FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Nedeľa, 22. októbra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.225.47.94 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2004, kategória U10

Fragaria Cup 2004 » kategória U10
Skupina H
 TímySkóreBody 
1. Videoton Székesfehérvár (HU) 3 : 12 4
2. SK FS Junior Teplice (CZ) 22 : 2 19
3. FC Dinamo Bucuresti (RO) 10 : 7 10
4. Lider Nowy Sacz (PL) 7 : 7 11
5. NK Factor Ljubljana (SI) 17 : 3 19
6. 1. FC Košice (SK) 2 : 24 1
7. FK Dukla Banská Bystrica (SK) 5 : 11 5
8. ŠK Fomat Martin (SK) 7 : 7 10
 
▼ Výsledky ▼
Skupina I
 TímySkóreBody 
1. NK Dinamo Zagreb (HR) 34 : 3 21
2. FK Marila Příbram (CZ) 10 : 9 12
3. Spicul Bucuresti (RO) 5 : 27 4
4. MFK Ružomberok (SK) 22 : 8 16
5. FC Nitra (SK) 13 : 8 9
6. ŠK Tesla Stropkov (SK) 10 : 9 11
7. Junošport Stará Ľubovňa (SK) 6 : 13 8
8. MFK VTJ Rožňava (SK) 5 : 28 0
 
▼ Výsledky ▼
Skupina J
 TímySkóreBody 
1. Tisza Volán FS (HU) 14 : 20 7
2. 1. FK Drnovice (CZ) 9 : 18 6
3. FC Brasov (RO) 3 : 32 1
4. FC Vrbas (SRB) 33 : 9 17
5. FK AS Trenčín (SK) 21 : 4 22
6. BŠK Bardejov (SK) 11 : 5 13
7. HFK Prievidza (SK) 13 : 6 13
8. FK Čaňa (SK) 8 : 25 6
9. MŠK Spišské Podhradie (SK) 11 : 4 16
 
▼ Výsledky ▼
Skupina K
 TímySkóreBody 
1. NHK Rijeka (HR) 22 : 6 19
2. FC Baník Ostrava (CZ) 9 : 8 7
3. KS Ruch Chorzow (PL) 10 : 12 10
4. PFC Metalurg Zaporozhye (UA) 11 : 7 12
5. KAC Jednota Košice (SK) 5 : 22 3
6. Výber OFZ (SK) 7 : 7 9
7. Spartak Moscow II (RU) 7 : 8 8
8. FK ZŤS Dubnica (SK) 8 : 9 12
 
▼ Výsledky ▼
Skupina L
 TímySkóreBody 
1. SK Slávia Praha (CZ) 28 : 4 24
2. Spartak Moscow I (RU) 20 : 5 16
3. FC Dinamo Minsk (BY) 7 : 19 6
4. JFC Skonto Riga (LV) 11 : 12 13
5. FC Tatran Prešov (SK) 9 : 12 8
6. FK Slovan Duslo Šaľa (SK) 8 : 20 5
7. 1. MFK Košice (SK) 10 : 13 13
8. ŠK Matador Púchov (SK) 4 : 17 4
9. Vác Város LSE (HU) 10 : 5 13
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. SK FS Junior Teplice(CZ) - MŠK Spišské Podhradie(SK) 2 : 1
2. NK Dinamo Zagreb(HR) - Lider Nowy Sacz(PL) 5 : 0
3. FK AS Trenčín(SK) - FK Marila Příbram(CZ) 1 : 0
4. NK Factor Ljubljana(SI) - MFK Ružomberok(SK) 2 : 3
5. FC Vrbas(SRB) - ŠK Fomat Martin(SK) 6 : 0
6. SK Slávia Praha(CZ) - PFC Metalurg Zaporozhye(UA) 4 : 1
7. Spartak Moscow I(RU) - FK ZŤS Dubnica(SK) 1 : 1
4 : 5 (pk)
8. Vác Város LSE(HU) - NHK Rijeka(HR) 0 : 0
2 : 3 (pk)
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. SK FS Junior Teplice(CZ) - NHK Rijeka(HR) 0 : 2
2. NK Dinamo Zagreb(HR) - FK ZŤS Dubnica(SK) 2 : 0
3. FK AS Trenčín(SK) - SK Slávia Praha(CZ) 0 : 2
4. MFK Ružomberok(SK) - FC Vrbas(SRB) 2 : 0
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. NHK Rijeka(HR) - NK Dinamo Zagreb(HR) 2 : 2
3 : 4 (pk)
2. SK Slávia Praha(CZ) - MFK Ružomberok(SK) 0 : 1
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. NHK Rijeka(HR) - SK Slávia Praha(CZ) 0 : 0
2 : 3 (pk)
Finále
 StretnutieVýsledok
1. NK Dinamo Zagreb(HR) - MFK Ružomberok(SK) 3 : 1
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Adrián Michalík - FK AS Trenčín(SK)
Najlepší brankár: Josef Řehák - SK Slávia Praha(CZ)
Najlepší hráč: Filip Jelavič - NK Dinamo Zagreb(HR)
Hviezdy turnaja
1. Jelavič Filip - NK Dinamo Zagreb(HR)
2. Kamenár Karlo - NK Dinamo Zagreb(HR)
3. Miroslav Almanský - MFK Ružomberok(SK)
4. Lukáš Kovalčik - MFK Ružomberok(SK)
5. Filip Drobílek - SK Slávia Praha(CZ)
6. Petr Studnička - SK Slávia Praha(CZ)
Konečné umiestnenie
1 NK Dinamo Zagreb(HR)
2 MFK Ružomberok(SK)
3 SK Slávia Praha(CZ)
4 NHK Rijeka(HR)
5 FC Vrbas(SRB)
6 SK FS Junior Teplice(CZ)
7 FK AS Trenčín(SK)
8 FK ZŤS Dubnica(SK)
9 Spartak Moscow I(RU)
10 Vác Város LSE(HU)
11 NK Factor Ljubljana(SI)
12 MŠK Spišské Podhradie(SK)
13 FK Marila Příbram(CZ)
14 PFC Metalurg Zaporozhye(UA)
15 Lider Nowy Sacz(PL)
16 ŠK Fomat Martin(SK)
17 HFK Prievidza(SK)
18 1. MFK Košice(SK)
19 ŠK Tesla Stropkov(SK)
20 KS Ruch Chorzow(PL)
21 BŠK Bardejov(SK)
22 JFC Skonto Riga(LV)
23 FC Dinamo Bucuresti(RO)
24 FC Nitra(SK)
25 Výber OFZ(SK)
26 FC Tatran Prešov(SK)
27 Junošport Stará Ľubovňa(SK)
28 Spartak Moscow II(RU)
29 Tisza Volán FS(HU)
30 FK Dukla Banská Bystrica(SK)
31 FC Baník Ostrava(CZ)
32 FC Dinamo Minsk(BY)
33 FK Čaňa(SK)
34 Videoton Székesfehérvár(HU)
35 Spicul Bucuresti(RO)
36 KAC Jednota Košice(SK)
37 FK Slovan Duslo Šaľa(SK)
38 1. FC Košice(SK)
39 MFK VTJ Rožňava(SK)
40 1. FK Drnovice(CZ)
41 ŠK Matador Púchov(SK)
42 FC Brasov(RO)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2560036
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­