Novi Sad(SRB)
22 KAC Jednota Košice(SK)
23 Fotbal Frýdek-Místek(CZ)
24 Vilniaus Futbolo Mokykla(LT)
25 FC Zentiva Hlohovec(SK)
26 Sdusor-5 Minsk(BY)
27 Výběr Ostravy(CZ)
28 ND Dravinja Slovenske Konjice(SI)
29 FK Podgrmeč Oštra Luka(BA)
30 FC Brasov I - yellow(RO)
31 FK Sokol Ľubotice(SK)
32 NK Dakovo(HR)
33 FK Púchov(SK)
34 FC OZEX Solivar(SK)
35 FK Zakarpatie Užhorod(UA)
36 NK Papuk Orahovica(HR)
37 FK Borac Kozarska Dubica(BA)
38 NK Croatia Dakovo(HR)
39 FC Zirka Kiev(UA)
40 Luxol St. Andrews Malta(MT)
41 FC Livadia Dzerzhinsk(BY)
42 FC Junior-95 Nizhyn(UA)
43 FC Interstar Sibiu(RO)
44 FK Priekuli(LV)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2629547
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­