FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Piatok, 17. novembra 2017 meniny
• Vaše IP: 54.162.250.227 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2012, kategória U11

Fragaria Cup 2012 » kategória U11
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. CS FC Electrica 1869 Timişoara (RO) 24 : 1 21
2. CS Atletico Arad (black) (RO) 24 : 3 14
3. FC Obolon Khust (UA) 13 : 7 10
4. FK Kiev (UA) 15 : 7 11
5. FAMT Prešov (SK) 17 : 9 10
6. FK "Zakarpatie" Uzhgorod (UA) 1 : 24 1
7. Borsod Volán SE Miskolc (HU) 16 : 6 10
8. Amator Maszewo (PL) 1 : 54 1
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. C.S. Viitorul Zaläu (RO) 1 : 26 3
2. 1.FC Tatran Prešov (SK) 42 : 1 21
3. CSJ Universitatea Craiova (RO) 13 : 6 14
4. Poshuk Lviv II. (UA) 3 : 25 1
5. PFC "Pirin" Blagoevgrad (BG) 18 : 9 14
6. FC Rava-Ruska (UA) 7 : 27 4
7. SDUSHOR Uzhgorod (UA) 19 : 5 14
8. PFA ViOn Vráble (SK) 9 : 13 9
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. CS Atletico Arad (yellow) (RO) 4 : 22 4
2. FC Universitatea Cluj-Napoca (red) (RO) 38 : 5 18
3. FC Galichina Lviv (UA) 3 : 31 1
4. FK Adrenalin Lutsk (UA) 26 : 2 21
5. FS Shakhtar Novovolynsk (UA) 15 : 13 10
6. PFA FC ViOn Zlaté Moravce (SK) 8 : 21 3
7. FK "Metallurg-Oskol" Stary Oskol (RU) 14 : 14 12
8. NK Jezero Medvode (SI) 10 : 10 13
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. Poshuk Lviv I. (UA) 16 : 5 14
2. FS Uzhgorod (UA) 8 : 17 7
3. FC Universitatea Cluj-Napoca (white) (RO) 24 : 3 18
4. DUSSH Zhydachiv (UA) 12 : 11 13
5. DUSSH "Junak" Drogobych (UA) 7 : 25 3
6. FK SAFI Prešov (SK) 15 : 8 11
7. FC Profesional S.V. Skopje (MK) 5 : 19 3
8. FC Viborzhanin St. Petersburg (RU) 13 : 12 12
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. CS Atletico Arad (black)(RO) - PFC "Pirin" Blagoevgrad(BG) 0 : 2
2. SDUSHOR Uzhgorod(UA) - FK Kiev(UA) 2 : 0
3. FC Universitatea Cluj-Napoca (red)(RO) - DUSSH Zhydachiv(UA) 3 : 0
4. Poshuk Lviv I.(UA) - NK Jezero Medvode(SI) 4 : 0
5. CS FC Electrica 1869 Timişoara(RO) - CSJ Universitatea Craiova(RO) 1 : 3
6. 1.FC Tatran Prešov(SK) - FAMT Prešov(SK) 1 : 0
7. FK Adrenalin Lutsk(UA) - FC Viborzhanin St. Petersburg(RU) 2 : 0
8. FC Universitatea Cluj-Napoca (white)(RO) - FK "Metallurg-Oskol" Stary Oskol(RU) 2 : 1
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. PFC "Pirin" Blagoevgrad(BG) - FC Universitatea Cluj-Napoca (white)(RO) 0 : 3
2. SDUSHOR Uzhgorod(UA) - FK Adrenalin Lutsk(UA) 2 : 1
3. FC Universitatea Cluj-Napoca (red)(RO) - 1.FC Tatran Prešov(SK) 1 : 2
4. Poshuk Lviv I.(UA) - CSJ Universitatea Craiova(RO) 2 : 3
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. FC Universitatea Cluj-Napoca (white)(RO) - SDUSHOR Uzhgorod(UA) 1 : 0
2. 1.FC Tatran Prešov(SK) - CSJ Universitatea Craiova(RO) 1 : 2
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. SDUSHOR Uzhgorod(UA) - 1.FC Tatran Prešov(SK) 3 : 1
Finále
 StretnutieVýsledok
1. FC Universitatea Cluj-Napoca (white)(RO) - CSJ Universitatea Craiova(RO) 1 : 7
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Mihai Forna - FC Universitatea Cluj-Napoca (white)(RO)
Najlepší brankár: Vlad Jakovlev - SDUSHOR Uzhgorod(UA)
Najlepší hráč: Emilian Pacionel - CSJ Universitatea Craiova(RO)
Hviezdy turnaja
1. Vlad Jakovlev - SDUSHOR Uzhgorod(UA)
2. Emilian Pacionel - CSJ Universitatea Craiova(RO)
3. Mihai Forna - FC Universitatea Cluj-Napoca (white)(RO)
4. Ján Bernát - 1.FC Tatran Prešov(SK)
5. Vadim Ferentsik - SDUSHOR Uzhgorod(UA)
6. Ferencz Benko - FC Universitatea Cluj-Napoca (white)(RO)
Konečné umiestnenie
1 CSJ Universitatea Craiova(RO)
2 FC Universitatea Cluj-Napoca (white)(RO)
3 SDUSHOR Uzhgorod(UA)
4 1.FC Tatran Prešov(SK)
5 Poshuk Lviv I.(UA)
6 FK Adrenalin Lutsk(UA)
7 FC Universitatea Cluj-Napoca (red)(RO)
8 PFC "Pirin" Blagoevgrad(BG)
9 FK "Metallurg-Oskol" Stary Oskol(RU)
10 FAMT Prešov(SK)
11 CS FC Electrica 1869 Timişoara(RO)
12 CS Atletico Arad (black)(RO)
13 FK Kiev(UA)
14 FC Viborzhanin St. Petersburg(RU)
15 DUSSH Zhydachiv(UA)
16 NK Jezero Medvode(SI)
17 FK SAFI Prešov(SK)
18 Borsod Volán SE Miskolc(HU)
19 FS Shakhtar Novovolynsk(UA)
20 PFA ViOn Vráble(SK)
21 FC Obolon Khust(UA)
22 FS Uzhgorod(UA)
23 CS Atletico Arad (yellow)(RO)
24 FC Rava-Ruska(UA)
25 FC Profesional S.V. Skopje(MK)
26 PFA FC ViOn Zlaté Moravce(SK)
27 C.S. Viitorul Zaläu(RO)
28 FK "Zakarpatie" Uzhgorod(UA)
29 DUSSH "Junak" Drogobych(UA)
30 Poshuk Lviv II.(UA)
31 Amator Maszewo(PL)
32 FC Galichina Lviv(UA)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2585841
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­