FRAGARIA CUP :: Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj :: 4 SPORT, s.r.o., Prešov
15. ročník
2. - 6. júl 2016
► Úvod
► 4 SPORT, s.r.o.
► Výsledky 2015
► História / Štatistiky
► Fotogaléria
► Videogaléria
► Kontakt
SK  EN  RU 
| • Sobota, 24. februára 2018 meniny
• Vaše IP: 54.196.215.69 • |

Úvod » História / štatistiky » Výsledky - Fragaria Cup 2006, kategória U13

Fragaria Cup 2006 » kategória U13
Skupina A
 TímySkóreBody 
1. FK Sokol Ľubotice (SK) 16 : 3 13
2. A.S.Fotbal Club Sibiu (RO) 10 : 9 9
3. 1. FC Tatran Prešov I (SK) 17 : 1 13
4. FC Voshod Kiev (UA) 0 : 10 1
5. FK Junior Kanianka (SK) 4 : 12 4
6. ZKS STAL Stalowa Wola (PL) 3 : 15 3
 
▼ Výsledky ▼
Skupina B
 TímySkóreBody 
1. Djush No.15 II. Kiev (UA) 9 : 12 6
2. MFK Vranov nad Topľou (SK) 7 : 7 6
3. FC OZEX Solivar (SK) 12 : 5 10
4. C.S. Viitorul Zaläu (RO) 8 : 10 5
5. 1. FC Tatran Prešov II (SK) 1 : 16 3
6. NK Željezničar Slavonski Brod (HR) 16 : 3 13
 
▼ Výsledky ▼
Skupina C
 TímySkóreBody 
1. Djush No.15 I. Kiev (UA) 21 : 4 15
2. ŠK Matador Púchov (SK) 13 : 4 12
3. MFK Snina (SK) 4 : 13 3
4. C.F. Liberty Oradea (RO) 17 : 10 9
5. KS Olivia Gdansk (PL) 6 : 13 3
6. 1. MFK Košice (SK) 5 : 22 3
 
▼ Výsledky ▼
Skupina D
 TímySkóreBody 
1. FK Čaňa (SK) 4 : 4 7
2. FK Drustav Svidník (SK) 3 : 16 0
3. ACS Olimpia 1921 Satu Mare (RO) 8 : 8 8
4. FC Arsenal Kiev (UA) 6 : 5 6
5. BUMERANG Sremska Mitrovica (SRB) 11 : 7 9
6. Daugavpils Sport School (LV) 13 : 5 11
 
▼ Výsledky ▼
Skupina E
 TímySkóreBody 
1. BŠK Bardejov (SK) 9 : 10 6
2. ŠK Odeva Lipany (SK) 9 : 8 9
3. FC Viorel Mateianu Baia Mare (RO) 3 : 15 4
4. FK Metalurg Zaporozhye (UA) 10 : 3 10
5. FC Voshod-Darnica Kiev (UA) 1 : 17 0
6. NK Osijek (HR) 23 : 2 15
 
▼ Výsledky ▼
Skupina F
 TímySkóreBody 
1. MFK Košice (SK) 20 : 2 13
2. FK Slovan Duslo Šaľa (SK) 12 : 10 6
3. AS Kinder Sangeorgiu de Mures (RO) 14 : 12 9
4. SC Kamenjar Belaja Cerkov (UA) 1 : 18 3
5. Vác Város LSE (HU) 31 : 1 13
6. CSKA Kiev (UA) 1 : 36 0
 
▼ Výsledky ▼
Skupina G
 TímySkóreBody 
1. ŠK Tesla Stropkov (SK) 33 : 1 16
2. FC Brasov (RO) 16 : 8 10
3. FK Šaca (SK) 1 : 22 1
4. FK Lendak (SK) 2 : 45 1
5. FS Užhorod (UA) 18 : 2 12
6. FC Avangard Kursk (RU) 20 : 3 13
7. FC Tractor Minsk (BY) 4 : 13 6
 
