FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Nedeľa, 27. mája 2018 meniny
• Vaše IP: 54.156.76.187 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2014, kategória U9

Fragaria Cup 2014 » kategória U9
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. FC Dinamo Minsk I. (BY) 46 : 3 22
2. PATRICK FC Minsk (BY) 7 : 12 11
3. ACS Tampa Corona Brasov (RO) 18 : 1 18
4. ACSF CFR 1933 Timisoara - Juniori II. (RO) 4 : 8 7
5. 1.FC Tatran Prešov (green) (SK) 17 : 7 19
6. ŠK Futura Humenné (SK) 7 : 20 7
7. CFC Galychyna Lviv (UA) 4 : 23 7
8. FS Zinedine Uzhgorod (UA) 3 : 22 4
9. MLKS WIDOK Skierniewice (PL) 4 : 14 7
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. FC Dinamo Minsk II. (BY) 18 : 11 12
2. FK Ranto Riga (LV) 12 : 38 6
3. CS Atletico Arad (RO) 35 : 4 24
4. ESPANYOL Bucharest (RO) 17 : 20 10
5. 1.FC Tatran Prešov (white) (SK) 1 : 45 0
6. DUSSH "Temp" Vinnytsia (UA) 12 : 18 7
7. KDUSSH-15 Kiev A (UA) 20 : 11 13
8. SJFSSOR Uzhgorod B (UA) 23 : 9 18
9. FC Karpaty-Progres Lviv (UA) 24 : 6 16
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. FC Fortuna Minsk (BY) 37 : 13 21
2. FK Tukums 2000 (LV) 35 : 2 22
3. CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) 16 : 12 11
4. FAMT Prešov (SK) 9 : 11 11
5. MFK Košice (SK) 22 : 18 8
6. FC Karpaty Lviv I. (UA) 26 : 11 16
7. KDUSSH-15 Kiev B (UA) 5 : 49 3
8. SJFSSOR Uzhgorod C (UA) 5 : 40 0
9. SR-S GWIAZDA Ruda Śląska (PL) 18 : 17 11
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. FC Junior Minsk (BY) 5 : 32 3
2. Valmieras FK I. (LV) 26 : 10 17
3. CS Junior Brasov (RO) 36 : 5 22
4. FK Junior Šaca (SK) 12 : 7 14
5. FC Karpaty Lviv II. (UA) 5 : 18 4
6. Lev Yashin FC Kiev A (UA) 16 : 12 13
7. FC Maardu (EE) 8 : 20 7
8. Mészöly Focisuli Budapest (HU) 49 : 9 21
9. BTS Rekord Bielsko-Biała (PL) 3 : 47 3
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. FC Minsk I. (BY) 40 : 5 18
2. Valmieras FK II. (LV) 1 : 37 3
3. CS Viitorul Buzau (RO) 23 : 5 12
4. KAC Jednota Košice (SK) 16 : 24 9
5. FK "Ilyichevec" CTI Ilyichevsk (UA) 18 : 7 15
6. Lev Yashin FC Kiev B (UA) 1 : 38 0
7. FC Ariston Ruse (BG) 14 : 7 15
8. 1.FK Příbram (CZ) 23 : 13 12
 
▼ Výsledky ▼
Skupina F
 TímySkóreBody 
1. FC Minsk II. (BY) 10 : 20 5
2. ACSF CFR 1933 Timisoara - Juniori I. (RO) 12 : 13 11
3. Matejka Kinder Team (SK) 11 : 16 11
4. FK Poshuk Lviv (UA) 7 : 28 4
5. SJFSSOR Uzhgorod A (UA) 26 : 5 15
6. MTK Budapest (HU) 37 : 5 18
7. UKS Rona 03 Ełk (PL) 5 : 34 0
8. FK Mladosť Báčsky Petrovec (SRB) 18 : 5 14
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. 1.FC Tatran Prešov (green)(SK) - SJFSSOR Uzhgorod B(UA) 1 : 0
2. FC Fortuna Minsk(BY) - Mészöly Focisuli Budapest(HU) 4 : 1
3. FC Dinamo Minsk I.(BY) - FC Karpaty-Progres Lviv(UA) 2 : 0
4. CS Atletico Arad(RO) - ACS Tampa Corona Brasov(RO) 1 : 0
5. FK Tukums 2000(LV) - Valmieras FK I.(LV) 1 : 0
6. FC Minsk I.(BY) - SJFSSOR Uzhgorod A(UA) 0 : 1
7. CS Junior Brasov(RO) - FC Karpaty Lviv I.(UA) 4 : 1
8. MTK Budapest(HU) - FC Ariston Ruse(BG) 2 : 0
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. CS Atletico Arad(RO) - FK Tukums 2000(LV) 1 : 2
2. FC Dinamo Minsk I.(BY) - CS Junior Brasov(RO) 1 : 1
1 : 3 (pk)
3. FC Fortuna Minsk(BY) - SJFSSOR Uzhgorod A(UA) 2 : 1
4. 1.FC Tatran Prešov (green)(SK) - MTK Budapest(HU) 2 : 2
3 : 2 (pk)
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. FC Fortuna Minsk(BY) - 1.FC Tatran Prešov (green)(SK) 2 : 0
2. CS Junior Brasov(RO) - FK Tukums 2000(LV) 0 : 4
Finále
 StretnutieVýsledok
1. 1.FC Tatran Prešov (green)(SK) - CS Junior Brasov(RO) 0 : 2
2. FC Fortuna Minsk(BY) - FK Tukums 2000(LV) 1 : 0
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Makaranka Artsiom - FC Fortuna Minsk(BY)
Najlepší brankár: Botis Tudor - CS Junior Brasov(RO)
Najlepší hráč: Martins Stals - FK Tukums 2000(LV)
Hviezdy turnaja
1. Botis Tudor - CS Junior Brasov(RO)
2. Novotňák Sebastián - 1.FC Tatran Prešov (green)(SK)
3. Ilja Atliginis - FK Tukums 2000(LV)
4. Makaranka Artsiom - FC Fortuna Minsk(BY)
5. Clinci Cosmin - CS Junior Brasov(RO)
6. Gleb Protes - FC Minsk I.(BY)
7. Shkondzin Andrei - FC Fortuna Minsk(BY)
Konečné umiestnenie
1 FC Fortuna Minsk(BY)
2 FK Tukums 2000(LV)
3 CS Junior Brasov(RO)
4 1.FC Tatran Prešov (green)(SK)
5 CS Atletico Arad(RO)
6 FC Dinamo Minsk I.(BY)
7 MTK Budapest(HU)
8 SJFSSOR Uzhgorod A(UA)
9 FC Minsk I.(BY)
10 Mészöly Focisuli Budapest(HU)
11 ACS Tampa Corona Brasov(RO)
12 SJFSSOR Uzhgorod B(UA)
13 FC Ariston Ruse(BG)
14 Valmieras FK I.(LV)
15 FC Karpaty-Progres Lviv(UA)
16 FC Karpaty Lviv I.(UA)
17 FK Mladosť Báčsky Petrovec(SRB)
18 FK "Ilyichevec" CTI Ilyichevsk(UA)
19 1.FK Příbram(CZ)
20 CS Viitorul Buzau(RO)
21 FK Junior Šaca(SK)
22 ACSF CFR 1933 Timisoara - Juniori I.(RO)
23 Matejka Kinder Team(SK)
24 KDUSSH-15 Kiev A(UA)
25 Lev Yashin FC Kiev A(UA)
26 FC Dinamo Minsk II.(BY)
27 KAC Jednota Košice(SK)
28 CS FC Electrica 1869 Timisoara(RO)
29 SR-S GWIAZDA Ruda Śląska(PL)
30 FAMT Prešov(SK)
31 PATRICK FC Minsk(BY)
32 ESPANYOL Bucharest(RO)
33 MFK Košice(SK)
34 FC Minsk II.(BY)
35 ACSF CFR 1933 Timisoara - Juniori II.(RO)
36 MLKS WIDOK Skierniewice(PL)
37 DUSSH "Temp" Vinnytsia(UA)
38 FC Karpaty Lviv II.(UA)
39 FC Maardu(EE)
40 ŠK Futura Humenné(SK)
41 FK Poshuk Lviv(UA)
42 CFC Galychyna Lviv(UA)
43 FS Zinedine Uzhgorod(UA)
44 FK Ranto Riga(LV)
45 Valmieras FK II.(LV)
46 FC Junior Minsk(BY)
47 UKS Rona 03 Ełk(PL)
48 Lev Yashin FC Kiev B(UA)
49 BTS Rekord Bielsko-Biała(PL)
50 KDUSSH-15 Kiev B(UA)
51 SJFSSOR Uzhgorod C(UA)
52 1.FC Tatran Prešov (white)(SK)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2018 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2018 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2844055
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­