▼ Výsledky ▼
Osemfinále
 StretnutieVýsledok
1. 1. FC Tatran Prešov II(SK) - FS Užhorod(UA) 0 : 0
3 : 4 (pk)
2. Djush No.15 I. Kiev(UA) - FK Sokol Ľubotice(SK) 1 : 1
6 : 5 (pk)
3. BUMERANG Sremska Mitrovica(SRB) - FC OZEX Solivar(SK) 3 : 1
4. ŠK Matador Púchov(SK) - NK Željezničar Slavonski Brod(HR) 3 : 1
5. Daugavpils Sport School(LV) - ACS Olimpia 1921 Satu Mare(RO) 3 : 0
6. NK Osijek(HR) - MFK Košice(SK) 3 : 0
7. Vác Város LSE(HU) - FC Avangard Kursk(RU) 1 : 0
8. ŠK Tesla Stropkov(SK) - FK Metalurg Zaporozhye(UA) 0 : 0
3 : 1 (pk)
Štvrťfinále
 StretnutieVýsledok
1. FS Užhorod(UA) - BUMERANG Sremska Mitrovica(SRB) 0 : 3
2. Djush No.15 I. Kiev(UA) - ŠK Matador Púchov(SK) 1 : 1
2 : 4 (pk)
3. Daugavpils Sport School(LV) - Vác Város LSE(HU) 2 : 1
4. NK Osijek(HR) - ŠK Tesla Stropkov(SK) 6 : 2
Semifinále
 StretnutieVýsledok
1. BUMERANG Sremska Mitrovica(SRB) - ŠK Matador Púchov(SK) 2 : 1
2. Daugavpils Sport School(LV) - NK Osijek(HR) 0 : 3
O 3. miesto
 StretnutieVýsledok
1. ŠK Matador Púchov(SK) - Daugavpils Sport School(LV) 0 : 4
Finále
 StretnutieVýsledok
1. BUMERANG Sremska Mitrovica(SRB) - NK Osijek(HR) 0 : 9
Vyhodnotenie hráčov
Najlepší strelec: Ivans Visockis - Daugavpils Sport School(LV)
Najlepší brankár: Stipe Nevistič - NK Osijek(HR)
Najlepší hráč: Bojan Kukič - NK Osijek(HR)
Hviezdy turnaja
1. Stipe Nevistič - NK Osijek(HR)
2. Lukáš Pagač - ŠK Matador Púchov(SK)
3. Artjom Stašk - Vác Város LSE(HU)
4. Marko Lazarevič - BUMERANG Sremska Mitrovica(SRB)
5. Dino Perič - NK Osijek(HR)
6. René Revák - ŠK Matador Púchov(SK)
Konečné umiestnenie
1 NK Osijek(HR)
2 BUMERANG Sremska Mitrovica(SRB)
3 Daugavpils Sport School(LV)
4 ŠK Matador Púchov(SK)
5 Djush No.15 I. Kiev(UA)
6 Vác Város LSE(HU)
7 FS Užhorod(UA)
8 ŠK Tesla Stropkov(SK)
9 FK Sokol Ľubotice(SK)
10 1. FC Tatran Prešov I(SK)
11 FK Metalurg Zaporozhye(UA)
12 FC Avangard Kursk(RU)
13 NK Željezničar Slavonski Brod(HR)
14 FC OZEX Solivar(SK)
15 MFK Košice(SK)
16 ACS Olimpia 1921 Satu Mare(RO)
17 C.F. Liberty Oradea(RO)
18 MFK Vranov nad Topľou(SK)
19 AS Kinder Sangeorgiu de Mures(RO)
20 A.S.Fotbal Club Sibiu(RO)
21 ŠK Odeva Lipany(SK)
22 FC Brasov(RO)
23 FK Čaňa(SK)
24 FK Slovan Duslo Šaľa(SK)
25 BŠK Bardejov(SK)
26 C.S. Viitorul Zaläu(RO)
27 FK Junior Kanianka(SK)
28 KS Olivia Gdansk(PL)
29 FC Tractor Minsk(BY)
30 FC Arsenal Kiev(UA)
31 FC Viorel Mateianu Baia Mare(RO)
32 ZKS STAL Stalowa Wola(PL)
33 1. FC Tatran Prešov II(SK)
34 SC Kamenjar Belaja Cerkov(UA)
35 1. MFK Košice(SK)
36 Djush No.15 II. Kiev(UA)
37 MFK Snina(SK)
38 FK Drustav Svidník(SK)
39 FC Voshod Kiev(UA)
40 FK Šaca(SK)
41 FC Voshod-Darnica Kiev(UA)
42 CSKA Kiev(UA)
43 FK Lendak(SK)
2002 - 2015
Fragaria Cup 2014
Fragaria Cup 2013
Fragaria Cup 2012
Fragaria Cup 2011
Fragaria Cup 2010
Fragaria Cup 2009
Fragaria Cup 2008
Fragaria Cup 2007
Fragaria Cup 2006
Fragaria Cup 2005
Fragaria Cup 2004
Fragaria Cup 2003
Fragaria Cup 2002
Pokyny  |  Rozlosovanie  |  Kategórie ubytovania  |  Čestné prehlásenie  |  Súpiska  |  Zápis zo stretnutí  |  Prihláška na turnaj  |  Rozhodcovia  |  Bulletin
4 SPORT s.r.o., Prešov
športovo - marketingová spoločnosť
  • organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí, seminárov, kurzov a školení
  • poradenská činnosť v oblasti športu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • marketing
Všetky práva k stránke a fotografiám sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2018 4sport.sk. Všetky práva vyhradené.
Práva k databáze sú chránené autorským zákonom. Porušenie týchto práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
Vývoj, dizajn, zdrojový kód a výroba:
© 2018 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Celkový počet spojení:: 2742343
4 SPORT s.r.o., Jazdecká 1/A, 080 01 Prešov, Slovakia tel.: 00 421 51 7720704­, 00 421 51 7720705­, fax: 00 421 51 7720706­